Araçlar (Diğer) Editör Seçimi Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir

Golden Filter Premium 3.1 [Editörün Seçimi]

Yazar admin

Yasal Program Editörleri olarak aşağıda yazdığımız özellikleri ve ücretsiz sunulması sebebiyle Golden Filter Premium programını “Editörün Seçimi” bölümümüze uygun gördüğümüzü tüm üye ve ziyaretçilerimize duyururuz.

Tanıtım yazısı ve hazırladığı video tanıtım için azad nickli forum moderatörümüze teşekkür ederiz.

Arkadaşlar size uzun zamandır kullandığım ve yurt içinde sanırım fazla bilinmeyen ama kaliteli bir içerik filtreleme yani Ebeveyn Kontrol programı olan Golden Filter Premium u tanıtmak istedim. Çünkü çok kaliteli bir program ve ücretsiz oluşuna da zaten hayret ediyorum, bilgisayarı kesinlikle kasmıyor.

Programın Tanıtımı Ve Kullanımı:
Şimdi benim de kullandığım bu programı sizlere biraz anlatmaya çalışacağız.

Yukarıdaki açık resimden başlıyalım resmin en altındaki dişli işaretlerini tıklarsanız şu an gördüğünüz ekran açılacaktır. Language den dilini English yapın çünkü program Mısır yapımıdır o yüzden 2 dil var sadece.

 

Blocking Options kısmı yasak kelime yada site bulduğunda program tarayıcının tüm sayfalarını mı kapatsın yoksa sadece o yasaklı kelime bulunan sekmeyi mi kapatsın diye soruyor. Sadece sekmeyi kapatmasını istiyorsanız Close Browser Tab ı işaretleyiniz.

 

Splash screen kısmı ise pc nizi ilk açtığınız da programın amblemi görünsün mü demek. Bence buradaki işareti kaldırın çünkü kaldırınca programa dair hiç bir ipucu olmuyor ve kimse sizin filtre programı kurduğunuzu anlamıyor.

 

Blockin alerts ise program bir filtreleme uyguladığında buna dair ses olup olmamasıdır. Yani bir sekmeyi yada tarayıcıda bulduğu bir yasaklı kelimeyi filtrelediğin de ses çıkarsın mı diye soruyor. Silent yaparsanız hiçbir ses çıkmaz ben bunu kullanıyorum kimse anlamıyor neden kapandığını.

 

Hide/Show Settings kısmı ise programı açmak istediğinizde nerden açılacağıdır. Çünkü program “proGram kaldırma” kısımlarında gözükmez. Program Files da da gözükmez. O yüzden F10 a basarsanız programın şifre kısmı açılacak, oraya şifre girip ulaşabiliyorsunuz. F9 da programı tekrar gizli modunda çalıştırıyor.

Ekranda Görünen Kısım Bitti

Şimdi sağdan sola gidelim yani dişlilerin soluna doğru gidelim orada üzerinde rakam olan kısma tıkladığımızda ise girilen yerlerin sizin belirlediğiniz aralıklarla görüntüsünü kaydeder ve size daha sonra rapor eder.

Kilit resmi olan yere tıklarsanız klasörleri gizlemenize yardımcı olur. (Burasını pek kullanmadık)

Saat resmi olan yere tıklarsanız pc nizin belli aralıklarla sınır koyabilirsiniz ve sizin belirlediğiniz zamanda kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Dosya işareti olan kısma tıklarsanız istediğiniz programları kısıtlayabilirsiniz. Kulanımlarını engelleyebilirsiniz.

Son bölüm dünya üzerinde asma kilit olan yere tıklarsanız, Filtrelenecek Kelime ve web sitelerini görebilir ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Ayrıca update e tıklayarak güncelleyebilirsiniz.

Açıklama:Arkadaşlar program sadece nette kısıtlama yapmıyor mesela ben bir kelime yasakladım, “Program Files” tan bile kelimeyi buldu ve sayfayı kapattı.

Birde program dediğimi yaparsanız hiç farkedilmez, çünkü ne “Program Files” ta gözüküyor nede “Program Ekle Kaldır” da, yani siz kaldırmadıkça kimse kaldıramaz.

İndirme Linki:>>> http://www.gsiegypt.com/Products.html#bookmark2 buradan programı indirebilirsiniz.

İLK ŞİFRE: admin

Kurulumdan sonra programdan şifreyi değiştirin..
Bu Program için özellikle vakit ayırdım çünkü ebeveyn denetim programıdır.

Şimdi de daha rahat kullanmanız için Videolu ve Sesli Konu anlatım hazırladım. Umarım faydalı olur.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

7 Yorumlar

 • blank yyu dedi ki:

  Thanks.

 • blank azad dedi ki:

  Programı bulduğumdan beri bilgisayarımdan hiç eksik etmedim bir sorun da yaşamadım.Program bilgisayarda sanki yokmuş gibi çalışıyor.Program yüklü ise kaldırmadan tekrar yükleyin.Sonra da bilgisayarınızı tekrar başlatın.

  Önemli: Antivirüs programınız yada firewall programınıza program için izin vermiş olmanız gerekiyor.Yoksa program çalışmayabilir.Yada saçma sapan sorunlar oluşabilir.

 • blank azad dedi ki:

  Evet bunun da bir eksi yönü var.Yukarıdaki açıklamam da da sanırım belirttim.Ama anlamayan bilmeyen için zor.

  Görev yöneticisinden program devre dışı bırakılamaz.

 • blank hanedan0812 dedi ki:

  devamlı pc kitledi

 • blank downlow dedi ki:

  Çalışmalarınız övgüye değer benim size nacizane tavsiyem ,golden filter gibi bir program yaratıp Türk kullanıcılarını zararlı içerikten kurtarabilirsiniz.Zararlı içerikten kurtarmanın yanında zararsız reklamda yapabilirsiniz diye düşünüyorum..Bence marka olabilirsiniz.Free kullanılır bir internet filtresi yapmanız yeter gibi .Kolay gelsin.

 • blank Yasalprogramkolik dedi ki:

  helal size 😀 bravo supersiniz yaa 😀 isinizi hakkinizla yapiyonuz :mrgreen:

 • blank blue-crash dedi ki:

  Sayın adminim,

  Ben k9 üzerine program tanımıyordum ama bu program baya ilgimi çekti hatta o kadar çektiki,k9 da olmayan özel özellikler var.Benim rica ile öğrenmek istediğim önemli bir konu var,program görev yöneticisinde gözüküyormu? vede başlangıç programlarının devre dışı bırakıldığı
  yazılımlar ile başlangıçta çalışması devre dışı bırakılabiliyormu? Eğer bunlar mevcutsa bir zaafı var demektir.