Emsisoft Anti-Malware Home 2019 Ödüllü Güvenlik Yazılımı (15 Lisans)
Anti-Malware Antivirus Hediye ve Çekilişler

Emsisoft Anti-Malware Home 2019 Ödüllü Güvenlik Yazılımı (15 Lisans) SONA ERDİ

emsisoft
Yazar admin

Emsisoft Anti-Malware Home 2019, virüsleri ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan uzak tutan ve sisteminize bulaşmış tüm istenmeyen malware türü zararlıları kolayca temizleyen bir güvenlik programıdır. Emsisoft Anti-Malware, güvenlik programlarını test edip değerlendiren profesyonel ekipler ve bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan testlerde ilk sıralarda yerini almıştır.

Profesyonel İndir (Yasal Program) olarak yeni bir kampanya ile tekrar beraberiz. Sizlere emsisoft.com sponsorluğunda 116.98 TL değerinde 15 adet Emsisoft Anti-Malware Home 2019 lisansı hediye ediyoruz. Yarışmaya katılmak için yazı altına kısa olmayan bir yorum bırakmanız yeterli. Kampanya Başlangıç Tarihi: 05/03/2019 Bitiş Tarihi: 23/03/2019

Katkılarından dolayı Emsisoft’ a teşekkür ederiz.

Çekiliş Random üzerinden gerçekleştirildi ve kazananlara lisanslar gönderildi. İyi günlerde kullanın.

Çekilişi Kazananlar

 1. Can Canan
 2. Sebahattin
 3. Sasha
 4. dinosaur07
 5. Kosebas
 6. servet
 7. wackper
 8. ibrahim
 9. Prabhath K
 10. Serhat
 11. Eray
 12. Murat Online
 13. pisulika
 14. kazım
 15. orhanxesen

Yazılım, diğer antivirüs programlarının tespit edemediği zararlıları bloke ederek durdurur ve sisteminize sızmış tüm zararlı dosya ve kötü amaçlı yazılımları bularak imhâ eder.

Emsisoft Anti-Malware Home 2019′ u Neden Kullanmalısınız?

Virüslere, Truva atlarına, casus yazılımlara, reklam yazılımlara, solucanlara, botlara, klavye kaydedicilere ve rootkit’lere ve numara çeviricilere karşı tam bir koruma sağlar. Emsisoft AntiMalware 2019‘ da virüsten ve casus yazılımlardan koruma sağlayan iki ayrı tarama motoru bulunur. Piyasadaki en iyi antivirüs motorlarının ikisini bir kombinasyonda kullanır ve tarama teknolojisi sayesinde sisteminiz güvendedir. Virüs imza veritabanı ile zararlıları tespit edebildiği gibi aynı zamanda sezgisel tarama teknoloji sayesinde de, olası casus yazılımlarının sahip olduğu davranışsal hareketlerden zararlı olup olmadığını ayırt edebilir. Üstelik tüm bu sistem güvenliği işlerini performansı düşürmeden en iyi korumayı sunarak gerçekleştirecektir.

Geleneksel koruma sistemlerinin aksine Emsisoft Anti-Malware 2019 sadece dosyaları kontrol etmekle kalmaz aynı zamanda sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını da izler ve en kısa zamanda kuşkulu bir şey gördüğünde sizi uyarır. Trojan, casus yazılım veya web sitelerindeki aldatıcı içeriklere bulaşmanızı engeller. Ransomware, PUPs, Bankacılık Truvaları, Botlar / Backdoors gibi özellikleri mevcuttur.

Neden Anti Virus Programı Değilde, Anti Malware? 

Bilinen tüm klasik virüslerin % 0,5 oranından düşük olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle sadece “Antivirüs” teriminin kullanılması yetersiz kalıcağından, çevrimiçi ve çevrimdışı her türlü tehdidi ifade eden “Anti Malware” yani Türkçe tabiriyle “Kötü Amaçlı Yazılım” bu programa uygun görülmüştür.

Virüsleri Harekete Geçmeden Önce Durdurun

Geliştirilen Tarama Motoru: İki farklı tarama motoru kullanan yazılım, her yeni sürümüyle bu motorları geliştirerek daha iyi bir koruma vaat eder. Ayrıca, tarama özellikleri yeni seçenekler ile daha da kişiselleştirilebilir bir hale getirilmiştir.

Gelişen Virüs Temizleme ve Sörf Koruması: Kayıt Defteri girdileri Malware gibi zararlı yazılımlar tarafından değiştirilerek sistemin düzgün çalışmamasına ve güvenlik açıklarına sebebiyet verebilir. Emsisoft Anti-Malware değiştirilen Kayıt Defteri girdilerindeki zararlıları temizleyebilir. Sörf Koruması ise sitelerdeki kötü amaçlı yazılım ve phishing saldırılarını algılar ve sizi web sitelerinden gelebilecek tehlikelerden korur.

Gerçek Zamanlı Dosya Koruma: Emsisoft’un gerçek zamanlı koruma katmanı, indirilen ve değiştirilen tüm dosyaları, son sürat Emsisoft çift motorlu tarayıcı ile analiz eder.

Anti-Ransomware: Emsisoft’un bu özel davranışlara dayalı izleme modülü, fidye yazılımını herhangi bir eylem veya dosyayı şifreleme gibi bir işlem gerçekleştirmeden önce engeller.

Davranış Engelleyici: İmzâlarla henüz ortaya çıkamamış yeni tehditleri engellemek için Emsisoft Anti-Malware, tüm aktif programların davranışlarını anlık olarak izlemeye alır.

En hoşuma giden kısmıda burası diyebilirim. O anda aktif olan tüm uygulamaların davranışlarını gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve şüpheli bir durum sezdiğinde anında müdahale ediyor.

