Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

WonderFox Video Watermark Pro (Kampanya) Ücretsiz ve Sınırzsız

Yazar admin

wonderWonderFox Video Watermark Pro ile videolarınıza filigran ekleyebileceksiniz. Program videolara, görüntü, logo, işaret, animasyonlu resim, metin gömmenize izin verir. Video Watermark Pro’ nun kullanımı oldukça basittir ve ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

 

Genel

WonderFox Video Watermark Pro ile her şeyi videolarınıza gömün.

WonderFox Video Watermark Pro yüksek hızda çalışır; böylece videolarınızın filigran işlenmesi oldukça hızlı bir biçimde nihâyete erer.

WonderFox Video Watermark Özellikleri:

– Maksimum hızda ve toplu modda videonuza metin, işaret, resim, logo, (animasyonlu görüntüler dâhil) gömmek üzere tasarlanmış olan tüm popüler video formatlarını desteklemektedir.

– Videolarınızı dijital filigranlarla koruma altına alın.

– Videolara toplu modda filigran ekleyin.

Kampanya Hakkında

Aşağıdaki butona tıklayarak WonderFox üzerinden direk indirme sağlayabilirsiniz. İndirme işlemi çok kısa bir süre içerisinde geçekleşecek. Çünkü, indirdiğiniz sadece bir dosyadır. Bu dosyanın içerisinde lisans anahtarınız ve indirme bağlantınız bulunuyor. İyi günlerde kullanın.

HEMEN İNDİR

Program Detayları  Win10/Win8/Win7/Vista/WinXP

Fiyatı: $49,95

Resimler 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar

 • blank admin dedi ki:

  “Kampanya Hakkında” linkine tıklayın ve “Hemen İndir” deyin. Ancak, kampanya eski olduğundan süresi dolmuş olabilir. Güncel kampanyaları ana sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 • blank Engin Tekeli dedi ki:

  Nereden indiriyoruz_?

 • blank Legalim dedi ki:

  Güvenlik programları bazı yazılımları zararlı gibi görebilir.. Ancak bu programın gerçekten zararlı bir yazılım olduğu anlamına gelmez….

 • blank Ayhan dedi ki:

  Bu Programı İndirip Kurmanızı Tavsiye Etmem.Programın İçindeki Data Dosyasını Virus Total e Taratırdım.SonuçlarıAşağıda Görebilirsiniz!