Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

ExifCleaner 1.6 (Kampanya / Giveaway) 48 Saat

EXIF Cleaner fotoğraflarınızdaki EXIF ​​bilgilerini kaldırmanızı sağlar. Fotoğraf makinesi markası, pozlama ayarları ve daha fazlasını görünen listeden bir tıklama ile kaldırabilirsiniz.

ExifCleaner sayesinde tüm fotoğraf dosyalarındaki gizli bilgileri ortadan kaldırabilir, izlerinizi silebilirsiniz. Fotoğraflardaki bu bilgi metadata olarak adlandırılır ve birkaç metadata biçimi bulunmaktadır. ExifCleaner, EXIF, Adobe XMP, IPTC, geotag’lar, ICC profili, JFIF, FlashPix ve JPEG açıklamalarını silebilir.

Gizlilik nedeniyle, geotagging verilerini, tarih ve saat bilgilerini fotoğrafı web’de yayınlamadan önce silmek isteyebilirsiniz. Bu işlem dosya başına 100 kb boyut kazandırabilir. Bu sayede sunucu bant genişliğinden veya disk alanından kazanırsınız. Resimleri fotomontaj ile bir araya getirdiğinizde fayfalı olabilir. Çektiğiniz bütün dijital fotoğraflarda yer alan, bilgileri silebilirsiniz. Exif etiketlerinden istediğinizi tek tek çıkartabileceğiniz gibi Exif verilerini tümünüde kaldırabilirsiniz.

Program toplu modda çalışabilir.

Temel fonksiyonlara hızlı erişim için Windows Gezgini kabuğu içine entegre edilebilir.

ExifCleaner asıl görüntü verilerini değiştirmez ve tüm işlemleri resim kalitesinden kayıp vermeden yapar.

ExifCleaner diğer bazı görüntü editörleri  ve dönüştürücüleri gibi geride gereksiz kayıtları bırakmaz.

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

superutils.com adesteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

superutils.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize 15.95 USD  değerinde ExifCleaner 1.6  hediye ediyoruz. Lisanslı olarak kuralacak olan programı, tanıtım yazımızın devamından hemen indirebilirsiniz. (Portable sürümü de indireceğiniz dosya içinde mevcuttur)

 

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. GIVEAWAY END.

 

26 Yorumlar

Yorum Yap