Emsisoft Anti-Malware 2019′ un Güçlü Koruma Özellikleri

 • Devamlı geliştirilen Anti-Malware koruması.
 • 2 farklı tarama motoru ile virüslü dosyaları kolayca temizler.
 • Kötü amaçlı yazılımlara karşı 3 farklı koruma modülüne sahiptir.
 • Bulut tabanlı koruma kalkanı.
 • Zararlı yazılım bulmada ve algılamada 1 numaradır.
 • Yeni tarama motoru neredeyse hiç yanlış uyarı vermez.
 • Daha hızlı tarama ve daha az sistem kaynağı tüketimine sahipti.
 • Davranış analizini kullanarak sıfır malware açığı oluşturur.
 • Tehlikeli web sitelerini ziyaret etmenizi engeller.
 • Pop-up ları ortadan kaldırır.

Emsisoft Anti Malware Full Üç Katmanlı Koruma

Sörf Koruması: Trojan veya casus yazılımlarla dolu bir web sitesine erişmeye çalışırsanız Emsisoft Anti-Malware anında size engel olacaktır. Bilinen tehlikeli ve dolandırıcı web sitelerinin listeleri Emsisoft Anti-Malware 2018’de bulunmaktadır. Ve bu listeler otomatik olarak her saat güncellenir.

Dosya Koruması: 10 milyondan fazla zararlı yazılımın imza veritabanı ile indirilen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti-Malware dosya koruma özelliği arka planda sürekli çalışır, böylece her saniye arka planda dosyaları tarar ve kendini size hissettirmez. Kendini devamlı yeniler.

Davranış Koruması: Henüz imza veritabanı bulunmayan sıfır-gün tehditlerini yakalamak  ve tespit etmek için, Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler. Eğer şüpheli bir şey görürse en kısa sürede uyarı verir. Emsisoft Anti-Malware bulut doğrulama ile uzmanlaşmıştır ve gelişmiş malware saldırılarını durdurur.

Ücretsiz ve Tam Sürüm Arasındaki Farklar Nelerdir?

Teknoloji garantisi

 • Her zaman en son sürüm ve güçlü özellikleri sunar.

Premium müşteri desteği

 • Uzmanlardan kişisel destek alabilirsiniz. Müşteri odaklıdır.

İndirim

 • Satın alındığında her sene size belli bir oranda indirim uygulanacaktır.

Gerçek zamanlı koruma

 • Bilgisayarınızın gerçek zamanlı koruma ile devamlı izlenir ve sisteme bulaşabilecek her tür zararlı yazılımı engeller.

Ahlâklı iş

 • Emsisoft, sırf para kazanmak ve gelir elde etmek için satılmıyor. Öncelik müşteri memnuniyeti.

Ücretsiz deneme imkânı (30 gün)

 • Ürünü satın almadan önce iyi bir fikir sağlayacak deneme sürümünü sunar.

Not: Ücretsiz sürümde bu seçeneklerin çoğu bulunmuyor.

Son olarak şunu diyebiliriz; Emsisoft Anti Malware, tüm testlerini başarıyla tamamlamış, sistem kaynaklarını oldukça az tüketen, optimum algılama özelliğine sahip, dünyaca ünlü güvenlik yazılımı. Profesyonel indir olarak kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Sürümü: 2019 Home

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 / 8 / 10 (32 & 64 bit) sürümler

Emsisoft Anti-Malware 2019 indir

HEMEN İNDİR

Sosyal Paylaşımlarda bulunarak Profesyonel indir‘ e destek verebilirsiniz.

Biten Çekilişler


Merhaba, yepyeni bir kampanya haberi ile tekrar karşınızdayız. Kullanıcılarımıza emsisoft.com sponsorluğunda 111,25 TL değerinde 15 adet Emsisoft Anti-Malware 2018 lisans anahtarı veriyoruz. Çekiliş için Emsisoft’un fan sayfasını http://www.facebook.com/emsisoft beğenip, yazı altına bir kısa olamyan yorum bırakmanız yeterli. Kampanya Başlangıç Tarihi: 25/04/2018

Kampanya 12/05/2018′ de sona erdi. Kazananlara lisansları gönderildi.

Çekilişi Kazananlar Aşağıdaki Gibidir;

1-) YURY
2-) Kemal
3-) Mathias
4-) Mike
5-) Gökhan
6-) Mitch
7-) Gabriel
😎 anniyan
9-) Hasan Yesiltas
10-) gurukan
11-) B. Harfert
12-) Darren
13-) teo durwer
14-) Goksel
15-) allok


Siz kıymetli kullanıcılara emsisoft.com sponsorluğunda sizlere $77.22 TL değerinde 10 adet Emsisoft Anti-Malware 2017 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz Emsisoft’un fan sayfasını http://www.facebook.com/emsisoft beğenerek ve konu altına bir yorum bırakarak çekilişimize katılabilirler. Kampanya Bitiş Tarihi: 12 / 05 / 2017  Saat: 00:00

Çekilişi kazananlar aşağıdaki gibidir:

1-) melih 2-) Readhookie 3-) Ahmet 4-) selo 5-) michu 6-) Jean Lombert 7-) ismail 😎 Ali Aydın 9-) Adil Seyman 10-) frmn

Kampanyamız Sonlanmıştır. Katılan herkese çok teşekür ediyoruz. Çekiliş yapılmış olup, kazananlara lisansları e-posta yolu ile gönderimiştir. Kazananları tebrik ederiz ve Emsisoft’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Sürümü: 2017.4.0.7424 – Yayınlanma tarihi: 05.01.2017

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 / 8 / 10 (32 & 64 bit)

Fiyatı: 77.22 TL

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

304 Yorumlar