Antivirus Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir

K9 Web Protection (Ücretsiz) İndir

k9-web-protection
Yazar admin

K9 Web Protection, yeni ve gelişmekte olan Web tehditlerine karşı sizi ve sevdiklerinizi koruyan bir Web Filtre programıdır. K9 otomatik olarak kapsamlı bir koruma sunar. Evinizde Internet kullanımını kontrol etmenizi sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanım kolaylığı sunar. K9 Web Protection, dünya çapında kurumlar tarafından kullanılan gelişmiş Web Filtreleme Teknolojisi’ ne sahip programdır.

Gerçek zamanlı bir malware koruması – Virüslü siteler de dahil olmak üzere,  gerçek zamanlı olarak yasadışı ya da istenmeyen içerikleri engelleyebilir. Ayrıca WebPulse bulut hizmeti, 62 milyondan fazla kullanıcının günde altı milyar gerçek zamanlı Web içeriklerini derecelendirmeleri sağlayan büyüyen bir topluluktur.

K9 Web Protection nasıl kullanırım? Şey aa nasıl söylesem; artık kullanamazsınız. Niye ya! Çünkü kaldırıldı da ondan..

K9 Web Protection hala mevcut mu? Blue Coat (Symantec) tarafından geliştirilmiş K9 Web Protection programına desteğin artık sonlandırıldığı açıklandı. Peki, K9 Web Korumasından nasıl kurtulurum? Bu, aslında artık zor gibi…Yukarıdaki metne tıklayarak kaldırma aracına ulaşabilirsiniz. Ancak, 31 Ekim 2019′ da sonlanacağı bildirilmiş. Yinede bir denemekte fayda var. Eğer kaldıramazsanız, size IObit Uninstaller program kaldırıcıyı öneririm.

k9-web-protection-ikon

Bunun yerine çok daha güçlü bir güvenlik yazılımı olan yine Symantec’ in ürünü Norton Antivirus’ ü bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Programın indirme bağlantısı ve lisans anahtarı bilgilerine yine aynı sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • Buda olur veya internet servis sağlayıcınızın size vermiş oldugu guvenli internet paketlerinden de faydalanabilirsiniz…

  • ben mac os da çocuğum için kurdum. dört dörtlük bir uygulama. bir sorun çıktığında mail ile hemen geri dönüyorlar. şimdi internette istediği gibi gezebiliyor. hiç bir kötü içeriği affetmedi. denemediğim proğram kalmadı daha iyisi yok. eğer ben gireceksem şifre ile kapatıyorum. yada 10 dk gibi sınırlamalar yapabiliyorum, sitelerin içeriğinin sınırlandırılması sizin elşnşzde. çocuğu olan kullansın.MUTLAKA