Anti-Malware Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways

IObit Malware Fighter Pro 5.1.0 ile Güçlü PC Koruma (Eşantion)

IObit malware fighter Pro 5 ile bilgisayarınızı her türlü malware tehdidinden ve casus yazılımlardan koruyun. İşini en iyi yapan ve kategorisinde önder uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama Anti-Malware Kötü Amaçlı Yazılım Motoru sayesinde Keylogger, malware, trojan, adware ve bot  gibi zararlı olan tüm yazılımlara karşı işletim sisteminizi korur.

IObit, WannaCry ve WannaCry 2.0 ile enfekte olmaktan kullanıcıları korumak için IObit Malware Fighter 5’e acil güncellemeler yayınladı.

Yeni

Geliştirilmiş anti-Ransomware motoru ve veritabanı sayesinde IObit Malware Fighter 5, zararlı yazılım ve ransomware gerçek zamanlı olarak WannaCry ve WannaCry 2.0 gibi yeni tehditlerden kullanıcıları koruyabilir. WannaCry tespit kez bir pop-up uyarısı ilk kez tehditleri kaldırmak için hızlı erişim sunacak.

IObit Malware Fighter 5 WannaCrypt Saldırılarını Engelleyebilir

SAN FRANCISCO, 16 Mayıs 2017 – Güvenilir bir sistem yardımcı programı ve güvenlik yazılımı sağlayıcısı olan IObit bugün, kullanıcıların en son Anti-Ransomware Motoru kullanan WanaCrypt / WannaCrypt / WannaCry gibi fidye yazılımlarını önlemelerine yardımcı olmak için IObit Malware Fighter 5’i piyasaya sürdü.

Geçen cuma günü, WanaCrypt / WannaCrypt / WannaCry fidyecisi, birçok büyük organizasyonu zararlı yazılımlarla bulaşan küresel felaket yarattı. Cnet.com’a göre, enfeksiyonlar 150 ülkede 200.000 bilgisayara yayılmış durumda. WannaCrypt, sistem dosyalarını şifrelemek suretiyle kurbanlar sistemlerinin kontrolünü ele geçirir ve dosyaları geri yüklemek için Bitcoins’de 300 – 600 ABD Doları arasında bir miktar sorar. Kullanıcıları WannaCrypt saldırılarından daha iyi korumak için, IObit Malware Fighter teknolojisi ekibi IObit Anti-Ransomware Motoru için acil bir güncelleme yaptı. Yeni Anti-Ransomware Motoru ile, IObit Malware Fighter 5, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak WannaCrypt saldırılarını algılamasına ve tehditleri tamamen ortadan kaldırmasına yardımcı olabilir. Tehdit algılanırsa bir ipucu penceresi gerçek zamanlı açılır.

Ayrıca, IObit Malware Fighter 5’deki Bitdefender anti-virüs motoru ve anti-ransomware motoru ile, kullanıcılar en son veritabanına güncelleyebilir ve WannaCrypt’in son sürümünden gelen gibi fidye saldırılarına karşı iki koruma sağlanabilir. “IObit’te, en son ransomware, WannaCrypt gibi en yeni riskleri ve tehditleri tespit ettiğimiz zaman olabildiğince hızlı yanıt vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak en yeni veritabanımıza dahil ettiğimiz tek şey bu değil. Iebit’in Ürün Direktörü Bing Wang, YeaDesktop, MyStartab, Kyubey gibi son tehditler de dahil edilerek kullanıcılarımızın bilgisayarlarını her türlü riskten koruyabileceğimizi belirtti.

IObit Malware Fighter 5, Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10’da mevcuttur. Ve CNET üzerinde IObit Malware Fighter 5’i indirmek ücretsizdir.

IObit Malware Fighter, enfeksiyonları ve diğer güvenlik tehditlerini tespit eden ve kaldıran gelişmiş bir zararlı yazılımdan arındırma ve tarayıcı koruma programıdır. IObit Malware Fighter 5, Bitdefender’dan dünyanın önde gelen anti-virüs motorunu entegre ederek ve gelişmiş IObit Malware Fighter motoruyla birleştirerek çok kapsamlı ve güvenilir bir güvenlik çözümü sağlayabiliyor. IObit Malware Fighter 5, yeni Anti-Rantomware Motoru, Kamera Koruma ve İndirme Koruması ve büyük ölçüde geliştirilmiş Sörf Koruması ve Reklamları Kaldırma özelliği ile en son casus yazılımları, reklam yazılımlarını, Truva atlarını, keyloggersları, botları, solucanları ve korsanları tespit edebilir ve kaldırabilir.

IObit Hakkında
2004’te kurulan IObit, performansı artıran ve Windows, Mac ve Android işletim sisteminde güvenlik tehditlerine ve kötü niyetli saldırılara karşı koruma sağlayan yenilikçi ve güvenilir bir sistem yardımcı programı sağlayıcısıdır. IObit, 100’den fazla ödül, 500 milyon indirme ve 10 milyon aktif kullanıcı ile dünya çapında tanınmış bir endüstri lideridir.

