Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

Jihosoft Video Converter (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Juan 2-mayamneti 3-gill 4-nil2746 5-werhaut 6-hakanurer 7-Darek 8-beyoglu33 9-Artur 10-arthur_gordon_pym

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve e-mail bilgileriniz firma  yetkililerine gönderilmiştir.

www.jihosoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.jihosoft.com sponsorluğunda sizlere her biri $35.00 değerinde olan 10 adet Jihosoft Video Converter lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 27 Aralık 2013 Saat: 15.00

Jihosoft Video Converter, tüm popüler SD / HD video ve ses formatları arasında video dönüştürmeyi destekleyen güçlü bir araçtır. Jihosoft Video Converter, kullanıcılara başka bir biçimden diğerine SD ve HD videoları dönüştürmede yardımcı olan en iyi video dönüştürücü yazılımlardan biridir. Bu yazılım AVI, FLV, MOV, MP4, MPG, WMV, MKV, vb. gibi neredeyse tüm popüler video türlerini destekler ve yüksek kalite ve ultra-hızla başka bir biçime videoları dönüştürebilir. Buna ek olarak, video kırpma, filigran, özel efektler, altyazı ekleme gibi birçok video düzenleme özellikleri ile videolarınızı düzenlemenize izin verir. 

Neredeyse tüm popüler video formatlarını destekler.

Herhangi bir video / ses biçimine dönüştürebilir.

Videoları çeşitli multimedya cihazlarda oynanabilir şekle getirebilir.

Dâhili video düzenleme fonksiyonları ile videoları kişiselleştirmenizi sağlar.

Kullanımı oldukça kolaydır, hem de çok hızlı dönüştürmeye sahiptir.

Çeşitli Video / Ses formatları için Video Dönüştürmek

Jihosoft Video Converter, neredeyse tüm popüler video formatlarını destekler ve video / ses formatlarını çeşitli PC’de dönüştürebilirsiniz.

Video Biçimleri: 3GP, AVI, FLV, MOV, MP4, M4V, MPEG, MKV, RMVB, TS, VOB, H.264, HD WMV, DivX, XviD, vb. gibi tüm popüler SD ve HD videoları dönüştürebilirsiniz.

Ses Biçimleri: video formatları yanı sıra, M4A, WMA, WAV, AC3, MP3 gibi ses formatları için video dönüştürme veya videodan ses çıkarma yapabilirisiniz.

Videoları Düzenle ve İstediğin Gibi Kişiselleştir

Jihosoft Video Converter aynı zamanda büyük bir video editörüdür. Kolayca dahili video düzenleme özellikleri ile kişiselleştirilmiş videolar oluşturabilirsiniz.

Küçük klipler halinde büyük bir videoyu kesin veya tek bir dosya içine birden fazla video klipleri birleştirin.

İdeal bir boyut için videodan istenmeyen alanları çıkarın veya videonun resim çerçevesini kırpın.

Filigran / Özel Efektler Ekle: Filigran olarak metin veya görüntü uygulayın veya video dosyaları üzerine sanatsal efektler ekleyin.

Geniş Multimedya Cihaz Desteği

Bu profesyonel video dönüştürme aracı, aynı zamanda multimedya cihazlarına geniş bir yelpazede destek sunuyor. Optimize edilmiş ve sınıflandırılmış dönüşüm profilleri ile birlikte geliyor.

Desteklenen Multimedya Cihazları: iPad, iPhone, iPod Touch, Apple TV, PSP, PS3, Xbox 360, Zune, Creative Zen, Wii, MP4 oynatıcılar ve Samsung Galaxy, HTC, Blackberry, Motorola, Sony, LG ve benzeri cep telefonları…

Çok Hızlı Dönüşüm ve Mükemmel Kalite

Bu Video Converter yazılımı bir biçimden diğerine süper hızlı dönüşüm sunar. Herhangi bir kalite kaybı olmadan videoları dönüştürmenize olanak sağlar.

Jihosoft Video Converter, çok çekirdekli CPU işleme, basit UI ve toplu dönüştürme modu ile çok hızlı anlık video dönüştürme.

Yüksek Kalite: Bu dönüştürme aracı orijinal video dosyası olarak% 100 görüntü ve ses kalitesini korumanızı mümkün kılar.

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 8/7/Vista/XP/2000/2003

İşlemci: 750MHz Intel veya AMD işlemci

Boş Sabit Disk Alanı: 100MB veya üzeri

RAM: 256MB veya üzeri

Download the free trial version

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

26 Yorumlar