Kampanyalar & