Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

System Mechanic – İolo Teknolojisi ile PC Onarma (Ücretsiz) 6 Aylık

Yazar admin

System Mechanic programı temizleme, optimizasyon ve gizliliğinizi korumanızı sağlar. Kayıt defterini temizler. Tune-up ekipmana sahip olarak, gereksiz dosyaları kaldırabilir ve performansını artırmak için özel ayarlar yaptırabilir. Acemi kullanıcılar, yazılımın ActiveCare özelliği ile ya da otomatik foksiyonu ile programı çok rahat kullanabilir. İçinde birden çok yardımcı program barındırır. Casus yazılımları kaldırmak ve sabit disk birleştirmek için ek araçlara sahiptir. Örneğin: Windows Başlangıç ​​aracı uygulamaları ve bilgisayar ile otomatik başlatma hizmetleri listesini gösterir ve bunlardan istediğinizi tek tek devre dışı bırakmayı veya kaldırmanızı sağlar. Sisteminizi önceki durumuna geri getirecek fonksiyonu da vardır.

Bir uzman olmak zorunda değilsiniz – System Mechanic bilgisayarınızın yavaş çalışmasının nedenlerini ortaya çıkarmak için 50 araç  kullanır sadece birkaç dakika içinde otomatik olarak 200’den fazla kritik test uygular ve sorunları size bildirir. Sizin belirlediğiniz kriterlerde temizlik yapar ve pc niz eski performansına kavuşur. 

System Mechanic

System Mechanic Pro,İolo System Mechanic

Herhangi bir yazılım ile bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutmak için çok uğraşmanız ve karmaşık ayarlamalar yapmanız gerekebilmektedir. Üstelik bu yazılımlar sisteminizde bazı sorunlara da yol açabilmektedirler. System Mechanic programı ise sahip olduğu birçok araç ile hız, güvenlik ve geniş bir fonksiyon yelpazesi ve geniş bir yardım desteği sayesinde bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutmanızı sağlar

System Mechanic, bilgisayarınızdaki sistem sorunlarını bularak otomatik olarak düzelten, Windows’un daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlayan bir sistem bakım programıdır. Patentli performans artırma teknolojisine sahiptir. İçerisinde tüm sistem bakım araçlarını barındırarak her tür sistem bakımı ve ayarlarını bilgisayarınız üzerinde yapabilmenize imkân tanır.  Zamanla bilgisayarınızda meydana gelen sinir bozucu hatalar, sistem çökme ve donmaları engelleyerek daha düzgün ve sorunsuz bir bilgisayar kullanmanızı sağlar. Bilgisayarınızdan beklediğiniz maksimum hızı, sistem gücünü ve kararlılığını İolo System Mechanic ile geri getirebilirsiniz…

System Mechanic Size Her Tür Sistem Aracını Sağlar

Bilgisayarınızı Hızlandırın

Sisteminizi yoran veya yavaşlatan bir oyun, uygulama veya işleriniz için gerekli farklı araçları çalıştırdığınızda, System Mechanic, işlemci (CPU), bellek ( RAM) ve sabit disk kaynaklarının hızını ve kullanılabilirliğini otomatik olarak düzenleyerek artıracaktır. Böylece bilgisayarınız yavaşlamadan her işleminizi yapabilir ve oyunlarınızı keyifle oynayabilirsiniz.

System Mechanic ile Sistem Sorunlarını Onarın

Bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde sistem hataları yaşamadan kullanmanız için iolo firması, System Mechanic’i belli zamanlarda güncelleyerek sisteminizde yaşanabilecek 30.000’den fazla farklı sorunu bularak onarmanızı sağlar. Yaşanabilecek her sistem sorununa bir çözüm sunacaktır.

