Hard Disk Kampanyalar & Giveaways

IObit Smart Defrag 5 Profesyonel Disk Birleştirme Programı

IObit Smart Defrag 5 Pro disklerinizi birleştirerek performansı maksimum düzeyde arttırmaktadır. Smart Defrag 5 en iyi disk birleştirme yeteneklerine sahip olarak geliştirilmiş profesyonel bir çözümdür.

IObit Smart Defrag 5 Pro Disk Birleştirme (Windows 7, 8, 10)

Smart Defrag 2 yüksek disk performansı için akıllıca sabit disklere en verimli şekilde birleştiren bir programdır. IObit firması başarılı disk birleştirme yazılımının yeni sürümünü duyurdu, Smart Defrag PC performansını hızlı ve Etkin biçimde arttıran bir Disk Birleştiricidir. Smart Defrag 5 sadece dünyanın en hızlı birleştirme aracı değil; aynı zamanda en gelişmiş birleştirme yeteneğine sahip ve arka planda otomatik olarak sessizce çalışan bir uygulamadır. Özellikle modern ve büyük sabit diskler için tasarlanmıştır. Diskinizi hızlı ve stabil tutmak için para ödemek zorunda değilsiniz! Bunun için PC’nize sadece Smart Defrag 5 Pro kurun ve gerisini unutun.

Bilgisayarın arka planında sessizce çalışarak tüm işlemlerini gerçekleştirir. En gelişmiş son teknoloji diskler ve sabit diskler dahil tüm disk tiplerini destekler. Smart Defrag 5 indirin ve arkanıza yaslanıp bir kahve için. Uygulama Türkçe dahil birçok dili destekler.

IObit Smart Defrag Pro, parçalanmış disklerinizin tümünü tek disk üzerinden birleştirip PC performansınızı istikraralı bir hale getirir.
Bilgisayar açılış ve kapanış hızına mükemmel derecede etki ederek performansı arttırır. Smart Defrag Windows’ un kulanılmakta olan tüm işletim sistemlerini destekler.

Disk birleştirme Windows 7

Disk birleştirme Windows 8

Disk birleştirme Windows 10

Smart Defrag 5 dünyanın en hızlı disk birleştirme aracı olmakla birlikte, birçok gelişmiş birleştirme yeteneğine sahiptir. Modern ve büyük sabit diskler için tasarlanmış olan yazılım, hızlı veri erişimi ve üstün disk gücü sağlar. Eğer ki; Bilgisayar donanımlarınız “İşlemci, RAM, Sabit disk” gibi çok düşük değilse siz değerli kullanıcılara kesinlikle kullanmanızı tavsiye edebileceğim bir uygulamadır.

IObit Smart Defrag 5 Pro, Smart Defrag, disk birleştirme,IObit Smart Defrag 5

Disk parçalanmaları bilgisayar performansı zamanla yavaşlatır. Bunun için bir bilgisayarda olması gereken programlardan biri de IObit Smart Defrag gibi bir disk birleştirme programıdır.

Bir sonraki yazımız olan Advanced SystemCare 10 Pro buradan inceleyebilirsiniz.

Smart Defrag Pro kampanya

Smart Defrag 5 indir

HEMEN İNDİR

Program Detayları

Smart Defrag Windows 10, 8, 7, Vista, XP ve 2000 için tasarlanmış ve ücretsizdir. Smart Defrag hakkında daha fazla bilgi için http://www.iobit.com/iobitsmartdefrag.html ziyaret edin veya aşağıdaki sayfayı ziyaret ederek incelemeye başlayın.

Lisans kodu

E6CD3-A41D1-9740B-B90B9

3 Yorumlar

Yorum Yap