Kampanyalar & Giveaways Mobil Veri Kurtarma

Leawo iOS Data Recovery (Kampanya) 14 Gün

Bir göz açıp kapayıncaya kadar tüm değerli fotoğraflarınız, önemli MMS ve SMS mesajlarınız, önemli kişiler ve kaydedilen videolarınızı kaybettiğinizi düşünün. Yanlış silme ya da iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızın beklenmedik bir hatası yüzünden tüm önemli verileriniz silinebilir. IOS cihazların veri katilleri ne olursa olsun, veri kurtarmada Leawo iOS Data Recovery hep sizin yanınızda.  

GenelLeawo iOS Data Recovery, iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarının tüm modellerinde çoklu kaybolmuş veriyi kurtarabilen bir güçlü kurtarma programıdır. Yanlışlıkla silinme, iOS güncelleme, fabrika ayarlarına geri dönme, cihazların bozulması ve kaybolması vb. gibi hemen hemen tüm durumlarda kaybolmuş veriyi tekrar kazanabilmektedir.

Profesyonel iPad/iPod/iPhone veri kurtarma aracı program, yedekleme yapılmamış iOS cihazlarından veri kurtarma yapabildiği gibi, cihaz olmamasına rağmen yedekleme yapılmış ve silinmiş iTunes’dan da veri kurtarabilmektedir. Bunun yanı sıra, iTunes yedeklemesinde bulunan toplu halde 12 çeşit dosya tipini ayıklayarak lokal bilgisayara aktarabilen program iTunes yedekleme ayıklayıcısı olarak da görev görmektedir.

Apple cihazlarınızda ki tüm önemli veriler artık güvence altında…

Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız kampanya sayfasının alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarından birini kullanarak kampanyayı takipçilerinize paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz..

Program DetaylarıDesteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

İşlemci: 1 GHz veya Intel / AMD işlemci üzerinde

RAM: 512MB RAM (1024MB veya üzeri önerilir)

Sabit Disk: 2GB veya üstü

Fiyatı: $59.95

Ürün Resimleri  

4 Yorumlar

Yorum Yap