Kampanyalar & Giveaways Şifreleme Programları

IObit Protected Folder (Kampanya)

IObit Protected Folder
blank
Yazar admin

IObit Protected Folder, önemli verilerin çalınması, kaybolması veya sızdırılmasını engelleyen ve kullanıcının gizliliğini koruyan bir dosya dolabıdır. Protected Folder, en iyi dosya şifreleme programları arasındadır. Klasör ve dosya kilitlemek için, sadece sürükleyin ve korumalı klasörün içine bırakın. Tüm verileriniz bu klasörün için güvende olacaktır. Şifreyle korumaya alınan size özel olan klasörünüzü başla kimse açamaz ve bilgilerinize erişim sağlayamaz.

GenelŞifreyle korumaya alınan size özel olan klasörünüzü başla kimse açamaz ve bilgilerinize erişim yapamaz. Bu zamanda dosya şifreleme programlarıyla önemli verilerininizi muhafaza etmek, korumak artık elzemdir.

İObit Protected Folder programı ile kimsenin görmesini istemediğiniz resim, notlarınız, mp3 vb. gibi dosyaları ve klasörlerinizi şifre korumalı görünmez bir kasada saklayabilirsiniz.

Programın arayüzü bir kasa gibi düşünülmüş, kurulumda en az 6 haneli bir şifre belirlemenizi istiyor. Daha sonra kasa açılıyor ve kasanıza kaldırmak istediğiniz belgeleri buraya atıp kilitliyorsunuz ve kasa kapanıyor, dosyada görünmez oluyor.
  1. İndirme boyutu

Kampanya HakkındaBuradan kampanya sayfasına ulaşabilir ve ücretsiz lisansınızı alabilirsiniz. (Yönlendirme Sayfası) FİNİSH

Program DetaylarıSürüm: v1.3.0

İndirme boyutu: 3,1 MB

Lisans: 1 PC 6 aylık anahtar ve 7 gün içinde kurulmalı.

Güncelleme ve Destek: Güncelleme var. Teknik destek yok.

Güncelleme: IObit

Platform: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10

Resimler

protected-folder-box

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • Teşekkürler daha önce de kullanmıştım Türkçe dil desteği de olan kaliteli bir yazılımdır.