Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

GiliSoft Slideshow Movie Creator (Giveaway)

Yazar admin

GiliSoft Slayt Movie Creator, kolay kullanımlı ve güçlü bir fotoğraflardan slayt oluşturma yazılımıdır. Arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle paylaşmak için 2D/3D geçiş efektleri ile video halinde fotoğraflarınızı birleştirebilir; isterseniz sunumlarınıza müzikte ekleyebilirsiniz. Kolayca fotoğraf koleksiyonlarınızı açabilir ve onları AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD ya da 3GP biçiminde kişiselleştirilmiş videolara dönüştürebilirsiniz.

GiliSoft Slideshow Movie Creator kullanıcı dostu arayüzü ile kolay bir kullanım sunar. Daha fazla kişiselleştirilme oluşturmak için müzikler ve fon müziği ekleyerek fotoğraflarınızdan sanatsal videolar oluşturabilirsiniz. Görüntüler arasında geçiş efektleri eklemek, aktarılan fotoğraflara hayal edebileceğiniz her türlü efektler vermek ve ekran sırasını ayarlamak GiliSoft Slayt Movie Creator ile son derece pratik ve kolaydır.

 

Özellikleri ve Faydaları:

• Çoklu Fotoğraf Format Desteği
Jpg, jpeg, png, bmp gibi birçok resim formatını destekler.

• Fotoğraf görüntü oranlaması
Otomatik olarak eklenen fotoğrafların orijinal boy orantılanmasını destekler

• Kolay fotoğraf düzenlemek için
Bufotoğraf yönünü ayarlamak ve fotoğraf açıklama ekleyebilirsiniz.

• Çeşitli Ses Dosyalarını destekler
MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, M4A, AU dosyaları okur ayrıca desteklenen video formatlarını AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD, vs gibi

• Birçok 2D/3D geçiş efekti
300’den fazla farklı 2D/3D video geçiş efektini destekler. Önceden tasarlanmış temalar bulunmaktadır. Slayt video yapmak için önceden tasarlanmış bir sürü temalar sunar. Kullanıcı tanımlı başlıklar için fragman başlık ve fragman tasarımı destekleyen slayt videolar oluşturmanızı sağlar. Malzeme olarak resim veya video klip seçebilirsiniz.

• Kullanıcı tanımlı başlık ve tanıtım filmi
Slayt video başlığı ile tanıtım filmi tasarım desteği bulunur, malzeme olarak resim veya video klip seçebilirsiniz. Gerçek zamanlı önizleme desteği ile fotoğraf slayt gösterilerini ve herhangi bir ayar değişikliğini anında görebilirsiniz.

• Hızlı ve Kullanışlı Önizleme
Fotoğraf slayt filmi için gerçek zamanlı önizleme  desteği bulunur, herhangi bir ayarı değiştirmek görüntüleyebilirsiniz.

• Çeşitli video formatlarında çıktı almayı destekler
AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RMVB, MOV, XviD ya da 3GP video çıkış  desteği.

Buradan aşama aşama fotoğraf slayt oluşturmasını görebilirsiniz.

 

Sistem Desteği:  Windows 2000/2003/XP/Vista/Windows 7/8 (32 & 64)

Çekilişimiz sona ermiştir.

Yorum yazan tüm üyelerimize lisans gönderilecektir. (31 Yorum)

Lisanslarınız gönderilmiştir.

www.gilisoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.gilisoft.com sponsorluğunda sizlere $24.95 değerinde 20 adet GiliSoft SlideShow Movie Creator Lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Haziran  saat 15:30

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

187 Yorumlar