Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme Veri Kurtarma

iAidsoft Data Rescue (Hediye / Giveaway) 24 Saat

KAMPANYAMIZ SONA ERDİ FAKAT KAYBETMİŞ SAYILMAZSINIZ!! BU MÜKEMMEL PROGRAMA 15 DOLAR İNDİRİMLİ SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

 iAidsoft firmasının Yasal Program a özel hazırladığı indirimi kaçırmayın.

 Kupon Kodu: IAID-E9BR-PCUF

any-data-rescue.com Satın Alma sayfasında bu kod ile anında 15$ indirim kazanın!! Ama acele edin, bu indirim 03 Temmuz 2012 de sona erecektir…

$15 Discount Coupon Code: IAID-E9BR-PCUF
Last day, July 3 hurry up!

Tüm yorumlara lisansları gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz,junk,spam mail klasörlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

www.any-data-rescue.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.any-data-rescue.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize $39.95 değerinde iAidsoft Data Rescue lisansı hediye ediyoruz. Kampanyadan lisans almak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Tüm yorum yapan ziyaretçilerimize, kampanya sonunda lisans gönderilecektir.

iAidsoft Data Rescue, güçlü ve kolay kullanımlı bir veri kurtarma yazılımıdır. Sabit sürücü, USB sürücü, cep telefonları, SD kart, dijital kameralar vb. gibi çeşitli depolama aygıtlarından belgelerinizi ve tüm verilerinizi kurtarmak için tasarlanmıştır. Videolar, fotoğraflar, müzikler, vb. gibi tüm dökümanlarınızı kurtarabilirsiniz. Geri dönüşüm kutusundaki verileriniz mi silindi, Sabit sürücünüz mü biçimlendirilmiş veya bozuk sistem yüzünden tüm bilgileriniz mi kayıp? Artık bunları sorun etmenize gerek yok.  iAidsoft Data Rescue ile hızlı ve eksiksiz olarak tüm verilerinizi kurtarabileceksiniz. 

iAidsoft Inc.: 

This is vendor of iAidsoft Inc. Thanks for your support to iAidsoft Inc. I will send the licenses to all the guys who commented after the campaign ends.

PS: I hope all your guys can like iAidsoft Inc. on Facebook, so that you can have chance to get our new product, Windows password recovery FOR FREE.

Kampanya sona erdikten sonra tüm yorumlara lisans göndereceğiz. Tüm arkadaşlara yeni bir ürün elde etmek için şans verebiliriz. Bu ürün Windows password recovery olabilir, hemde ÜCRETSİZ. Ziyaret etmenizi ve beğenmenizi umuyoruz:

Her Durumdan Verilerinizi Kurtarın

Geri Dönüşüm Kutusu’nu yanlışlıkla boşaltsanız bile silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Biçimlendirilmiş depolama aygıtlarından silinmiş verilerinizi kurtarın.

“sürücü bulunamadı”, “Cihaz hatası”, “Bilinmeyen durum” vb. gibi hatalar yüzünden ulaşılmaz depolama aygıtlarından verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Virüs, Truva Atları yada başka zararlılar nedeniyle veya beklenmeyen sistem kapanması ve yazılım hataları yüzünden kaybolan verilerinizi geri getirin.

Dosya sisteminiz bozuk bile olsa verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Sadece Belgelerinizi Değil,  Sabit Diskinizdeki Tüm Verilerinizi Kurtarın

Sadece belgeleriniz değil, aynı zamanda video, ses, müzik, fotoğraf, vb. gibi tüm verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Aynı zamanda dijital fotoğraf makineleri, hafıza kartları, USB sürücüler, vb. gibi tüm diğer cihazlardan verilerinizi eksiksiz kurtarın.

Kayıp Veri Kurtarma Konusunda En İyi Çözüm

Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşalmış veya hard diskinizi biçimlendirilmiş olursanız olun. Silinmiş dosyalarınızı kolayca kurtarabilirsiniz.

iAidsoft’un güçlü kurtarma modülü bir kümede veya diskteki ardışık kümede saklanan büyük dosyalar ile küçük dosyaları kurtarabilir. Ayrıca tamamen bozulmuş bölümler ve mevcut parçalanmalar onun için sorun değildir. 

Veri Bütünlüğünü Korur

Kurtarılan kayıp verileriniz etkilenmez. Tahribatsız ve sorunsuz kurtarılır. iAidsoft Data Rescue herhangi bir depolama aygıtından tüm silinmiş, biçimlendirilmiş ya da hasar yüzünden kaybolmuş dosyalarınızı kurtarabilen en iyi veri kurtarma uzmanıdır.

Kolay kullanımlıdır, Hiçbir Teknik Bilgiye Gerek Yok

Sadece 3 basit adımda kolayca verilerinizi kurtarır. Çocuklar bile bunu yapabilir.

Silinmişleri Kurtarma

“Silinmiş Kurtarma” modülü Windows Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşalttığınızda silinen dosyalarınızı kurtarmak için tasarlanmıştır.

Biçimlendirilmiş Kurtarma

“Biçimlendirilmiş Kurtarma” modülü yanlışlıkla biçimlendirilmiş bölümlerden veri kurtarmak için kullanılır.

Güçlü Kurtarma

“Güçlü Kurtarma” modülü derin tarama ile dosya sistemi bozuk bile olsa verileri kurtarmak için tasarlanmıştır.

Zoru Başarın

Ayrıca, donanım arızası veya virüs nedeniyle kaybettiğiniz verilerinizi geri alabilirsiniz. 

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/XP 32/64 bit

İşlemci: 1GHz (32 bit veya 64 bit)

Dosya Sistemi: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5

Boş Sabit Disk Alanı: 50MB veya daha fazla

RAM: 256 MB veya üstü

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

151 Yorumlar