İndirimler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme Tasarım Programları

Filter Forge Basic V6.0 Filtre Programı PC ve Mac %90 İndirim (Kampanya)

Yazar admin

Filter Forge Basic, bilgisayar kullanıcılarının kendi filtrelerini oluşturma ve kullanmasına imkân tanır. Filter Forge’un özellikleri arasında görsel filtre düzenlemeleri ve kullanıcının yaptığı 11.000 adet filtre uygulama tek başına veya eklenti olarak kullanılabilir.

Filter forge acemi kullanıcılar veya uzman kullanıcıların kolayca kullanabileceği bir filtre programıdır. Doku, distortionlar, şekiller, görsel efektler, arkaplanlar, çerçeveler ve fazlası. Photoshop eklentisi ile veya tek başına çalışabilen yazılım ile 11.000 filtre ve bünyesindeki bir editör ile kendi filtrelerinizi oluşturabilirsiniz.

Genel

Yazılım ile kusursuz 2D/ 3D dokular ve fotoğraf efektlerini dilediğiniz gibi kullanın. Yazılımdaki tüm filtreler otomatik olarak gerçek dünya HDR aydınlatmasını destekler. Photoshop için en gelişmiş filtreleri kullanın.

Filter Forge Basic V6.0 Yeni Eklenen Özellikleri:

Hız İyileştirmeleri

Filter Forge Basic V6.0 genellikle daha önce hiç olmadığı kadar hızlı önbellek temizliği sayesinde birçok filtrenin işleme hızını maksimum düzeye çıkardı.

Randomizasyon Geliştirmeleri

Filtreleme ayarlarını rasgele seçmeden koruma, seçili parametrelerini seri bir biçimde randomize etme başarısı ve kolaylaştırılmış randomizasyon ayarları menüsü de dâhil olmak üzere, rasgele işlevleri için en çok kullanılan geliştirmeleri tanımlar.

Bombacı Artı

Bombardıman Plus, en popüler Filter Forge bileşenleri için kesin bir gelişmedir. 10 bileşeni ile her bir parçacığı ayrı ayrı özelleştirebilmenizi ve sınırsız sayıda parçacık türü ortaya çıkarmanızı sağlar.

Desenler Artı

Tuğla, Fayans ve Kaldırımlar, Filter Forge’ın “harç ve harç” bileşenleri, 1.0 sürümünden beri hep aynıydı.  Ancak Filter Forge 5.0 Pro tüm bu bileşenleri ekleyerek, HDR renklerini destekleyecek şekilde yeniledi.

Harita Anahtarı

Haritaya taşınabilir bir Selector girişine dayalı alt ağaçlar arasında geçiş yapmanıza izin veren yeni bir bileşen ekler. Yeni Bombardıman Plus ile birlikte kullanıldığında özellikle yararlıdır.

Piksel Bilinci

Filter Forge Basic, şu anda işlenmekte olan bir pikselin koordinatlarını ve anlık izlenmekte olan görüntünün boyutlarını sunan yeni bileşenler tanıtır. Bu, piksel koordinatlarına bağlı olan efektleri ve dokuları oluşturmanıza imkân verir.

Modulo bileşeni

Yeni bir Modulo bileşeni, kaynak RGB değerlerinin kanal bazında diğer RGB değerleri seti ile bölündükten sonra kanal yönünde kalan değerini hesaplar.

Kampanya Hakkında

Yazılımı %90 indirimli almak için tıklayın. $149.00 yerine $14.90

Basic for Windows v6.0 ($14.90)
Basic for Mac v6.0 ($14.90)

Program Detayları

Filter Forge Basic V6.0 Desteklenen Ana Uygulamalar:

Adobe Photoshop (CC, 6.0, 7.0, CS, CS2, CS3, CS4, CS5, CS5.5 CS6)
Adobe Photoshop elementleri (2.0, 3.0, 4.0 ettik 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10, 11 ve)
Corel Painter 8 ve IX
Corel FOTO-BOYA 10, 11, 12, X3 ve X4,
Paint Shop Pro X ve XI
Jasc Paint Shop Pro 8, 9
Ulead PhotoImpact 11, 12
seri halinde PhotoPlus X4, X5, X6

Resimler

[Sekme: SON]

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum

  • This may be an email harvesting operation. Nothing was sent to our email address after we sent the form. Even after a long time. Never mind. The software is not important.