Hediye & Çekilişler Veri Kurtarma

Hetman Photo Recovery 4.1 (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Ahmet 2-ercan 3-4you007 4-Kalimero 5-Fevkelade1i 6-S4B0T4J 7-ismail 8-can 9-syz 10-ehsan

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınızın oluşturulması için üye adlarınız firma yetkilerine gönderilmiştir.

www.hetmanrecovery.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.hetmanrecovery.com sponsorluğunda sizlere her biri $49.99 değerinde olan 10 adet Hetman Photo Recovery lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 21 Ocak 2015 Saat: 15.00

Silinen resimlerinizi kurtarmak için bir araç mı arıyorsunuz? Bozuk bellek kartı yüzünden son çektiğiniz resimlere ulaşamadınız mı? Bellek kartınız tam biçimlendirildiği için silinen tüm resimlerinizi geri almak mı istiyorsunuz, ya da sadece sabit diskinizden silinin bir fotoğraf albümüne ulaşmak mı amacınız? Sorunlar ne olursa olsun Hetman Photo Recovery ile tüm resimleriniz geri gelecektir.

Hetman Photo Recovery, her türlü depolama ortamından silinmiş olan dijital fotoğraflarınızı kurtarır. Sabit diskler, USB sürücüler ya da biçimlendirilmiş bozuk veya erişilemez hafıza kartlarından tüm resimlerinizi geri getirebilirsiniz. Akıllı telefonlar, tabletler ve birçok dijital fotoğraf makinesi modellerinden silinmiş resimlerinizi doğrudan kurtarabilirsiniz. Sadece bir USB kablosu aracılığıyla cihazınızı bilgisayara bağlayın ve Hetman Photo Recovery’i çalıştırın.

Hetman Photo Recovery‘yi kullanarak 3 adımda resimlerinizi geri getirebilirsiniz. Tüm kurtarma işlemi boyunca size rehberlik ederek adım-adım neler yapmanız gerektiğini gösterecektir.

Genel

Geri kazanılabilir Dijital Resimler

Hetman Photo Recovery, tüm popüler görüntü biçimlerindeki resimleri kurtarabilir. Raster ve vektör JPEG görüntüleri, PSD, TIFF, PNG, BMP, GIF ve diğer birçok biçimlerini içerir. Desteklenen formatlar listesi sürekli yenilenmektedir. Buna ek olarak, Hetman Photo Recovery tamamen Canon, Nikon, Pentax, Sony, Olympus, Panasonic ve diğer kameralar tarafından üretilen RAF dosyaları (“dijital negatif”) kurtarmayı destekler. CR2, CRW, RAW, TIFF, TIF, NEF, PEF, X3F ve diğer birçok RAW biçimleri tanır.

Desteklenen Cihazlar

Hafıza Kartları

Dijital kameralar, akıllı telefonlar, tabletler gibi popüler elektronik cihazlardaki SD, mikro SD, SDHC, Compact Flash, Memory Stick ve diğer hafıza kart türlerini destekler. Kullanılan hafıza kartlarından her türlü görüntüleri kurtarabilirsiniz.

Sabit Diskler

Hetman Photo Recovery, tamamen bağımsız olarak tüm marka ve model masaüstü, dizüstü ve harici sabit sürücüleri destekler. Silinmiş görüntüleri başarılı bir şekilde, biçimlendirilmiş ve bozuk disklerden kurtarabilir.

USB Sürücüler

Tüm marka ve model USB kalem sürücüler: A-Data, Corsair, Goodram, HP, Kingston, LaCie, PHOTOFAST, PNY, SanDisk, Silicon Power, TDK, Team, Toshiba, Transcend, Verbatim vs. tarafından üretilen cihazlar da dâhil olmak üzere tümünü desteklenmektedir.

Dijital Fotoğraf Makineleri

Hetman Photo Recovery ile birçok dijital kameralardan bellekte saklanan silinmiş görüntüleri kurtarabilirsiniz. Resimleri kurtarmak için USB kablosu aracılığıyla cihazınızı PC’ye bağlayın. Fotoğrafları kurtarmak için Hetman Photo Recovery çalıştırabilirsiniz. Canon, Casio, Ergo, Fujifilm, HP, Kodak, Logitech, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Praktica, Premier, Samsung, Sony, Toshiba, UFO ve diğer yapımcıları tarafından üretilen daha fazla kamera modelinden kurtarma yapabilirsiniz.  

Üç Kolay Adımda Resimleri Kurtar

Hetman Photo Recovery’nin kullanımı son derece kolaydır. Adım adım tüm kurtarma işlemi boyunca size kılavuzluk eder. Hetman Photo Recovery’i kullanmak için bir BT uzmanı olmak zorunda değilsiniz.

Ön-Kurtarma ve Önizleme

Hetman Photo Recovery, silinen resimlerin tam boyutlu önizlemesini gösteren yerleşik bir resim görüntüleyicisi ile geliyor. Geri kazanılabilir resimleri kolayca kurtarmak istediğinizde, görüntüleri seçmek için küçük resimler olarak görüntülenir. Böylece kurtarmak istediğiniz resimlerinizi görebilir ve istediklerinizi seçerek onları kurtarabilirsiniz.

Veri Kurtarma Algoritmaları

Hetman Photo Recovery, hızlı ve Kapsamlı analiz modlarında başlatılabilir. Hızlı mod hızlı bir şekilde son zamanlarda silinen görüntüleri hızlı bir şekilde geri getirmenizi sağlar. Bu mod da dosya sistemindeki kayıtları analiz ederek, dosyaların özgün konumlarını ve isimlerini geri yükleyebilirsiniz. Ne yazık ki bu mod, biçimlendirilmiş diskler ve hafıza kartlarında kullanılamaz.

Kapsamlı Analizi Modu ise diskin tüm içeriği analiz ederek son derece titiz bir arama işlemi kullanır. Bu mod da, yazılım her dosya formatına özgü karakteristik imzaları arar. Bilinen bir imza ile karşılaşıldığında, Hetman Photo Recovery dosyanın tam fiziksel konumunu hesaplayarak kurtarma gerçekleştirebilir. Bu yöntem biçimlendirilmiş, okunamaz diskler ve hafıza kartlarında kullanılabilir. Ne yazık ki dosya adları ve klasör yapıları bu yöntemle geri alınamaz.

Kampanya Hakkında

Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanyamız sona erdiğinde yapacağımız çekilişle yorum yazan 10 kişi Hetman Photo Recovery lisansı kazanacaktır. Lisanslar kazanan ziyaretçilerimizin mail hesabına gönderilecektir.

Program Detayları

Desteklenen Dosya Sistemleri ve Sistem Gereksinimleri

Hetman Photo Recovery, Windows 95’ten bu yana Windows’un tüm sürümlerinde kullanılan FAT ve NTFS dosya sistemlerinin tüm sürümlerini destekler. Windows XP / 2003 ve 2008 Server / Vista / Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemlerinin desteklemektedir. Hetman Photo Recovery, Windows’un 32-bit ve 64-bit sürümlerinde sorunsuz çalışır.

Web sitesi: http://hetmanrecovery.com

Fiyatı: $49.99

Download the free trial version

Resimler

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

27 Yorumlar

  • blank devawin dedi ki:

    tesekkurler.

  • blank Ahmet dedi ki:

    Teşekkürler.