Anti-Malware Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

IObit Malware Fighter Pro 7 ile Güçlü PC Koruma (Hediye Lisans)

ıobit-malware-fighter-pro
Yazar admin

IObit malware fighter Pro 7 ile bilgisayarınızı her türlü malware tehdidinden ve casus yazılımlardan koruyun. İşini en iyi yapan ve kategorisinde öncü uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama, Anti-Malware Kötü Amaçlı Yazılım Motoru sayesinde Keylogger, malware, trojan, adware ve bot gibi zararlı olan tüm yazılımlara karşı işletim sisteminizi korur.

GenelWannaCry ve WannaCry 2.0′ ye karşı kullanıcıları korumak için IObit Malware Fighter, acil güncellemeler yayınladı.

Geliştirilmiş anti-Ransomware motoru ve veritabanı sayesinde IObit Malware Fighter 7, zararlı yazılım ve ransomware gerçek zamanlı olarak kullanıcıları koruyabilir.

IObit Malware Fighter 7 WannaCrypt Saldırılarını Engelleyebilir

IObit Malware Fighter 7‘ deki Bitdefender anti-virüs motoru ve anti-ransomware motoru ile, kullanıcılar programı en son veritabanına güncelleyebilir ve WannaCrypt’in son sürümünden gelen fidye saldırılarına karşı koruma sağlanabilir.

Sual: Anti-Malware Nedir ?

Cevab: Malware, trojan, solucan gibi sistemde çeşitli zararlara yol açabilecek birçok dış tehdite ve uygulamaya karşı geliştirilmiş güçlü bir güvenlik aracıdır.

Gerçek zamanlı koruması ve bulut koruması sayesinde bilgisayarınız artık güvende. IObit Malware Fighter 7 diğer antivirüs yazılımlarıyla uyumlu olarak çalıştığından herhangi bir sorun teşkil etmez. Hatta sizlere tavsiyemiz bir antivirüs programı yanında IObit Malware Fighter, Malwarebytes Anti-Malware veya Emsisoft Anti-Malware gibi bir yazılım kullanmanız.

IObit Malware Fighter 7 PC & Internetinizi korumak için bir Anti-malware yazılımıdır.

 • Enfeksiyonlar ve yeni gizli tehditleri algılar ve kaldırır.
 • Kötü amaçlı davranışlara karşı gerçek-zamanlı koruma
 • Tüm Antivirüs ürünleri ile tam uyumlu
 • Hafif, hızlı, kolay ve ücretsiz kullanım

IObit Malware Fighter 7 PRO Seçenekleri:

 • Otomatik olarak Son sürüme güncelleme
 • Yeni donanım “Dual-Core” Engine ile Anti-Malware Motoru
 • En üst düzey sistem güvenliği ve gerçek zamanlı koruma
 • Taşınabilen USB sürücülerini dahi tarar
 • RAM hareketlerinden otomatik algılama
 • Arka planda sessizce çalışır
 • Kötü amaçlı davranış analizi gerçekleştirir
 • Temel Anti-Malware seçeneği
 • PC Güvenliği İçin Ekstra Koruma
 • Derin gizli tehditlere karşı daha iyi koruma
 • Kötü amaçlı zararlılara karşı kapsamlı, gerçek zamanlı koruma
 • Kesinti olmadan otomatik veya zamanlanmış tarama

IObit Malware Fighter 7 PRO’da Ne var ne yok!

+ En iyi duruma getirilmiş Anti-Ransomware Motoru: Önemli dosyalarınızı üçüncü taraf uygulamalar tarafından yapılan kötü amaçlı saldırılara ve yasadışı erişimlere karşı korur.

+ Optimize edilmiş IObit Anti-Malware Motoru: Daha düşük kaynak kullanımı ile çok daha hızlı tarama yapın. Daha fazla güvenlik için daha fazla tehdit tespit edin ve kaldırın.

Eşsiz “Dual-Core” anti-kötü amaçlı yazılım motoru, IObit Malware Fighter programını daha güvenli bir hale getirmektedir.

Smart Scan, Tam Tarama ve Özel Tarama için geliştirilmiş Motoru

IObit kullanıcısına özgü geliştirilmiş ” Dual-Core ” motoru ile IObit Malware Fighter derin enfeksiyonları bulmak için daha kapsamlı ve derinlemesine sistem taraması yapar.

Anlaşılır bir arayüz ve kolay kullanım

Kullanımı kolay ve zarif tasarımı ile  “Genell Bakış “, “Tarama “, “Koruma ” ve “Bulut “,  gibi  dört ana fonksiyonu ile  size yol gösterir.

Gelişmiş gerçek zamanlı koruma

IObit Malware Fighter ” Başlangıç Koruması “, “Tarayıcı Guard”, “Ağ Güvenlik “, ” Dosya Muhafızı “, ” Cookie Guard “, “Süreç Guard”, ” USD Disk dahil olmak üzere anti -malware ve gerçek zamanlı koruma sağlar.

Yaratıcı Bulut Bilgi İşlem Teknolojisi

IObit Cloud Bulut Bilgi İşlem teknolojisi kullanır. Sezgisel Analiz davranışı ile spyware, adware, trojan, keylogger, bot, solucan, korsanlara karşı tam otomatik modda güvenlikle ilgili riskleri analiz eder.

Kampanya Hakkında

Button

Program DetaylarıVersiyon: 7.6
Yayıncı: iObit
Lisans Türü: PC Freeware 6 aylık
Sistem Gereksinimleri: Win10 / Win8 / Win7 / Vista / XP

Resimler

ıobit-malware-fighter-6

Biten Çekiliş-1

IObit Malware Fighter PRO 6 (100 Hediye Lisans)

IObit sponsorluğunda, Profesyonel İndir olarak sizlere (100 Hediye / 6 Aylık) IObit Malware Fighter 7 PRO lisansı veriyoruz. Lisans anahtarını almak için; aşağıdaki kilitli sosyal paylaşım butonlarından birini kullanmanız yeterli. Paylaşımı yaptıktan sonra lisans kodu karşınıza gelecek.

Biten Çekiliş-2

IObit Malware Fighter PRO 1.7 (50 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-suyanto 2-torholt 3-aseya66 4-Ayhan 5-Haakan 6-alno 7-kamil80 8-slymn 9-feza 10-Kadir Avci 11-Donald Baker 12-afk01 13-memoli979 14-Bluebee 15-salih430 16-sadinarax 17-alp tuğ 18-lokmanduman 19-Jane 20-hasan 21-Dark 22-matprensi35 23-ecob59 24-Tarık 25-heci 26-ayturk 27-yavuz 28-fyluss 29-Emrah 30-Cyber 31-murat 32-Samir 33-saburo kamei 34-Avik C 35-mark 36-florey 37-Rajesh Ghadye 38-S4B0T4J 39-Sırdaş 40-tuğçe 41-murat 42-mecnun3 43-Bejr Milos 44-lmddziedzic 45-Burak 46-Anrew Cuthbertos 47-a.oktay 48-omid 49-kprao 50-Juan

İsterseniz Random.org verilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kazananları tebrik ederiz.

Tüm lisanslar gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun spam, gereksiz, junk vb. bölümlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

www.iobit.com sponsorluğunda sizlere her biri $19.95 değerinde 50 adet IObit Malware Fighter PRO lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 30 Ocak 2013 Saat: 15.00

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 5 Average: 4.4]

Yorum bırak

239 Yorumlar