Anti-Malware Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

IObit Malware Fighter Pro 6.0.2 ile Güçlü PC Koruma (Eşantion)

IObit malware fighter Pro 6 ile bilgisayarınızı her türlü malware tehdidinden ve casus yazılımlardan koruyun. İşini en iyi yapan ve kategorisinde önder uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama Anti-Malware Kötü Amaçlı Yazılım Motoru sayesinde Keylogger, malware, trojan, adware ve bot  gibi zararlı olan tüm yazılımlara karşı işletim sisteminizi korur.

IObit, WannaCry ve WannaCry 2.0 ile enfekte olmaktan kullanıcıları korumak için IObit Malware Fighter 6’e acil güncellemeler yayınladı.

YeniGeliştirilmiş anti-Ransomware motoru ve veritabanı sayesinde IObit Malware Fighter 6, zararlı yazılım ve ransomware gerçek zamanlı olarak WannaCry ve WannaCry 2.0 gibi yeni tehditlerden kullanıcıları koruyabilir. WannaCry tespit kez bir pop-up uyarısı ilk kez tehditleri kaldırmak için hızlı erişim sunacak.

IObit Malware Fighter 6 WannaCrypt Saldırılarını Engelleyebilir

SAN FRANCISCO, 16 Mayıs 2017 – Güvenilir bir sistem yardımcı programı ve güvenlik yazılımı sağlayıcısı olan IObit bugün, kullanıcıların en son Anti-Ransomware Motoru kullanan WanaCrypt / WannaCrypt / WannaCry gibi fidye yazılımlarını önlemelerine yardımcı olmak için IObit Malware Fighter 6’i piyasaya sürdü.

Geçen cuma günü, WanaCrypt / WannaCrypt / WannaCry fidyecisi, birçok büyük organizasyonu zararlı yazılımlarla bulaşan küresel felaket yarattı. Cnet.com’a göre, enfeksiyonlar 150 ülkede 200.000 bilgisayara yayılmış durumda. WannaCrypt, sistem dosyalarını şifrelemek suretiyle kurbanlar sistemlerinin kontrolünü ele geçirir ve dosyaları geri yüklemek için Bitcoins’de 300 – 600 ABD Doları arasında bir miktar sorar. Kullanıcıları WannaCrypt saldırılarından daha iyi korumak için, IObit Malware Fighter teknolojisi ekibi IObit Anti-Ransomware Motoru için acil bir güncelleme yaptı. Yeni Anti-Ransomware Motoru ile, IObit Malware Fighter, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak WannaCrypt saldırılarını algılamasına ve tehditleri tamamen ortadan kaldırmasına yardımcı olabilir. Tehdit algılanırsa bir ipucu penceresi gerçek zamanlı açılır.

Ayrıca, IObit Malware Fighter 6’deki Bitdefender anti-virüs motoru ve anti-ransomware motoru ile, kullanıcılar en son veritabanına güncelleyebilir ve WannaCrypt’in son sürümünden gelen gibi fidye saldırılarına karşı iki koruma sağlanabilir. “IObit’te, en son ransomware, WannaCrypt gibi en yeni riskleri ve tehditleri tespit ettiğimiz zaman olabildiğince hızlı yanıt vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak en yeni veritabanımıza dahil ettiğimiz tek şey bu değil. Iebit’in Ürün Direktörü Bing Wang, YeaDesktop, MyStartab, Kyubey gibi son tehditler de dahil edilerek kullanıcılarımızın bilgisayarlarını her türlü riskten koruyabileceğimizi belirtti.

IObit Malware Fighter 6, Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10’da mevcuttur. Ve CNET üzerinde Malware Fighter ‘i indirmek ücretsizdir.

IObit Malware Fighter, enfeksiyonları ve diğer güvenlik tehditlerini tespit eden ve kaldıran gelişmiş bir zararlı yazılımdan arındırma ve tarayıcı koruma programıdır. Malware Fighter 6, Bitdefender’dan dünyanın önde gelen anti-virüs motorunu entegre ederek ve gelişmiş IObit Malware Fighter motoruyla birleştirerek çok kapsamlı ve güvenilir bir güvenlik çözümü sağlayabiliyor. Yeni Anti-Rantomware Motoru, Kamera Koruma ve İndirme Koruması ve büyük ölçüde geliştirilmiş Sörf Koruması ve Reklamları Kaldırma özelliği ile en son casus yazılımları, reklam yazılımlarını, Truva atlarını, keyloggersları, botları, solucanları ve korsanları tespit edebilir ve kaldırabilir.

