Video Düzenleme Web Yazılım

FlexClip Web Aracı ile Video Nasıl Oluşturulur?

video oluşturma flexclip
Yazar admin

FlexClip’ i Kullanarak Kendi Videolarınızı Oluşturun!
Evrensel gerçek, insanların görsel olarak yönlendirildikleridir. Aslında, insanlar gördüklerinin %80′ ininden azını ve okuduklarının ise %20′ sini hatırlamazlar. Ama bir şansları var! Müzik, kişiselleştirilmiş metin ve diğerleride dahil olmak üzere eğlenceli bir animasyon videosu oluşturmak tüm bunlardan daha eğlenceli olabilir mi? Evet, olabilir….Bu çevrimiçi FlexClip programı ile video oluştur, düzenle ve tasarla…

FlexClip Nedir?
FlexClip, dakikalar içinde çevrimiçi video, film ve slayt gösterileri oluşturmanıza yardımcı olan basit ama güçlü bir video yapımcısıdır. Kullanışlı düzenleme araçları ve çok sayıda hazır görüntü, video ve müzikler ile herkes çalışmalarını üç kolay adımda tamamlayabilir.

İlk izlenim
Web sitesi harika! Gördüğünüz gibi web sitesi FlexClip ve ilgili metin açıklamaları kullanılarak yapılan video animasyonları ile doludur. Muse işaretçinizi video küçük resmine getirdiğinizde oynatılmaya başlar. Tam ekran görüntülemek için belirli bir videoya da tıklayabilirsiniz.
Uygulamaya girdiğinizde, basit bir arayüze ve temiz bir storyboard’ a sahip olduğunu görürsünüz. Yani, bu video oluşturma aracını ilk kez kullanıyor olsanız bile, hiçbir rehbere ihtiyaç duymadan nasıl temiz bir şekilde kullanacağınızı rahat anlarsınız. Tamamen ücretsiz bir video yapabilir ve 1080p’ e kadar tam çözünürlükte ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz.

FlexClip Web Aracı ile video nasıl yapılır?
Bildiğiniz gibi video pazarlaması günümüzde giderek daha çekici hale geliyor. Örneğin, emlak ajansları binalarını tanıtmak için videolar oluşturmak için kullanabilir; öğretmenler, neyi konuşacaklarını anlatmak için sınıf materyallerini veya slayt gösterisi sunumlarını yapar; web sitesi içeriği yöneticileri, içeriği zenginleştirmek için video animasyonları yapar; iş adamları, şirketlerini veya ürünlerini potansiyel müşterilerine tanıtmak için bir video kullanabilir; Doğum günü, düğün, seyahat vb. bir video kaydı kullanılarak hatırlanmaya değer birçok şey daha vardır. Tüm bunlar FlexClip video yapımcısı ile yapılabilir.

FlexClip ile 4K, Full HD ve Ultra HD, HD, 480P, 720P, 1080P vb. Video nasıl yapılır? Detaylı olarak öğrenmek için tıklayın;

FlexClip

Ücretsiz video yapımına başalamak için butona tıklayarak sayfayı ziyaret edin!

Ücretsiz-Başla

Tamam, sonra FlexClip’in artılarına ve eksilerine geçiyoruz. Profesyonelce üretilmiş birçok video şablonuyla, kesinlikle ilham alacaksınız.

FlexClip 1′ in avantajları
1. Tamamen ücretsizdir.
2. Oldukça sezgisel bir şekilde çalışır (ne görürsen onu alırsın).
3. Çok sayıda hazır görüntüler, videolar ve müzikler oluşturur.
4. Kendininizi sunmak için birçok çarpıcı video şablonu oluşturur.
5. Kullanılan birçok fotoğraf, video ve ses formatını destekler.
6. Videonuza ses kaydı yapmak için mikrofonunuzu kullanabilirsiniz.
7. Kırpma, bölme, metin ekleme (animasyonlar), müzik, filigran, vb. Gibi esnek düzenleme özellikleri.
8. Diğer filigran olmadan tam 1080p çözünürlüğe sahip videoları dışa aktarın.
9. Projeleri bulutta kaydedin, böylece bir dahaki sefere açtığınızda düzenlemeye devam edebilirsiniz.

FlexClip’ in dezavantajları
Yalnızca Chrome kahverenginde kullanılabilir. Aynı storyboad için daha fazla metin ekleyemiyorum.

Son düşünceler
FlexClip’ in kullanımı kolaydır ve herkes kendi videolarınızı yapmak istemez. Bazı şartları var, ancak fiyatı göz önüne alındığında, bunu görmezden geleceksiniz. Sonuçta, pratik ve gelecek vaat eden bir video yapım ve oluşturma aracıdır.

FlexClip ile çalışmaya başlayacak mısınız? Yoksa tüm saatlerini ayırıp, her şeyi kendin mi çözeceksin?

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak