Kampanyalar & Giveaways Video Oynatıcı

Leawo Blu-ray Player (Mac & Windows) [Kampanya]

Yazar admin

Leawo Blu-ray Player, Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarları da destekleyen HD filmler izlemek için (All-in-one) hepsi bir arada özelliklere sahip bir medya oynatıcısıdır.

Leawo Blu-ray Player, HD filmler izlemek için hepsi bir arada özelliklere sahip bir medya oynatıcısıdır. En iyi medya oynatıcı yazılımlarından biri olan Leawo Blu-ray Player, Windows 8 ile sorunsuz bir şekilde 1080P HD videoları, Blu-ray diskleri ve DVD’leri oynatabilen, içerisinde her tür özellik bulunan güçlü bir medya oynatıcı yazılımdır.

GenelEn iyi medya oynatıcı yazılımlarından biri olan Leawo Blu-ray Player, Windows 8 ile sorunsuz bir şekilde 1080P HD videoları, Blu-ray diskleri ve DVD’leri oynatabilen, içerisinde her tür özellik bulunan güçlü bir medya oynatıcı yazılımdır. Sadece Blu-ray diskleri değil ayrıca diğer tüm çeşitli video ve DVD’leri de en iyi şekilde oynatabilmektedir. Sadece Blu-ray diskleri değil ayrıca diğer tüm çeşitli video ve DVD’leri de en iyi şekilde oynatabilmektedir.

Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız sayfanın en alt kısmından programın lisans sayfasına gidebilirsiniz. Nasıl lisans alacağınız aşağıdaki resimde örnek olarak gösterilmiştir.

Program DetaylarıProgram Boyutu: 1 Mb.

Desteklediği Diller: Dutch, English, French, Italian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Spanish and Vietnamese.

Desteklediği İşletim Sistemleri: Windows XP/Vista/7/8/8.1

Demo/Deneme Sürümü: İNDİR

%100 Güvenli: Satın Al

Ürün Resimleri

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

6 Yorumlar