CD Yazma Programı Hediye & Çekilişler

Pavtube DVD Creator (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-sercanarcan 2-yavuzbodur 3-Shishegar 4-mister_x 5-suyanto 6-murat30 7-Prabhath Kaushalya 8-Styx 9-azad 10-Bejr Milos

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.pavtube.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.pavtube.com Sponsorluğunda sizlere $17.5 değerinde 10 adet  Pavtube DVD Creator  lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına  1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 09 Kasım 2012 Saat:16.00

Pavtube DVD Creator  her türlü DVD video oluşturup yazdırmanızı sağlar. Basit  kullanıcı ara birimi  ile  güçlü düzenleme özellikleri sayesinde, DVD  yazma daha kolay olamazdı.  Neredeyse her türlü videoları(MKV, AVI, MP4, WMV, MOV, MTS, TiVo, vb) DVD videoya dönüştürebilir. Resimleri bir kaç tıklama ile kolayca slayt gösterisi olarak DVD içine yerleştirir. Buna ek olarak, Hızlı yazma özelliği anında arşiv ISO görüntü veya DVD-Video yapısı yazdırmanıza olanak sağlar.

Özel menü özelliği sayesinde  DVD lerinize  istediğiniz bir görünümü verebilirsiniz. DVD menü şablonu / stil, menü metni, DVD menüsü için ekran boyut oranı ve arka plan. Ayrıca bölüm işareti ve oynatma modu ayarlayabilirsiniz.

Pavtube Media Magician, güçlü bir kamera kaynak yöneticisi ve dönüştürücüsüdür. Windows ve Mac’te kamera görüntülerini dönüştürmenize yardımcı olur, videoları direkt olarak YouTube’a yükleyebilir veya daha fazla düzenleme için kaydedebilir. Önemli özellikleri arasında zaman çizgisi temelli düzenleme, yüksek doğruluklu kırpma ve kesme, MTS/ M2TS/ MOD/ TOD biçimlerini orijinal biçimde veya MKV olarak  kayıpsız  birleştirebilme ve fazlası vardır.

Pavtube Media Magician  Win
Pavtube Media Magician  Mac
———————————–
Pavtube DVD Creator Win
Pavtube DVD Creator Mac

Özellikler

Video Editor

Kaynak materyal düzeltme, kırpma, ekleme,  efekt düzenlem, ses düzeyinin ayarlanması ve değiştirilmesi .

Slayt Gösterisi Düzenleyici

Fotoğraflardan slayt gösterisi yapın ve en sevdiğiniz şarkıyı  arka plan müziği olarak atayın ve çeşitli geçiş efektleri ekleyin.

DVD-Video Önizleme

Menü ve bölüm üzerinden geçiş ile  bir DVD oynatıcı gibi Önizleme penceresinde DVD video oluşturulur buradan izleyebilirsiniz.

Menü Özelleştirme

DVD menü şablonu / stil, menü metni, ekran en boy oranı ve DVD menü için arka plan değiştirme özelliği  içerir. Ayrıca bölüm işareti ve oynatma modunu ayarlayabilirsiniz.

Gelişmiş ayarlar

DVD disk hacmi olarak (DVD5 veya DVD9), TV sistemi (NTSC veya PAL) ayrıca görüntü oranını (16:9 veya 4:3), video kalitesinde oluşturabilirsiniz.

Hızlı Yazma

Bir kaç tıklama ile DVD  yada ISO  formatında oynatılabilir görüntü DVD’si yazdırın.

Sistem

İşlemci: Intel işlemci, 1GHz veya üzeri
Bellek: 512MB veya üzeri
OS: Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7/Windows 8
Ekran Çözünürlüğü: 1024 * 768 veya üzeri
Optik Sürücü: DVD yazıcı

Boyut: 62.1MB

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

40 Yorumlar