Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme Tasarım Programları

Ashampoo Photo Optimizer 5 (10 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-mert 2-zeynep 3-sezares 4-Türk Genci 5-ayhan 6-Tom Be 7-apn58 8-Çağdaş 9-wachcatman 10-Endif

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve e-mail bilgileriniz firma yetkililerinie gönderilmiştir.

www.ashampoo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

www.ashampoo.com Sponsorluğunda sizlere $14.99 değerinde 10 adet Ashampoo Photo Optimizer 5 lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 11 Temmuz 2012 Saat: 15.00

Yepyeni sürüm Ashampoo Photo Optimizer 5, sayesinde sadece tek bir tıklama ile fotoğraflarınızı optimize etmek ve düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Geliştirilmiş ve yepyeni bir görünüme kavuşmuş etkileyici bir kullanıcı arayüzüne ve harika özeliklere sahiptir. Şimdi hemen fotoğraflarınızın optimizasyonuna başlayarak, daha net resimlere kavuşabilirsiniz. Tüm fonksiyonlar açıkça düzenlenmiş ve kolayca erişilebilir hale getirilmiştir. Sadece birkaç tıklamayla resimlerinizi en iyi hale getirin. Yazılım Türkçe dil desteğine sahiptir. 

27.06.2012 tarihinde  final sürümü çıkacak bu harika programa herkesten önce Yasal Program farkıyla ilk siz sahip olabilirsiniz. 

 

 

 

Dikkat çekici özellikleri:

Hızlı

Parlak ve Berrak fotoğraflar için One-click optimizasyonu.

İstenen bir biçime fotoğrafları dönüştürme.

Tek bir tıklama ile birkaç resmi optimize etme.

Resimlerdeki kırmızı gözleri kaldırma.

Kolay kullanım

Açıkça yapılandırılmış bir kullanıcı arayüzü.

Explorer benzeri resim görüntüleyicisi.

Serbestçe ayarlanabilen / öncesi ve sonrası görünüm.

Heyecan Verici

Görüntüleri eskitme.

Renkleri ters çevirme.

Keskinlik değişimi.

 

Güvenli

Otomatik yedekleme.

Fotoğraf etiketleme.

Daha fazla gizlilik için veri seçimi.

Sosyal

Facebook, Picasa vb. gibi sitelere resimlerinizi yükleyerek arkadaşlarınızla paylaşın.

E-posta ile resim gönderme.

Fotoğraf makinesinden doğrudan görüntüleri seçin.

 

 

Yeni ve anlaşılır kullanıcı arayüzü

 

Ashampoo Photo Optimizer 5 taze tasarımı ve hızlı bir şekilde resimlerinize erişmenizi sağlayan birçok sezgisel kullanıcı arayüzü ile şaşırtıyor. Gelişmiş resim önizleme özelliği sayesinde bir fotoğrafın tüm alanlarında “önce ve sonra” etkisini daha iyi analiz edebiliyorsunuz

 

Tek bir tıklama optimizasyonu

 

Artık görüntü optimizasyonu inanılmaz kolay. Sadece, fotoğrafı seçip optimizeyi tıklayın ve işte bu kadar. Bundan sonra inanılmaz görüntüler ile arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz.  

 

Ashampoo Photo Optimizer 5 otomatik olarak resmin tamamını optimize ederek sizi en iyi görüntülere kavuşturur.  Otomatik optimizasyon ek olarak, her zaman kolayca bireysel ve tam doğru sonuçlar için görüntüleri elinizle de düzenleyebilirsiniz.

 

 

Güçlü Fonksiyonlar

 

Ashampoo Photo Optimizer 5 resimlerinizin en iyi şekilde görünmesi için gereken tüm fonksiyonları sağlar. Bunlar şunlardır:

 

Kırmızı göz giderme

 

İnanılmaz efektler

 

Serbest bireysel filigranlar

 

Özelleştirilebilir ayarlar ile renk düzeltme

 

One-click optimizasyonu

 

Yansıtma

 

Döndürme

 

Görüntüleri eskitme ve daha birçok özellik…

 

Otomatik yedekleme

 

İstenmeyen değişiklikler ya da resmi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Her zaman resmin özgün sürümüne istediğiniz zaman dönebilirsiniz. Ashampoo Photo Optimizer 5 otomatik olarak kendinizin belirlediği bir konuma veritabanındaki fotoğrafların özgün sürümlerini yedekler. Bu şekilde orijinal resim için endişelenmenize gerek kalmadan tüm şaşırtıcı efektler ve farklı ayarları deneyebilirsiniz.

 

Paylaşın

 

Ashampoo Photo Optimizer 5, e-posta ile optimize edilmiş fotoğraflarınızı göndermenizi veya Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar. Resimlerinizi Picasa web albümüne yüklemek sadece birkaç tıklama ile mümkündür. Tabii ki eğer isterseniz optimize resimlerinizi yazdırabilirsiniz de.

 

———————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprogram’a Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm site, forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…

 

65 Yorumlar

Yorum Yap