Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

FastRestore (Hediye / Giveaway) 72 Saat

Kampanyamız sona ermiştir. 

Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. bölümlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

www.sysnew.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.sysnew.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $29.00 değerinde FastRestore lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanyamız bittiğinde e-mail adreslerinize gönderilecektir.

FastRestore, kolay bir şekilde bilgisayarınızı korumanızı sağlayan harika bir yazılımdır… Aileniz tarafından ortak kullanılan bilgisayarınızın başına gelen sorunlar, İnternet kafe, bilgisayar laboratuvarı  kamu PC’leri vb. gibi birçok mekânda ortak kullanılan bilgisayarlarda kesinlikle sorunlar oluşacaktır. Yaşanabilecek tüm sistem sorunlarında bilgisayar yapılandırmalarını her zaman yeniden geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca FastRestore ile sisteme bulaşan virüs, malware ve diğer zararlı yazılımlardan kurtulmak için sisteminizi kolayca eski haline geri yükleyebilirsiniz. Böylece sisteme zarar veren tüm etkilerden kurtulabilir ve bilgisayarınızı her zaman en sağlıklı çalıştığı sistem ayarlarına geri getirebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yapılan tüm değişiklikleri geri almak çok basittir.

Ürün Detayı

FastRestore, işletim sistemini veya orijinal yapılandırmaları her zaman yeni gibi kalması için koruma alanı altına alan güçlü bir Windows tabanlı bir uygulamadır. Her otomatik veya manuel olarak ayarlanmış yapılandırmaları geri olabilir. Parola korumalı modu ile başka hiç kimse bu programa erişemez ve PC’nizin ayarlarını değiştiremez.

Ev bilgisayarları için, aile PC’lerinizin korumasını temin eder ve maliyet tasarrufu sağlar. Aileniz bu program ile bilgisayarınızın sistem ayarlarını değiştirmesi mümkün olmayacaktır. Herhangi bir değişiklikte veya sorunda sistemi eskiye yükleyerek yeni gibi her zaman bilgisayarlarınızı taze tutar.

İnternet kafeler, kamu bilgisayarları, okul bilgisayarı laboratuarlar için, BT yöneticileri orijinal yapılandırmasına bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra her zaman bilgisayarı geri yüklemek için bu programı kullanabilirsiniz. Hiçbir kullanıcı korumalı işletim sistemi ve disk üzerinde değişiklik yapamaz. Hatta masaüstünden bir dosyayı bile silebilirsiniz.

Eğer yeniden sistem kurulumu yapmayı veya bilgisayarınızın yavaşladığını düşünüyorsanız, FastRestore ile sistemi en yeni taze haline yükleyebilirsiniz.  

Eğer yetenekli bir bilgisayar kullanıcısı değilseniz virüs, sistem yeniden yükleme, yavaşlamış bir bilgisayar ve diğer sistem sorunlarında size yardımcı olur. Her zaman yeni satın almış gibi bir bilgisayarla çalışmak istemez misiniz? Bilgisayarınızı yeni tutmak için FastRestore kullanın.

Özelliklere Genell Bakış

Kolay bir şekilde bilgisayarınızı koruyun

Bilgisayarınızı yeni ve potansiyel tehditlere karşı koruyun ve BT maliyetini azaltın.

İstediğin an bilgisayarı yenile

Her açılışta veya manuel geri yükleme adresine bilgisayarı geri yüklemek için seçebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Bu donanım RAID tüm düzeyleri ile çalışır.

Windows 8 ile çalışır.

SSD ile çalışır.

Kimler FastRestore Kullanmalı?

Kamuda bilgisayar kullananlar, İnternet kafe işletmecileri.

Okul, organizasyoncular.

Bilgisayarda yazılım test edenler.

PC üzerinde istenmeyen değişiklikleri önlemek isteyen tüm kişiler.

Sistem Gereksinimleri

Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, Windows 2008, Windows 8 (32bit ve 64bit)

İşlemci: 300MHz veya daha yüksek

Sabit Disk: 100M veya daha yüksek

RAM: 256M veya daha yüksek

Download the free trial version

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

93 Yorumlar