Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Driver Genius Professional 17 (Kampanya)

Yazar admin

Eski sürücüler bilgisayarınızın performansını düşürür ve açıklanamayan sorunlara neden olabilir. Driver Genius Professional ise uygulamalarınızın sorunsuz çalışması ve bilgisayarınızın performansının en üst düzeyde kalması için tüm sürücü ihtiyaçlarınızı karşılar. PC sorunlarının ve çökmelerin en yaygın nedeni eksik veya güncel olmayan sürücüler ile ilişkilidir. Driver Genius Professional, bilgisayarınızın her zaman ihtiyacı olan en son sürücüleri temin eder. Sürücü güncelleme, yedekleme ve geri yüklemede bir uzman sürücü yönetim aracıdır. 80.000’den fazla cihazlar ve çevre birimleri tanıma ve sürücülerin sürekli genişleyen veritabanı ile PC’nizde her zaman güncel sürücülerin yüklü olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Genel

Sürücülerinizi bir ZIP ya da otomatik açılabilen EXE dosyası olarak yedekleyebileceginiz, isterseniz tek bir tuşla donanım sürücülerinizi güncelleştirebileceginiz, kullanımı kolay ve başarılı bir program

  • Hızlı ve otomatik sürücü güncelleyebilir ve tüm PC’nizin sürücülerini yedekleyebilir.
  • Şimdi 100.000’den fazla sürücüleri destekler – tüm önde gelen donanım ve çevre birimlere destek sunar.
  • Sistem performansı ve istikrarı geliştirmek için geçersiz ve güncel olmayan sürücüleri kaldırır.
  • Otomatik “Güncelleştirilmiş sürücü” bildirim alma ve sadece tek bir tıklama yükleme yapabilme.
  • Sürücü güncellemeleri için uygun bir zaman çizelgesi.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında sizden istenen bilgileri doldurup işlemi onayladığınızda lisans anahtarı mail adresinize gelecektir. Yazılımı buradan indirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde lisansı nasıl alacağınız gösterilmiştir. 

Program Detayları

Windows sistemler…

Fiyatı: Eski sürüm olduğu için bilinmiyor!

Resimler

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak