Antivirus Kampanyalar & Giveaways Mobil

Kaspersky Internet Security for Anroid (Kampanya) 1 Yıllık Lisans

Yazar admin

Her gün arama yapıyor, SMS gönderiyor, internete göz atıyor ve sosyal ağlarla iletişim kuruyorsunuz. Akılı telefon sizin hayatınız. Kaspersky Internet Security for Anroid özel hayatınızı gerçekten özel tutar.

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Koruma ve Güvenlik Duvarı

Kaspersky Internet Security for Anroid akıllı telefonunuzu korumak için her şeyi sağlar: Kötü amaçlı yazılımlardan gerçek zamanlı koruma, istek üzerine veya zamanlanmış anti-virüs taramaları, kablosuz otomatik güncellemeler ve önceden tanımlanmış güvenlik düzeyiyle uyumlu olarak tehlikeli ağ bağlantılarını engelleme.

Genel 

Kayıp veya çalınmış bir akıllı telefonun yerini bulun

Yerleşik GPS Bul işlevini kullanarak kayıp veya çalınmış bir akıllı telefonun yerini bulabilirsiniz.

Kişileri, fotoğrafları ve dosyaları yetkisiz erişime karşı güvenceye alın

Tüm dijital varlıklarınızı şifreli klasörlerde depolayabilir ve akıllı telefonunuzu kaybolur veya çalınırsa uzaktan engelleyebilir veya silebilirsiniz.

Gizlilik Koruması – yalnızca siz görün

‘Gizli’ tutmak istediğiniz kişiler ve telefon numaraları üzerinde özel denetiminiz vardır. Tek bir tuşla telefon defteri girişlerini, SMS’leri ve arama günlüklerini gizleyin ve gösterin.

İstenmeyen aramaları veya SMS’leri engelleyin

Kişileri kara listelere ve beyaz listelere atayarak, rahatsızlık veren aramaları ve SMS’leri filtreleyebilirsiniz.

Ebeveyn denetimi

Çocuklarınızın aramalarını ve SMS’leri sınırlayabilir (örneğin, özel tarifeli numaraları engelleme) ve GPS Bul ‘u kullanarak nerede olduklarını takip edebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlardan ve ağ saldırılarından koruyun

Kaspersky Mobile Security 9 akıllı telefonunuzu zarar görmekten korumak için gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım karşıtı taramalar, otomatik güncellemeler, tehlikeli ağ bağlantılarını engelleme ve çok daha fazlasıyla, gerek duyduğunuz her şeyi sağlar.

Hırsızlığa Karşı Koruma

Telefonunuz kayıp veya çalınmışsa uzaktan Bloke edin. Önceden tanımlanmış bir SMS göndererek aygıtınızı bloke edin; hiç kimse onun içindekilere erişemeyecektir. Verilerinizi uzaktan Silmeyi de tercih edebilirsiniz.

YENİ! Akıllı telefon bloke edilirse, ekranda görüntülenecek ve akıllı telefonunuzu bulan yasalara saygılı bir vatandaşın size iade etmesini sağlayacak önceden düzenlenmiş bir ileti belirleyin.

GPS Bul’u kullanarak akıllı telefonunuzun yerini bulabilirsiniz. Sadece kayıp aygıta uygun bir parola ile bir SMS gönderin, Google Maps’te aygıtın tam yerini gösteren bir bağlantı alacaksınız.

Bir hırsızın normal olarak yapacağı ilk şey akıllı telefonunuzun SIM kartını çıkartmaktır. SIM değiştirilirse, SIM Gözcüsü aygıtı hemen bloke edecek ve yeni numarayı e-posta ile size gönderecektir.

Kampanya Hakkında

Buradan lisans sayfasına ulaşabilirsiniz.

Lisans almak için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Buradan üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi sırasında verilen Müşteri Numaranız ile lisans alabilirsiniz.

Bu kampanya ile ilgili bizleri bilgilendiren antikor arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Program Detayları

Tüm android sistemler. Telefon yada tabletler.

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar

  • Android telefonum yok ama birkaç hadta alacağım bir aksilik olmazsa. Şimdiden alayım keyi. 🙂

    Teşekkürler bu arada.

  • teşekkür ediyorum lisansı alabildim 🙂 366 gün 🙂

  • Siteye google yada facebook hesabınız ile kolaylıkla üye olabilirsiniz. Üye olduğunuzda size müşteri numarası verecekler. Bu numarayı verdiğimiz adrese girin. Kontrol edip 1-2 saat içinde lisansınızı mail adresinize gönderiyorlar.

  • arkadaşlar üye olup lisans alabilen varmı varsa yardımcı olabilirmi