Kampanyalar & Giveaways Mobil Veri Kurtarma

Leawo iOS Data Recovery (Kampanya) 3.4.2

leawo-ios-data-recovery
Yazar admin

Bir göz açıp kapayıncaya kadar tüm değerli fotoğraflarınızı, önemli MMS ve SMS mesajlarınızı, önemli kişiler ve kaydedilen videolarınızı kaybettiğinizi düşünün. Yanlış silme ya da iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızın beklenmedik bir hatası yüzünden tüm önemli verileriniz silinebilir. Bu durumda IOS cihazların veri katilleri ne olursa olsun, veri kurtarmada Leawo iOS Data Recovery hep sizin yanınızda.  

GenelLeawo iOS Data Recovery, iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarının tüm modellerinde kaybolmuş veriyi çoklu kurtarabilen bir güçlü kurtarma programıdır. Yanlışlıkla silinme, iOS güncelleme, fabrika ayarlarına geri dönme, cihazların bozulması ve kaybolması vb. gibi hemen hemen tüm durumlarda kaybolmuş veriyi tekrar kazanabilmektedir.

Profesyonel iPad/iPod/iPhone veri kurtarma aracı, yedekleme yapılmamış iOS cihazlarından veri kurtarma yapabildiği gibi, cihaz olmamasına rağmen yedekleme yapılmış ve silinmiş olan iTunes’den de veri kurtarabilmektedir. Bunun yanı sıra, iTunes yedeklemesinde bulunan toplu halde 14 çeşit dosya tipini ayıklayarak lokal bilgisayara aktarabilen program, iTunes yedekleme ayıklayıcısı olarak da görev yapabilkmektedir..

Apple cihazlarınızda ki tüm önemli veriler artık güvence altında…

Kampanya Hakkında

(Aktif değil)

Program DetaylarıDesteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 and 10

İşlemci: 1 GHz veya Intel / AMD işlemci üzerinde

RAM: 512MB RAM (1024MB veya üzeri önerilir)

Sabit Disk: 2GB veya üstü

Fiyatı: $59.95

Ürün Resimleri  

Leawo iOS Data Recovery

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar

 • blank mmm dedi ki:

  bu program için teşekürler

 • blank mmm dedi ki:

  çok teşekürler

 • blank kartal dedi ki:

  GÜZEL

 • blank sadihoca dedi ki:

  lazım olur