İncelemeler Oyun İndir

Hearthstone Oyunu İNCELEMESİ

Yazar admin

Hearthstone, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen, karşılıklı çevrimiçi oynanabilen bir kart ve strateji oyunudur. Oyunu Microsoft Windows, OS X, iPad, Iphone ve Android platformlarında oynama imkânınız bulunmakta. Unity oyun motoru ile hazırlanan Hearthstone, 11 Mart 2014 tarihinde yapımcısı olan Blizzard Entertainment bence güzel bir oyun olan harstoneyisırasıyla şu platformlara çıkarmıştır: iPad, Windows 8 Touch ve IphoneAndroid için tanıtılan oyunun oyuncu sayısı, 40 milyonun üzerinde olduğu bilinmekte. Hearthstone Oyunu Nasıl Oynanır?

Hearthstone, World Of Warcraft serisinden bildiğimiz oyuncu karakterlerinin temsil ettiği kartlarla oynanabilen bir kart oyunudur. Oyuna ilk başladığınızda klasik temel kartlarla başlarsınız. Oyun içerisinde isterseniz yapay zekâya karşı, isterseniz de çevrimiçi oyuncularla karşılıklı maç yapabilirsiniz. Oyun içerisinde dilerseniz ön ödemeli hizmet sayesinde değişik güçte farklı kartlar satın alarak rakiplerinize daha güçlü bir şekilde meydan okuyabilirsiniz. Ben oyun içinde para harcamam diyenlerdenseniz, oynadıkça ve belirli tecrübe puanlarını kazandıkça yeni kartların açıldığını da belirtmemizde yarar var.

Arenada başka bir çevrimiçi oyuncuya karşı seçebileceğiniz dokuz farklı kahraman bulunmaktadır. Çevrimiçi modda seçebileceğiniz kahramanlar Büyücü, Şaman, Rahip, Düzenbaz, Falcı, Avcı, Paladin, Savaşçı ve Druid’dir. Bu kahramanların dışında yapay zekâya karşı yapacağınız karşılaşmalarda farklı kartlar bulunmaktadır. Bunun eşleştirmesi bilgisayar tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

Hearthstone,  Blizzard firmasının değerli oyunları arasında yer almakta. Durum böyle olunca oyunu da sürekli güncel tutmak ve yeni değişiklikler getirmek firmanın en önemli hedefleri arasında. Blizzard, 2015 Blizzcon oyun fuarında yaptığı açıklama ile The League of Explorers paketinin Hearthstone dâhil edildiğini belirtti. Yeni gelen bu paketle birlikte farklı yeni kartlar ve yeni zindan bosları eklenerek, oyun içerisinde mekaniği farklı mücadeleler oyuna dâhil edilmiş oldu.

Hearthstone,Hearthstone oyunu

Hearthstone Sistem Gereksinimleri

Özelikle, World Of Warcraft oyuncularının oynanacak oyunlar listesine dahil edileceğini düşündüğümüz de Hearthstone, iki boyutlu F2P oyundur ve sistemi kasmaz. Oyun iki boyutlu olunca sistem gereksinimleri içinde çok abartılacak özelliklere ihtiyaç duyulmamakta. Oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın minimum düzeyde Windows Xp işletim sistemi, İntel Pentium D ya da AMD Athlon 64 X2 işlemci, Nvidia GF 6800 (256 MB) ya da ATI Radeon X1600 (256 MB) ekran kartı, 2 GB ram kapasitesi ve son olarak 3 GB veri depolama alanının olması gerekmektedir.

Oyun web sayfası: https://playhearthstone.com/en-us/

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak