Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

DxO Optics Pro v5 (Win & Mac) (Kampanya)

DxO Optics Pro yazılımı, Macintosh ve PC kullanıcılarına dijital görüntüler üzerinde optik, gren ve pozlama ile ilgili düzenleme işlemlerini son derece kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunan bir program.

DxO Optics Pro, otomatik olarak görüntüleri geliştirebilen, gelişmiş algoritmalar ve teknikler kullanarak fotoğraflarınızı daha iyi duruma dönüştüren bir fotoğraf işleme programıdır. Resim işleme özellikleri sayesinde profesyonel ve amatör fotoğrafçılar için otomatik olarak görüntüleri geliştirerek resimlerinizi düzenler.

Genel

DxO Optics Pro, otomatik olarak RAW veya JPEG görüntü kalitesini artırmak için gerçek  bir dijital fotoğraf laboratuarıdır. Optik ve geometrik düzeltme, pozlama optimize , renk kontrolü, RAW dönüştürme, gürültü kaldırma, detay geliştirme, vb.

DxO optik Pro, Canon, Fuji, SONY, Kodak, Konica Minolta, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax ve Samsung  kameraları destekler. Desteklenen kamera modellerinin sayısı 165 adettir. DxO optik Pro tarafından desteklenen tüm modellerin listesini görmek için tıklayınız.

Yazılımın temel özellikleri
 
1. RAW dönüştürme
2. Özel kamera / lens modülleri aracılığıyla deformasyon, vinyet giderilmesi ve objektif yumuşaklığı
3. Kamera gürültü oluşumu temizliği.
4. Renk sapmaları ve mor saçaklanmayı Kaldırma
5.. Pozlama ve dinamik aralık Optimizasyonu
6. Renk optimizasyonu
7. Perspektif düzeltme1

2

3

Kampanya Hakkında

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz lisans almak için kampanya sayfasında bulunan ilgili bölüme e-posta adresinizi girin, ardından CAPTCHA / text bölümünü doldurup işlemi onaylayın.
Son gün 31 Ocak 2015


İşlemi onayladığınızda açılacak olan sayfadan yazılımı indirebilirsiniz.


Mail adresinize lisans ve link bilgileri gelecektir.

Program Detayları

  • Versiyon v8 
  • İndirme boyutu 278 MB (Windows), 158 MB (Mac)
  • Windows (XP, Vista ve 7 [32-bit ve 64-bit]) ve Mac OS X desteği

Resimler 

4 Yorumlar

  • DXO candır 🙂
    Aklıma takılansa bunun 31 Ekim 2012 tarine kadar offer edildiği. Burdaki kasıt lisans bu kadar zaman için mi geçerli, yoksa bu kampanya kapsamında DXO Pro 5’i bu zamana kadar indirebiliyoruz.
    Her neryse ne, SLR kullanan bir kısım kişi DXO nun iyi olduğunu söylemiştir… Teşekkürler 🙂

Yorum Yap