IObit Hakkında

2004’te kurulan IObit, performansı artıran ve Windows, Mac ve Android işletim sisteminde güvenlik tehditlerine ve kötü niyetli saldırılara karşı koruma sağlayan yenilikçi ve güvenilir bir sistem yardımcı programı sağlayıcısıdır. IObit, 100’den fazla ödül, 500 milyon indirme ve 10 milyon aktif kullanıcı ile dünya çapında tanınmış bir endüstri lideridir.

GenelSual: Anti-Malware Nedir ?

Cevab: Malware, trojan, solucan gibi sistemde çeşitli zararlara yol açabilecek birçok dış tehdite ve uygulamaya karşı geliştirilmiş güçlü bir güvenlik aracıdır.

IObit Malware Fighter 6 gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz ÇiftÇekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

IObit malware fighter 6 Pro Aracını Profesyonel Sürüm İndir

Bilgisayara kurduğumuz programlar ile birlikte gelen kötü amaçlı uygulamaların, sisteme kurulmasına karşı bir çözüm olarak üretilmiş olan Malware Fighter, kişisel veri hırsızlığının önüne geçerek bu konuda da kendini kanıtlar.
 
Gerçek zamanlı koruma “Bulut Teknolojisi” sayesinde, bilgisayarınızın her zaman güvenli olmasını sağlar. IObit Malware Fighter tüm antivirüs ürünleri ile tam uyumludur ve en üst seviyede güvenlik sağlamak için diğer virüsten koruma ürünlerine yardımcı olabilir.
 
IObit Malware Fighter 6 Pro, işletim sisteminizdeki tüm zararlı yazılımları bularak temizler ve sürekli koruma sağlar. Artık IObit ile içiniz rahat olsun. Casus yazılımlara karşı geçit vermeyen program, sistemde derinlemesine temizlik işlemi gerçekleştirir. Yazılımın Türkçe dil seçeneği mevcut.

Gerçek zamanlı koruması ve bulut koruması sayesinde bilgisayarınız artık güvende. IObit Malware Fighter 6 diğer antivirüs yazılımlarıyla uyumlu olarak çalıştığından herhangi bir sorun teşkil etmez. Hatta sizlere tavsiyemiz bir antivirüs programı yanında IObit Malware Fighter, Malwarebytes Anti-Malware veya Emsisoft Anti-Malware gibi bir yazılım kullanmanız.

IObit Malware Fighter 6 PC & Internetinizi korumak için bir Anti-malware yazılımıdır.

 • Enfeksiyonlar ve yeni gizli tehditleri algılar ve kaldırır.
 • Kötü amaçlı davranışlara karşı gerçek-zamanlı koruma
 • Tüm Antivirüs ürünleri ile tam uyumlu
 • Hafif, hızlı, kolay ve ücretsiz kullanım

IObit Malware Fighter 6 PRO Seçenekleri:

 • Otomatik olarak Son sürüme güncelleme
 • Yeni donanım “Dual-Core” Engine ile Anti-Malware Motoru
 • Kötü amaçlı saldırıları analiz ederek algılar
 • En üst düzey sistem güvenliği ve gerçek zamanlı koruma
 • Taşınabilen USB sürücülerini dahi tarar
 • RAM hareketlerinden otomatik algılama
 • Arka planda sessizce çalışır
 • Kötü amaçlı davranış analizi gerçekleştirir
 • Temel Anti-Malware seçeneği

IObit Malware Fighter 6 PRO’da Ne var ne yok!

+ En iyi duruma getirilmiş Anti-Ransomware Motoru: Önemli dosyalarınızı üçüncü taraf uygulamalar tarafından yapılan kötü amaçlı saldırılara ve yasadışı erişimlere karşı korur.

+ Optimize edilmiş IObit Anti-Malware Motoru: Daha düşük kaynak kullanımı ile çok daha hızlı tarama yapın. Daha fazla güvenlik için daha fazla tehdit tespit edin ve kaldırın.

Eşsiz “Dual-Core” anti-kötü amaçlı yazılım motoru, IObit Malware Fighter programını daha güvenli bir bilgisayar sağlaması, casus yazılım gibi her türlü kötü amaçlı yazılım, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi tüm zararlıları algılamasını ve temizlemesini mümkün hale getirmektedir. Gerçek zamanlı koruma ve yaratıcı Bulut Teknolojisi sayesinde, bilgisayarınızın her zaman güvenli olmasını sağlar. IObit Malware Fighter tüm antivirüs ürünleri ile tam uyumludur ve en üst seviyede güvenlik sağlamak için diğer virüsten koruma ürünlerine yardımcı olabilir. Türkçe dil desteği mevcuttur.