Gereksiz Başlangıç Yazılımlarını Kaldırın

Bilmediğiniz, gereksizce sistem başlangıcında çalışarak bilgisayarınızın daha yavaş açılmasını ve çalışmasına neden olacak istenmeyen başlangıç programlarını kolayca bulabilir ve bu programları devre dışı bırakabilirsiniz. Böylece bilgisayarınız daha hızlı bir şekilde açılarak sizi dakikalarca sistemin açılması için bekletmek zorunda bırakmayacaktır.

Gizlilik ve Güvenliğinizi Sağlayın

Gizliliğiniz sağlamak için tüm internet, sistem kayıtları ve size ait tutulan tüm tanımlama geçmişinizi silebilirsiniz. Programların ve çalışan uygulamaların arkada bıraktıkları izleri, sistem kalıntılarını, önbelleği silerek temizleyin. Silmek istediğiniz önemli verilerinizi bir daha geri getirilmemek üzere kalıcı olarak güvenli bir şekilde silin. Arkada hiç bir iz bırakmayarak, size ait geçmişi ve tanımlama bilgilerini öğrenmek isteyen kötü niyetli kişilerin ellerine hiçbir şekilde kişisel verilerinizin geçmesine izin vermemiş olun.  Güvenliğiniz ve gizliliğinizi System Mechanic ile kolayca sağlayabilirsiniz.

Daha Hızlı Bir İnternet’e Kavuşun

İnternet’ten istediğiniz verileri daha hızlı indirmek, daha hızlı bir şekilde web sayfalarının yüklemesi, daha az arabellek sorunları, kaliteli şekilde videoları takılmadan izleyebilme ve daha iyi bir şekilde online oyunlar oynayabilmek için Windows İnternet ayarlarını otomatik olarak optimize edebilirsiniz. İnternet üzerinden ne yapıyorsanız yapın, ama tüm işlemlerinizi sorun yaşamadan, bağlantılar kopmadan ve hızda yavaşlama olmadan gerçekleştirin.

Tüm Gereksiz Kalıntılardan Kurtulun

Değerli sabit disk alanınızda daha fazla yer açabilmek adına tüm gereksiz ve işe yaramayan verileri temizleyebilirsiniz. Sistem kalıntılarını, yazılımların arkalarında bıraktıkları artıkları, zamanla biriken gereksiz sistem kayıtlarını güvenle silebilirsiniz. Belgeleriniz, filmleriniz, müzik ve fotoğraflarınıza daha fazla yer açmak için 50’den fazla farklı formattaki gereksiz, önemsiz ve gizlenmiş tüm dosya ve verileri kaldırabilirsiniz.

İolo Otomatik PC Bakımı

GELİŞTİRİLMİŞ – ActiveCare Özelliği

Gelişmiş sistem temizleme ve onarım ile sisteminizde oluşan gereksiz kalıntıları ve sorunları ortadan kaldırır. Bilgisayarınızı kullanmadığınız an, boşta olduğu anlayarak devreye girip hemen sistemdeki sorunları tarayarak bulur ve gerekli bakımı yapar.

YENİ – Modernize Edilmiş Arayüz

Yeniden tasarlanan arayüzü sayesinde artık daha anlaşılır bir görünüme sahiptir. Basitleştirilmiş arayüzü ile özelliklerine ve menülere rahatça ulaşabilir ve yazılımı kolayca kullanabilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ – LiveBoost Özelliği

Yüzlerce farklı Windows ayarını, işlemci, bellek ve sabit diskin hızını ve performansı geliştirmek ve de artırmak için düzenler.

Sistem Temizliği

GELİŞTİRİLMİŞ – PC Temizleme

System Mechanic 50’den fazla farklı formattaki önemsiz dosyaları ve verileri bularak temizler.

GELİŞTİRİLMİŞ – Gizlilik Sağlayıcı

İnternet ve sohbet geçmişi, tanımlama bilgilerinizi ve sistem önbelleğini siler.

GELİŞTİRİLMİŞ – Registry Tuner Özelliği

Zamanla yazılımların bıraktıkları kayıtlarla dolan Kayıt Defteri’ni birleştirir, sıkıştırır, optimize eder ve yedekler.

Sistem Hızlandırma

GELİŞTİRİLMİŞ – Program Hızlandırıcı

Parçalanmış veya hasar görmüş Program dosyalarını en hızlı şekilde çalışması için yeniden düzenler ve birleştirir.

GELİŞTİRİLMİŞ – Başlangıç İyileştirmesi

Sistem önyükleme süresini hızlandırmak ve sistem performansını artırmak için başlangıçta çalışan gereksiz programları engeller veya devre dışı bırakır.

GELİŞTİRİLMİŞ – NetBooster Özelliği

İnternet ayarlarını en iyi şekilde yapılandırarak, İnternet’te daha rahat videolar izlemenizi, dosyalar indirmenizi ve online oyunları daha hızlı ve sorunsuz oynayabilmenizi sağlar.

Bellek (RAM) Ayarı

System Mechanic gerçek zamanlı olarak RAM miktarını artırmanıza izin verir.

İolo Sistem Koruması

Güvenlik Sağlayıcısı

Windows güvenlik açıkları için mevcut en yeni yamaları bularak yükler ve Windows güvenliği sağlar.

Yeni – Gizlilik Kalkanı

Windows 10’daki kişisel veri toplama hizmetlerini kolayca devre dışı bırakmanızı sağlar.

Dosya Yok Edici

İstenmeyen hassas ve gizli dosyalarınızı güvenli bir şekilde ve kalıcı olarak siler.

Not: Öncelikle kampanya sayfasına gidin. E-posta adresinizi ve aşağıda verdiğimiz kodu girin. En geç 15 dakika içerisinde lisansınız bir posta ile size ulaşacak. Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10, 8, 8.1, 7 (XP/Vista)

Güncel Sürümü: 17.0.1

İolo System Mechanic indir

KAMPANYA

Kod: CHIP2018

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

17 Yorumlar

 • System Mechanic benim 1 numaralı temizlik ve optimasyon programım. 16.versiyonu Vivaldi’yi destekmiyordu. Acaba 17.sürümü Vivaldi’yi destekliyor mu? Desteklediğini bilsem hemen indirip kurarım.

 • pardon ben daha önceki mailden bakıp bulun diyorsunuz sanmıştım.. çok teşekkür ederim
  şuan kuruyorum..

 • ettim sayın admin mail adresimdeki indirme linkinden indiremiyorm

 • Setup dosyasını silmişim sanırım şimdi gelen mailden indirmek siteyince süre dolmuş diyor ne yapmalıyım.. hangi versiyon olduğunu da bilmiyoum ki netten indireyim?????

 • program kullanışlı ama kullanmak için biraz profesyonellik gerekiyor.çünkü sistem ve kayıt defteri dosyaları ile çok oynuyor.bir de sistem kurtarma programı bulundurun.yoksa sisteminizi mahveder.benden söylemesi.

 • çok eskilerden sistem optimize programlarının atası bir program. Çok kullanışlı.

 • çok guzel program sen çok yaşa yasal program herkeze tavsıye ederım

 • Sayfayı takip ettiğimde zaten free olan sürümü iniyor.Kısıtlama olmayan pro sürümü yok.

 • Yalnız bunu aktive etmek için bir süre sınırı var mı? Mesela ben 3 ay sonra aktive edebilir miyim?

 • A very good giveaways. Had long been waiting for this one. Thank you very much.

 • kampanya için teşekkürler ama iolo firmasının yaptığı her kampanyadan kuşkulandım.yine de kuşkulanıyorum.çünkü bu ürünü kolay kolay bedava vermezler.ikincisi para ile mi satın alıyoruz ki adres bilgilerine kadar her türlü bilgiyi istiyor? anlamadım.

 • Many many thanks!!! Very happy having it. Nice and attractive one!!!