Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

JAlbum (Ücretsiz) 14.1 Kampanya 5 Gün

Yazar admin

JAlbüm ile kolayca web albümleri ve fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

JAlbüm ile çarpıcı fotoğraf albümleri oluşturmak

JAlbum ile albümleri istediğiniz herhangi bir görünüm verebilirsiniz. Yüzlerce profesyonel temalardan birini seçin ve kendi beğeninize göre düzenleyin… Program, Türkçe’de dahil pekçok dili desteklemektedir.

Kolay kullanımlı arayüzü

Kullanımı oldukça basit olan JAlbum’e, yeni fotoğraflar eklemek için sürükle veya bunları sırala. Albümleri daha iyi organize etmek için klasörler oluşturun .Döndürme, sıralama, düzenleme veya küçük resim klasörleri gibi en sık kullanılan fonksiyonlara erişmek için sağ tıklama menüsünü (context menüsü) kullanın.

Resimlerinizi düzenleyin

Düzen modunda, daha büyük ebatta fotoğraflar görmek uygun bir başlık eklemek için çeşitli filtreler uygulamak mümkün. Adjust ile görüntüleri ayarlayın ve Gamma ve Level ile ince ayar yapın, düzleştirin veya Sepya kullanın, Pikselleştir gibi çeşitli sanatsal filtreler uygulayın ve daha bir çoğu… Hatta örneğin filigran amacıyla, görüntü üzerine metin ekleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilir skin desteği

Skins oluşturulan albümlerin düzeni ve özellik belirlemek için JAlbum eklentilerini kullanın. Diğerleri bir kaç isim ve Google Maps entegrasyonu, video oynatma veya alışveriş sepeti entegrasyonu gibi gelişmiş özelliklere sahip iken bazı skinler ise değiştirmek için basit ve kolaydır. JAlbum 10 skin ile birlikte gelir, ancak her zaman bizim skinler bölümünden yenilerini yükleyebilirsiniz. JAlbum derileri Gözat

Hatta düzenlemek ya da JAlbum built-in editörü ile yeni cilt şablonları oluşturmak cilt gelişimi hakkında daha fazlasınıbulabilirsiniz.

Herhangi bir sitede Yükle

Albümleri internet üzerinden herhangi bir yere yükleyebilirsiniz: kendi sitenize, blogunuza, hatta sabit diskinizden düz bir albüm paylaşabilirsiniz. Topluluk sitesi – – bir site yoksa, jalbum.net kullanımı, depolanması, paylaşılması ve muhteşem bir şekilde albüm vitrine uzmanlaşmış jalbum.net hesapları göz atın..

JAlbüm

Kampanya içeriği

  • Bir PC ömürlük lisans içerir.
  • Ücretsiz güncellemeler vermiyor.
  • Ücretsiz teknik destek sağlamıyor.

Teknik özellikler

  • Geliştiren: Jalbum
  • Verisyonu: 14.1.10
  • İndirme boyut: 101 ila 106 MB arası
  • Windows 7, 8 / 8.1 ve 10 (32, 64-bit)

JAlbüm İndir

Aktif Değil

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak