Hediye & Çekilişler Oyun İndir

Game Booster Premium 2 (Giveaway) 72 Saat

IObit Game Booster Premium eski bir PC’ de bile size en iyi oyun deneyimini sunma yeteneğine sahiptir. PC performansını artırmak için bir tık yeterlidir, Game Booster Premium ayrıca üst PC performansı için sistem hızlandırma sağlar, RAM temizleme arka plan işlemleri ve gereksiz Windows hizmetlerini kapatarak performansın artmasını sağlar.

Bilgisayarınızda oyun oynarken eğer yavaşlamalar veya donmalar yaşıyorsanız Game Booster ile bu yavaşlamaları veya donmaları azaltabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir yazılım olan Game Booster sayesinde oyun oynamaya karar verdiğiniz zaman “Windows Görev Yöneticisi” bölümünde çalışmakta olan ve siz oyun oynarken arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapatabilir ve bu sayede oyun oynamanız için gereken belleği arttırabilirsiniz. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Game Booster 3.0 ‘de Neler Yeni

Yeni “teşhis” fonksiyonu artık kullanılabilir

Game Booster 3 oyun deneyiminizde sisteminin zayıflığını analiz ederek bir rapor olarak gösterir ve bunu isterseniz bizim forum uzmanlarımız gönderebilirsiniz. Onlarda size daha iyi bir oyun performansı için en iyi çözümleri sağlarlar.

Yeni “Boost” özellikleri

Şimdi kendi “Kara Liste” ve “Beyaz liste”nizi Game Booster 3 ile düzenleyebilirsiniz. Bu arada, “Alt süreç öncelikli” seçeneği otomatik olarak kontrol ederek, istediğiniz süreci öncelikli olarak ayarlayabilirsiniz.

Yeni Geliştirilmiş algılama özellikleri

Game Booster 3 ile Steam oyunları tespit etmek mümkün. Ve sadece sağ tuş ile oyun simgesine tıklayarak oyunlarınızı hızlı ve sorunsuz oynayabilirsiniz.

Kampanyamız sona ermiştir. Tüm yorum yazan ziyaretçilerimize lisansları gönderilmiştir. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

http://iobit.com a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

http://iobit.com Sponsorluğunda sizlere $9.99 değerinde Game Booster Premium 2 lisans’ı hediye ediyoruz. Tüm yorum yazan ziyaretçilerimize  lisans gönderilecektir. Türkçe dil seçeneği mevcuttur.

Game Booster Premium Bir düğmeye dokunarak PC oyunlarında daha yumuşak, daha duyarlı oyun oynamak için bilgisayarı optimize etmek için tasarlanmıştır, Game Booster Premium eski bir PC’ye sahip olsanız dahi size en iyi oyun deneyimini sunabilir. Bir tıklamayla PC performansını artırma dışında Game Booster Premium ile PC’nizden en üst seviyede performans sağlayabilirsiniz. buradan indirin.

Game Booster Premium, tüm kaynakları arka plan işlemlerini ve gereksiz Windows hizmetlerini kapatarak, RAM’i temizleyerek, işlemci performansını yoğunlaştırarak oyunlara aktarır. PunkBuster, Cheating-Death, VAC ve diğer hile engelleme yazılımlarıyla uyumludur.

Desteklenen İşletim Sistemleri
Microsoft ® Windows ® 7 (32- bit ve 64 -bit) Ana Sayfa / Başlangıç ​​Basic / Home Premium / Profesyonel / Ultimate
Microsoft ® Windows ® Vista (32 – bit ve 64 -bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate
SP2/SP3 veya Home / Professional / Media Center ile Microsoft ® Windows ® XP (32 – bit ve 64 – bit) 7.45 MB

Lisanslarınız en kısa zamanda mail adresinize yollanacaktır.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

 • goksel dedi ki:

  harika bir site.çok yararlı bence.teşekkürler

 • blank efe-988 dedi ki:

  iyi program kaçrdık :(( kampanya bittimi

 • blank burak dedi ki:

  super

 • blank Adm dedi ki:

  kampanya sona erdi.

 • blank doğan dedi ki:

  bi lisansta ben alabilirmiyim ?

 • blank lynn dedi ki:

  bir lisansta ben alabilirmiyim

 • blank jdcmst dedi ki:

  elinize sağlık

 • blank mustafa23m dedi ki:

  bir lisansta ben alabilirmiyim

 • blank Remove dedi ki:

  Bana mail gelmedi 🙁

 • blank MSG dedi ki:

  Varsa bende alabilir miyim bir lisans, teşekkürler.

 • blank buffon42 dedi ki:

  Bu güzel program için şimdiden teşekkür ederim.Çok işime yarayacak

 • blank sonay dedi ki:

  kamapanyalar için teşekkürler.

 • blank mustafa dedi ki:

  Teşekkürler güzel program.