Güvenlik Programları Hediye ve Çekilişler

DefenseWall Personal Firewall 3.16 (Hediye 5 Lisans)

Çoğu ortalama kullanıcı için, güvenlik duvarı programının (pop-up) açılır pencereleri ve soruları kafa karıştırıcıdır. Kullanıcılar bazen yanlış bir seçim yaparak kötü amaçlı yazılımların kendi sistemine zarar vermesine bile neden olabilir. DefenseWall Personal Firewall güvenlik programı ise bu tür sorunlara neden olmadan tam güvenlik sağlar. Sisteminize en yüksek güvenlik duvarı ve sistem koruması sağlarken siz onun varlığından bile haberdar olmazsınız. 

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Tom Be 2-muskav 3-Witwoj77 4-Andreas 5-beyoglu33

Kazananları tebrik ederiz. Bilgileriniz, lisanslarınızın hazırlanması ve gönderilmesi için firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.softsphere.com  a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.softsphere.com sponsorluğunda sizlere 39.95 USD değerinde 5 adet DefenseWall Personal Firewall lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 12 Şubat 2012 Saat: 21:00

DefenseWall Kişisel Güvenlik Duvarı – Dünyanın ilk sandbox tarzı kişisel güvenlik duvarı

Mininimal (pop-up) açılır pencereler.

Üçüncü parti güvenlik yazılımları ve programları ile uyumludur.

DefenseWall Personal Firewall sanallaştırma kullanan bir sandbox güvenliğine sahip güvenlik duvarıdır. Zararlı yazılımların sisteminizde herhangi bir istenmeyen değişiklik yapması ya da herhangi bir istenmeyen bağlantılar oluşturması mümkün değildir.

Kötü amaçlı yazılımların sisteminize yüklenme girişimleri DefenseWall dâhili kısıtlamalar (HIPS) özeliği ile sisteme bulaşmadan önlenecektir. Tüm zararlı yazılımları bilgisayarınıza bulaşmadan durdurarak bütün bilgilerinizi ve sisteminizi koruma altına alır. DefenseWall zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumak için birçok güçlü korumayı bir arada sunar. 

Sistem Gereksinimleri:

Windows 2000/XP/2003/Vista/7 için 32- bit 

Yorum Yap

111 Yorumlar