Kampanyalar & Giveaways Web Yazılım

HippoEDIT 1.61 [Günün Ücretsiz Yazılımı] (Kampanya)

Yazar admin

HippoEDIT, programcılar ve ileri seviye kullanıcılar için geliştirilmiş bir Windows metin düzenleyici programıdır. Projelerle destekli tam donanımlı IDE, harici cihazlar ve otomatik tamamlayıcı olarak kullanılabildiği gibi, sadece web tarayıcıları için kaynak kod görüntüleme aracı olarak da kullanılabilir. Program ile büyük log dosyalarını açabilir, görüntüleyebilir ve Unicode metinlerle düzenleyebilir, dosyaları değişik şifrelemelerle ve satır kırma stilleriyle açabilirsiniz.

Genel

HippoEDIT Windows için Metin Düzenleyici

Düzenleyici pek çok bilgisayar dilinde söz dizimi belirleme ve kod planlama özelliğine sahiptir. Eklenti (FTP Explorer, File Explorer, Spell Checker, Emmet and JS Beautifier, HTML Tools, XML Pretty Print, Live Colors vb.) ve renk şeması mevcuttur. HippoEDIT diğer benzer programlarda olmayan bir şekilde işinizi hızlandıran ve basitleştiren bir programdır. Örneğin: Hierarchy ve Navigation bar, Colored Braces and Guides, inline color and image previewers, Intelligent Smart Highlight, Code Hints, Fuzzy search, User Text Highlighting, Multi-Clipboard, ve Workspaces vb….

Kampanya HakkındaBuradan programı 3 gün içerisinde ücretsiz indirin. Sonrasında yazılımı etkinleştirin. Program ömür boyu lisans içerir. Günceleme ve teknik desteği yok.

Program Detayları

Sistem Gereksinimleri: Windows XP / Vista / 7 / 8 ve 10 
Yayıncı: HippoEDIT v1.61.58
Web sayfası: https://www.hippoedit.com/
Dosya Alanı: 4,65 MB
Fiyatı ve Dili: $48.89 – İngilizce

Resimler

HippoEDIT

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak