Oyun İndir

LEAUGE OF LEGENDS OYUNU İNDİR (Ücretsiz Oyna)

Yazar admin

Leauge Of Legends Riot Games tarafından yayımlanan MOBA oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde çıkmış bir oyun olup, tasarımcısı Steve Feakdir.

Oyun, DOTA Lol ile çok benzerliklere sahiptir. Ancak ondan farklı olarak ünler ve kabiliyetler vardır bunun dışında Herolar İP veya RP denilen para ile satın alınır. DOTA da ise bu ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyordu.

Leauge Of Legends‘ de en fazla 30 seviye olunabiliyor. 30 seviye olan oyuncular normal dereceli, esnek dereceli gibi modlara girebiliyor. Diğer oyunlardan farkı ligler denilen bir sistem var ve bu ligler 7 adet olmakla birlikte ilk 10 kısmı oynandıktan sonra sizi seviyenize göre bir lige yerleştiriyor ve sezon sonunda oyunculara liglerine göre ödüller veriliyor.

Oynanış aşamasına geçecek olursak; Tam 3 koridor, Top Lane Mid Lane Bot Lane ve 5 rol bulunuyor. Bu roller; Ad Carry, Support, Üst Koridor, Orta Koridor ve Ormancıdır. Bunun dışında Sumonner Spell denilen Sihirdar büyüleri bulunmakta, bunlar oyuna girilirken 2 adet seçilebiliyor. En çok tercih edilen büyüler, sıçrama, tutuştur ve teleporttur.

Amacı, rakibin kulelerini ve ana kuleyi yok etmektir. Kazanan takım üyeleri, dereceli ise İP alırlar. Normal ise, XP İP kazanırlar.

Leauge Of ‘ un kısa özeti bu. Türkiye sunucusunda oynayacaksanız eğer, flame yapan Toxic Troll kullanıcıları çok göreceksiniz ama bunları çok umursamayıp report ederseniz. Türkiye sunucusu bir gün güzel bir yer haline gelecek ve bence diğer MOBA oyunlara göre daha sarıyor ve daha akıcı…Kısa özeti bu yani. Diğer kişilerlerle olan iletişiminizi güzel tutmaya çalışın.

leauge-of-legends

LEAUGE OF LEGENDS OYUNU İÇİN DİKKAT EDİN BAĞIMLISI OLMAYIN!

İndir

Farklı bir oyun olan Mount & Blade: Warband’ ı buradan inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak