Antivirus Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Mobil

IKARUS mobile.security 1Yıllık (25 Hediye Lisans)

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Ali 2-msoydan 3-yashiscool 4-burak yıldırım 5-savas 6-cave 7-crzy81 8-Spy 9-Barka 10-fatih tuna 11-hakan3446 12-Burak 13-wasp 14-mayamneti 15-cagatay1965 16-cikofdx 17-poyraz 18-Sam Kar 19-Mehdi 20-hakanurer 21-QQ 22-Demir Can 23-ozgur 24-emre 25-Zafer

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

Kazanamayan ziyaretçilerimiz üzülmesin! Buradaki formu doldurarak ücretsiz olarak 90 günlük lisans isteyebilirsiniz. İyi günlerde kullanın…

www.impeks.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.impeks.com Sponsorluğunda sizlere her biri 24.47 TL değerinde 25 adet IKARUS mobile.security lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 31 Ekim 2013 Saat: 15.00

Screenshot_19

IKARUS mobile.security  Android için ödüllü bir  Antivirus çözümüdür. Akıllı telefonunuzu, cep telefonunuzu veya tabletinizi kötü amaçlı yazılımdan ve internetten gelebilecek tehlikelere karşı güvenli bir şekilde korur. Virüsleri, trojanları, casus yazılımları, reklam destekli yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları, bataryayı ve hafızayı etkilemeden bulur ve uzaklaştırır! Bunun yanısıra,  hırsızlık koruma gibi fazladan güvenlik özelliklerini ve  istenmeyen posta filtrelemesini aktive etme olanağı sunar.

IKARUS mobile.security
cihazınızı ve verilerinizi günlük güncellemeler ile güncel tehdit durumuna uyarlama ile ve tanımlanabilir tarama aralıkları ile etkili ve güvenli bir şekilde korur. Bunun yanısıra, koruma özelliği, tüm yeni yüklenmiş veya güncellenmiş uygulamaları ve yüklenenleri internetten inceler ve USSD-engelleyici, potansiyel tehlikeli USSD-kodlarının otomatik yürütümünü engeller. Virüsler silinmeden önce ücretsiz bir analiz için IKARUS laboratuvarına gönderilebilirler.
IKARUS mobile.security ayrıca cihazınız kaybolmuş ya da çalınmış bile olsa basit SMS-komutları kullanarak cihazınızı kontrol etmek için uzaktan kontrol özellikleri sunar. Basit SMS emirleri kullanarak, Android’inizi konumlayabilir ya da kilitleyebilirsiniz. Kişisel verilerinizi temizleyebilir ya da alarm oluşturabilirisiniz.

Bir mesaj karalistesi telefonunuz ya da tabletiniz için SPAM-koruma sunar: İstenmeyen mesajlar telefon numarası ile engellenebilir ve istenmeyen göndericiye serbestçe tanımlanabilir bir metin mesajını geri yollayabilirsiniz.

IKARUS mobile.security artıları: Günlük güncellemeler ve ürünlerimizin sürekli gelişimi, güvenilir koruma ve destek sunar. Uygulama İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca ve Çince dillerini destekler.

IKARUS mobile.security ayrıca cihazınız kaybolmuş ya da çalınmış bile olsa, SMS “Uzaktan Kontrol” özellikleri sunuyor. Birisi SIM kartı değiştirmek isterse, cihaz otomatik olarak kilitlenir. SMS-Karaliste, istenmeyen SPAM mesajlardan sizi korumaya yardımcı olur.

Özellikleri

  • Anti-Virus: Tarama, enfeksiyonlarınızı ve güncellemeleri gözler. Otomatik taramalar ve güncelleme ayarları
  • İzleme: Cihazınızı sürekli izlenmesi için ayarlar
  • URL-Filtre: Internet saldırılarından koruma
  • Hırsızlık koruma ve uzaktan kumanda: SMS ile bilgilendirme

– Parola Silme: cihazdan hemen kişisel verilerinizi silmek için
– Parola Kilit: cihazın hemen kilitlenmesi için
– Yerini bulma: cihazınızın yerini bulmak için
– Alarm: bir alarm sesi çalması için
– SIM-kart-Koruma: Eğer SIM-kart değiştirilecek olursa, otomatik kilit

  • SMS Karaliste: Telefon numarasına göre istenmeyen mesajları engelleme
  • Bilgi: IKARUS mobile.security ve IKARUS hakkında daha fazla bilgi

– Destek durumunda Android sistem günlüğü gönderme

  • Kurulum asistanı: Tüm ayarları düzenleme
  • İki sütun görüntülü tablet ile kullanım için optimize edilmiş
  • Cihazınız güvenli bir şekilde yapılandırılmadığı zaman uyarı
  • Tüm ayar seçenekleri için acil yardım

Sistem Gereksinimleri
Android Smartphone veya Android tablet
İşletim Sistemleri: Android versiyon 2.2 veya üstü

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

66 Yorumlar