Genel

Sual: Anti-Malware Nedir ?

Cevab: Malware, trojan, solucan gibi sistemde çeşitli zararlara yol açabilecek birçok dış tehdite ve uygulamaya karşı geliştirilmiş güçlü bir güvenlik aracıdır.

IObit Malware Fighter 5 gelişmiş malware ve spyware temizleme aracıdır. Gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlara karşı bilgisayarınızı korur. IObit benzersiz ÇiftÇekirdekli” anti-malware motoru ile, hızlı ve verimli bir şekilde, spyware, adware, trojan, keylogger, bot, worm ve hijacker gibi, en derin ve karmaşık kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir. Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile, IObit Malware Fighter 3, kötü niyetli pop-up engellemesi, anasayfa değiştirilmesi ve kötü niyetli araç çubukları için eklentileri kaldırarak size çevrimiçi sörf ve gizlilik koruması sağlayacaktır. Türkçe dil desteği bulunuyor.

IObit malware fighter 5 Pro Aracını Profesyonel Sürüm İndir

Bilgisayara kurduğumuz programlar ile birlikte gelen kötü amaçlı uygulamaların, sisteme kurulmasına karşı bir çözüm olarak üretilmiş olan Malware Fighter, kişisel veri hırsızlığının önüne geçerek bu konuda da kendini kanıtlar.
Gerçek zamanlı koruma “Bulut Teknolojisi” sayesinde, bilgisayarınızın her zaman güvenli olmasını sağlar. IObit Malware Fighter tüm antivirüs ürünleri ile tam uyumludur ve en üst seviyede güvenlik sağlamak için diğer virüsten koruma ürünlerine yardımcı olabilir.
IObit Malware Fighter 5 Pro, işletim sisteminizdeki tüm zararlı yazılımları bularak temizler ve sürekli koruma sağlar. Artık IObit ile içiniz rahat olsun. Casus yazılımlara karşı geçit vermeyen program, sistemde derinlemesine temizlik işlemi gerçekleştirir. Yazılımın Türkçe dil seçeneği mevcut.

Gerçek zamanlı koruması ve bulut koruması sayesinde bilgisayarınız artık güvende. IObit Malware Fighter 5 diğer antivirüs yazılımlarıyla uyumlu olarak çalıştığından herhangi bir sorun teşkil etmez. Hatta sizlere tavsiyemiz bir antivirüs programı yanında IObit Malware FighterMalwarebytes Anti-Malware veya Emsisoft Anti-Malware gibi bir yazılım kullanmanız.

IObit Malware Fighter 5 PC & Internetinizi korumak için bir Anti-malware yazılımıdır.

 • Enfeksiyonlar ve yeni gizli tehditleri algılar ve kaldırır.
 • Kötü amaçlı davranışlara karşı gerçek-zamanlı koruma
 • Tüm Antivirüs Ürünleri ile tam uyumlu
 • Hafif, Hızlı, Kolay ve ücretsiz Kullanım

IObit Malware Fighter 5 PRO Seçenekleri:

 • Otomatik olarak Son sürüme güncelleme
 • Yeni donanım “Dual-Core” Engine ile Anti-Malware Motoru
 • Kötü amaçlı saldırıları analiz ederek algılar
 • En üst düzey sistem güvenliği ve gerçek zamanlı koruma
 • Taşınabilen USB sürücülerini dahi tarar
 • RAM hareketlerinden otomatik algılama
 • Arka planda sessizce çalışır
 • Kötü amaçlı davranış analizi gerçekleştirir
 • Temel Anti-Malware seçeneği

IObit Malware Fighter 5 PRO’da Ne var ne yok!

+ En iyi duruma getirilmiş Anti-Ransomware Motoru: Önemli dosyalarınızı üçüncü taraf uygulamalar tarafından yapılan kötü amaçlı saldırılara ve yasadışı erişimlere karşı korur.

+ Optimize edilmiş IObit Anti-Malware Motoru: Daha düşük kaynak kullanımı ile çok daha hızlı tarama yapın. Daha fazla güvenlik için daha fazla tehdit tespit edin ve kaldırın.

Kampanya Hakkında

Yeni Kampanya sayfasına buradan ulaşın ve talimatları takip edin.

[MaxButton id = “4” url = “http://www.bitsdujour.com/software/iobit-malware-fighter-pro/in=today-100-percent”]

Aktif ise aşağıdaki lisansıda kullanabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

38691-1AA05-4AE43-A0074

Program Detayları

Versiyon: 5.0.2.3804
Yayıncı: iObit
Yayın Tarihi: 2017-04-11
Dosya Boyutu: 39.8 MB
Lisans Türü: Freeware
Sistem Gereksinimleri: Win10 / Win8 / Win7 / Vista / XP

Web sayfası: http://www.iobit.com/en/malware-fighter-pro.php

Fiyat: $39.95

Resimler

IObit Malware Fighter Pro 5

[Sekme: SON]

Yorum Yap