 • PC Güvenliği İçin Ekstra Koruma
 • Derin gizli tehditlere karşı daha iyi koruma
 • Kötü amaçlı zararlılara karşı kapsamlı, gerçek zamanlı koruma
 • Kesinti olmadan otomatik veya zamanlanmış tarama
 • Otomatik ve sık veritabanı güncellemeleri

IObit Malware Fighter, gelişmiş bir malware ve casus yazılım temizleme aracıdır. Derinlerdeki bulaşmış zararlıları kaldırır. Spyware, adware, trojan, keylogger, botlar, solucanlar ve bilgisayar korsanlara karşı PC’nizi korur. IObit Malware Fighter geliştirilmiş, benzersiz bir ” Dual-Core ” motoru ve kötü amaçlı yazılım tespit ile çok hızlı ve verimli bir şekilde casus ve kötü amaçlı yazılımları tespit eder. Türkçe dil seçeneği mevcuttur.

Smart Scan, Tam Tarama ve Özel Tarama için geliştirilmiş Motoru

IObit kullanıcısına özgü geliştirilmiş ” Dual-Core ” motoru ile IObit Malware Fighter derin enfeksiyonları bulmak için daha kapsamlı ve derinlemesine sistem taraması yapar. Nihayetinde bulduğu zararlıları kaldırır veya karantinaya alarak bilgisayarınızın daha güvenli olmasını sağlar.

Anlaşılır bir arayüz ve kolay kullanım

Kullanımı kolay ve zarif tasarımı ile  “Genell Bakış “, “Tarama “, “Koruma ” ve “Bulut “,  gibi  dört ana fonksiyonu ile  size yol gösterir. Bu arayüzü ile tüm detayları açıkça takip edebilirsiniz.

Gelişmiş gerçek zamanlı koruma

IObit Malware Fighter ” Başlangıç Koruması “, “Tarayıcı Guard”, “Ağ Güvenlik “, ” Dosya Muhafızı “, ” Cookie Guard “, “Süreç Guard”, ” USD Disk dahil olmak üzere anti -malware ve gerçek zamanlı koruma sağlar. Bilgisayarınızın her zaman güvenli kalmasını sağlar.

Yaratıcı Bulut Bilgi İşlem Teknolojisi

IObit Cloud Bulut Bilgi İşlem teknolojisi kullanır. Sezgisel Analiz davranışı ile spyware, adware, trojan, keylogger, bot, solucan, korsanlara karşı tam otomatik modda güvenlikle ilgili riskleri analiz eder.

Kampanya HakkındaYeni Kampanya sayfasına buradan ulaşın ve “Hemen İndir” butonuna tıklayıp bir Facebook paylaşımı yapın.

Program DetaylarıVersiyon: 6.0.2
Yayıncı: iObit
Yayın Tarihi: 2017-04-11
Dosya Boyutu: 39.2 MB
Lisans Türü: Freeware
Sistem Gereksinimleri: Win10 / Win8 / Win7 / Vista / XP

Web sayfası: http://www.iobit.com/en/malware-fighter-pro.php

Kullanım: 6 aylık

Fiyat: $39.95

Resimler

IObit Malware Fighter Pro 5,IObit Malware Fighter

Biten Çekilişler

IObit Malware Fighter PRO 1.7 (50 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-suyanto 2-torholt 3-aseya66 4-Ayhan 5-Haakan 6-alno 7-kamil80 8-slymn 9-feza 10-Kadir Avci 11-Donald Baker 12-afk01 13-memoli979 14-Bluebee 15-salih430 16-sadinarax 17-alp tuğ 18-lokmanduman 19-Jane 20-hasan 21-Dark 22-matprensi35 23-ecob59 24-Tarık 25-heci 26-ayturk 27-yavuz 28-fyluss 29-Emrah 30-Cyber 31-murat 32-Samir 33-saburo kamei 34-Avik C 35-mark 36-florey 37-Rajesh Ghadye 38-S4B0T4J 39-Sırdaş 40-tuğçe 41-murat 42-mecnun3 43-Bejr Milos 44-lmddziedzic 45-Burak 46-Anrew Cuthbertos 47-a.oktay 48-omid 49-kprao 50-Juan

İsterseniz Random.org verilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kazananları tebrik ederiz.

Tüm lisanslar gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun spam, gereksiz, junk vb. bölümlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

www.iobit.com sponsorluğunda sizlere her biri $19.95 değerinde 50 adet IObit Malware Fighter PRO lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 30 Ocak 2013 Saat: 15.00

225 Yorumlar

Yorum Yap