Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways

Anvi Smart Defender PRO (Kampanya)

Anvi Smart Defender, virüs gibi kötü amaçlı yazılımlar ile Truva atları, adware, spyware, botlar ve diğer tüm tehditlere karşı akıllı ve güçlü bir koruma sağlar. Yeni tasarlanan güçlü motoru ile hızlıca sistemi tarar ve güvenlik tehditlerini algılar. Ayrıca yavaş PC’nizi hızlandırmak için sistem optimizasyonu fonksiyonuna da sahiptir. Bilgisayarınızda daha etkili ve güçlü koruma sağlayacak bulut tarama özelliği sağlar.

Genel Anvi Smart Defender PRO  Gelişmiş Malware Algılama ve Temizleme Özelliği yanında Akıllı Tarama Motoru, Ekstra PC Güvenliği için güçlü gerçek zamanlı koruma sağlar. (Türkçe dil desteği bulunuyor.)

Anvi Smart Defender malware önlemek için tasarlanmıştır. Akıllı Swordfish Tarama Motoru, ekstra PC Güvenliği için güçlü gerçek zamanlı koruma,gelişmiş Malware Algılama ve Temizleme Özelliği.

Gizlilik koruması, Başlangıç ​Koruması​, Davranış Koruması ve Dosya Koruması dahil olmak üzere birçok koruma fonksiyonu ile bilgisayarınızı korur. Bütün bu gerçek zamanlı koruma işlevleri tamamen ücretsizdir. Anvi Smart Defender’ ın gerçek zamanlı koruması ile çevrimiçi tehditlerle ilgili kaygı yaşamadan internette sörf yapabilirsiniz.

Kampanya HakkındaBuradan ulaşılan kampanya sayfasında gerekli yere mail adresinizi girip okeyleyin, mailinize gelecek olan  linke tıklayın bu işlem sonrası lisans bilgilerinizin olduğu sayfa açılacak ve 2. bir mail ile lisans bilgisi mailinize gelecek.
Program Detayları

Sürüm v2.0

İndirme boyutu 31.1 MB

Windows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: $24.98

[/tab]
Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

7 Yorumlar

 • Software dedi ki:

  Gayet güzel bir program başka programlarla da karşılaştırma yapılabilir.

 • blank mayamneti dedi ki:

  YVHUI-FWZVU-PCXNQ-AFESK

 • blank mayamneti dedi ki:

  deneyen var mı bunu nasıl?

 • blank Remove dedi ki:

  Teşekkürler 🙂 İndirme linki var mı?

 • blank nail özen dedi ki:

  denemekte faydavar

 • blank hsyncvk dedi ki:

  Elinize ,emeğinize sağlık yok böyle bir site..sonsuz teşekkürler.

 • blank yasonal dedi ki:

  Teşekkürler emeğinize sağlık..