Oyun İndir

GTA San Andreas APK İndir

Yazar admin

Oyunun en eğlenceli kısmı olan arabalar çalınabilir ve yoldan geçenler ile tartışmalar yapılabilmektedir. Zaten bu oyunda daha önce deneyim sahibi olan kişiler GTA’da bulunan saçmalıklar nedeniyle istenilenlerin keyifli bir halde yapılabilmesidir. Aynı zamanda mobil cihazlar ile uyumluluğa sahip olan oyuna her yerde oynayabilme imkanları da sağlanmıştır. Mobil cihazlar ile görevler tamamlanabilir ve polisler ile çatışmalara girilebilmektedir. Bağımlılık etkisi bırakan GTA oyunu ile APK dosyaları ve oyun görselleri de yer almaktadır. Paralar sınırsız olmasından dolayı kayıtlı olan oyuna devam edilmesi halinde sınırsız paralar ile kalınabilmektedir. Kayıtların silinmesi halinde paralar sıfırlanmaktadır. Birçok ekstra detay bulunan oyunda 3 milyon ve üzeri yorumlar bulunmaktadır.

GTA San Andreas APK,GTA San Andreas APK İndir

Kaynağa Gidin; GTA San Andreas Hile Apk İndir

Clash of Clans Apk

Akıllı cihazlar üzerinden oynan oyunlar içerisinde ilk sırayı alan Clash Of Clans, her ay milyonlarca kullanıcının bir arada bulunması için çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır. Oyuncular, biraz kolaylık olması adına daha çok Clash Of Clans Hile APK arayışında bulunarak ilerle hızlarını maksimuma çıkarmaktadır.

Clash Of Clans Hile APK içerisinde oyunun dengesini bozabilecek oldukça gelişmiş paketler bulunmaktadır. Hileli dosyalar ile oyuna devam eden kişiler, Elmas başta olmak üzere altın ve Elexir gibi gelişim maddelerini sınırsız olarak temin edebilmektedir. Bu gelişimlerin bir anda meydana gelmesi ile gelişim hızının milisaniyeler içerisinde gerçekleşmesine olanak sağlamakta. Oyun yönetimi, hile kullanımını kesinlikle yasakladığını belirtmek istiyoruz.

Kaynağa Gidin; Clash of Clans Hile Apk indir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak