Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

JFuse Movie Splitter (10 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-zeynep 2-osvaldo luz 3-G Rajesh 4-TRWE 5-Kerem 6-InFive 7-aferince 8-Dark 9-jakez 10-cloud27

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.jfuse.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.jfuse.com Sponsorluğunda sizlere $34.95 değerinde 10 adet Jfuse Movie Splitter lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 11 Haziran 2012 Saat: 21.00

JFuse Movie Splitter,  AVI, MPEG, RM, ASF, WMV, 3GP, MP4 formatına sahip büyük dosya boyutundaki film ve videolarınızı daha küçük filmler veya klipler haline getirmenizi sağlar.  Videolarınızı sorunsuzca istediğiniz boyuta bölebilirsiniz.  Herhangi bir boyuttaki videoyu belirtilen bir boyuta veya süreye bölerek ayıklayabilirsiniz.  Dâhili medya oynatıcısı ile kolayca hassas zaman ayarları yapabilirsiniz. Böldüğünüz videoları 3GP, AVI, FLV, MP3/MP4/MPEG, RM / RMVB, PSP, MKV, VOB, WMV, WMA çıkış formatlarına dönüştürebilirsiniz.

JFuse Movie Splitter Özellikleri:

Anlaşılır arayüzü ile video dosyalarını bölmenize yardımcı olur.

MKV, AVI, DivX, MPEG-4, MPEG-1, MPEG-2, VOB video dosyalarını, Real Media (. Rm,. Rmvb), MP4 (. Mp4,. M4a), 3GP (.3 gp, 3g2), , FLV, VCD (. dat), AC3, MPEG Audio dosyası, MP1, MP2, mp3. Bölmeyi destekler.  

2 GB’den daha büyük video dosyalarını destekler.

Kalite kaybı olmaksızın yüksek hızda video dosyalarını dönüştürebilir.

Şaşırtıcı hesaplamalara ya da karmaşık ayarlara gerek yok. Rahat ve kolay kullanım imkânı tanır. 

İstediğiniz kadar birçok eşit büyüklükte sevdiğiniz videoları parçalara ayırabilirsiniz.

Seçtiğiniz videoların başlama ve bitiş zamanını hassas bir şekilde ayarlanabilir,  ardından da istediğiniz klasörlere onları bölebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

Microsoft Windows 98/Me/2000/XP/2003 / Windows Vista / Windows 7

Yasalprogram’a Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm site, forum, blog…vs dahil Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

62 Yorumlar