Hediye ve Çekilişler Yedekleme Programları

Genie Timeline Home 2.1 Hediye 5 lisans

Genie Timeline Home 2016, anlaşılır kullanıcı dostu bir arayüze sahip veri yedekleme ve geri yükleme programıdır. Sürekli güncellenen verilerinizi, tam kesintisiz ve güvenilir bir şekilde yedeklemek ve geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Genie Timeline hafif ve zahmetsizdir. Tüm önemli verilerinizi kolayca yedekleyebilirsiniz.

Genel

3 basit adımda kurulum sihirbazı ile kolayca kurun ve çalıştırın. Herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan kendi başına çalışmaya hazırdır. Yükleyin, tercihinize göre yapılandırın ve kullanın.

Genie Timeline Professional, çarpıcı yeni metro tarzı bir arabirim ile sistem yedekleme ve geri yükleme programıdır. Sürekli güncellenen verilerinizi, tam kesintisiz ve güvenilir yedekleme ve geri yükleme yapmak için kullanılabilir. Yeni sürümü, daha hızlı ve daha zengin özelliklere sahiptir ve kullanımı daha kolaydır. Genie Timeline hafif ve zahmetsizdir. 3-adımda kurulum sihirbazı ile Timeline herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan kendi başına çalışmaya hazırdır. Yükleyin, tercihinize göre yapılandırın ve kullanın.

Ürün, tam güvenilir bir yedekleme ve geri yükleme hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu yeni sürüm, daha hızlı olmasının yanı sıra, daha çok işlev sunar ve kullanımı daha kolaydır. Timeline ile önceki sürüme göre birçok veri türünü iki kat daha hızlı yedekleyebilirsiniz. Yazılım, işini karşınıza çıkmadan tamamlar.

Office dosyalarınızı, e-postalarınızı, yer imlerinizi, videolarınızı, resimlerinizi ve daha pek çok verinizi yedeklemenizi sağlarken, istediğiniz dosya türünü seçmenize imkân tanır. Yedekleme hızı konusunda bir önceki sürümüne göre kat kat daha hızlı yedekleme yapabilir.

Tüm önemli verileri yedekler

  • Belgelerinizi, resim, müzik, video ve daha fazlasını yedekler.
  • Yeni ve değiştirilmiş dosyaları algılar ve yedekler.
  • Eski veya silinen dosyaları kurtarmak için sürümleri tutar.
  • Bilgisayarınız ile mobil cihazlar arasında senkronize yapar.
  • Bilgisayarınıza bağlı herhangi bir depolama bölgesine yedekleme yapar.

Otomatik

  • Hiçbir müdahaleye gerek yok.
  • Ayarlayın ve unutun.
  • İhtiyacınız olduğunda çalışır.
  • Otomatik devam veya duraklama.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında

Program Detayları

www.genie9.com

Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: $39.95

13 MB

Resimler

Hediye ve Çekilişler

Genie Timeline Home 2.1 Hediye 5 lisans

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-alikonder 2-ozgur 3-funkydansky 4-atakans 5-sude

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

http://www.genie9.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.genie9.com sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 5 adet Genie Timeline Home 2.1 lisans’ı hediye ediyoruz. Sitemize “Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir... Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 07 Nisan 2011 Saat: 21.30

Genie Timeline Home 2.1, Basit ve Kolay.. Bir kez kurun! Bir ömür boyu koruma sağlayın. Kurulum sırasında size akıllı seçimler sunan program kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yedekleme ve verileri özelleştirme işlemini 3 basit adımda yapar. Yedekleme zamanını ayarlayın ve unutun.

Felaketten  Kurtarma
Sistem veri, hatta işletim sisteminizin Sanal bir bölümü, USB sürücü veya ISO imajını geri yükleyerek bir bootable başlangıç ​​disketi oluşturmaya izin veriyor.

Intelli Sürekli Veri Koruması (CDP)

Veriler sürekli dosya türlerine bağlı olarak yedeklenir. Genie Timeline akıllıca, sanal görüntüleri belgeleri dosyaları yedekler. Ayrıca her yedek arasındaki süreyi ayarlamınıza olanak tanır.

Hareketlilik (Yeni)
Mobil cihazlar ve bilgisayarınız arasında bağlantı yönetin, senkronize edilen dosyalar iPhone / iPad / iPod veya BlackBerry cihazlarından  bilgisayarınıza otomatik olarak sürekli  yedekleme yapar,  Genie Timeline sürekli değişiklik oluşan dosyaları kontrol eder ve onları otomatik olarak eş zamanlı yedekler.

iPhone / iPad monitör (Yeni)
Bu uygulama  iTunes App Store’dan  iPhone veya iPad’den  yedekleme durumu hakkında detaylı bilgi almanızı sağlar.

Geri yükleme

Genie Timeline ile zaman içinde geri dönün ve eski dosyaları kurtarın,Timeline explorer veya arama özelliği sayesinde olabilir,Genie Timeline ile belgelerin geçmiş versiyonlarına kolaylıkla geri dönebilirsiniz.

Blok Düzeyi Yedekleme
Blok seviyesi teknolojisini kullanarak, Genie Timeline tespit ettiği ve yalnızca yeni, değiştirilmiş bölümleri yedekler  zaman tasarrufu sağlar.

Performans
Genie Timeline PC kullanımına bağlı olarak farklı modlarda çalışır,  CPU kullanımı veya Turbo Moda göre hızlandırır ayrıca Smart Modu çalıştırmayı seçebilirsiniz,Güç Tasarruf Modu ile bir film seyrederken veya Oyun oynarken yedekleme duraklar.

Veri Türleri
E – postalar, Belgelerim gibi geniş bir yelpazede veri yedekleme sağlar, Masaüstü, Office dosyaları, e-kitaplar, Yer imleri, Resimler, Videolar & Müzik yanı sıra iPhone / iPad / iPod ve BlackBerry Smartphone Ayrıca, veri türü için her zaman filtreler kullanabilir , istediğiniz herhangi bir uzantıyı eklemenize olanak tanır.

Yedek Dağılımı
Kapasitesi ve veri türlerinin dağılımı ile ilgili bilgilendirici listeyi görüntüler,Kolayca net bir resim elde edebilir ve yedeklenme detaylarını anlarsınız.

No Backup Zone
Kullanışlı klasör masaüstünüzde bulunmaktadır,Bu bölge kullanıcılara dosya ve klasörler yedeğini eklemek istemediği durumlarda verilerini kaydedebilecekleri bir yerdir

Merges with  Windows
GenieTimeline Windows ile  birleşir dosyaları  ekleyebilir / dışarıda olanları ve silinmiş dosyaların tümünü basit bir sağ tıklama ile  görüntüleyebilir,Zaman çizelgesi’de kolayca herhangi bir noktadan verilerinizi geri dönebilmeniz için  klasör görünümü ile size yardımcı olur.

Native Backups Herhangi bir PC üzerinde, Genie Timeline yazılımına ihtiyacınız kalmadan yedeklenmiş dosyaların herhangi bir versiyonuna ulaşabilirsiniz.

E-posta Bildirimleri hatalar’da dahil olmak üzere yedek ile ilgili bilgi ve uyarıları doğrudan mail adresinize gelir.

Plug‘n Backup Zaman çizelgesi değişiklikleri izler, Otomatik yedekleme sürücü yeniden bağlandığında devam eder.

Windows 7/XP/Vista

52 Yorumlar

Yorum Yap