Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir

K9 Web Protection (Ücretsiz)

K9 Web Protection, yeni ve gelişmekte olan Web tehditlerine karşı sizi ve sevdiklerinizi koruyan bir web filtre programıdır. K9 otomatik olarak kapsamlı bir koruma sunar. Evinizde Internet kullanımını kontrol etmenizi sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanım kolaylığı sunar. K9 Web Protection, dünya çapında kurumlar tarafından kullanılan gelişmiş Web filtreleme teknolojisine sahip programdır.

Gerçek zamanlı bir malware koruması – Virüslü siteler de dahil olmak üzere,  gerçek zamanlı olarak yasadışı ya da istenmeyen içerikleri engelleyebilir. Ayrıca WebPulse bulut hizmeti, 62 milyondan fazla kullanıcının günde altı milyar gerçek zamanlı Web içeriklerini derecelendirmeleri sağlayan büyüyen bir topluluktur.

Buradan  ulaşacağınız sayfadaki doldurulması gerekli boşlukları doldurup onaylayın. Kısa bir süre içerisinde programın indirme bağlantısı ile lisans anahtarı mail hesabınıza gönderilecektir.  

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum

  • ben mac os da çocuğum için kurdum. dört dörtlük bir uygulama. bir sorun çıktığında mail ile hemen geri dönüyorlar. şimdi internette istediği gibi gezebiliyor. hiç bir kötü içeriği affetmedi. denemediğim proğram kalmadı daha iyisi yok. eğer ben gireceksem şifre ile kapatıyorum. yada 10 dk gibi sınırlamalar yapabiliyorum, sitelerin içeriğinin sınırlandırılması sizin elşnşzde. çocuğu olan kullansın.MUTLAKA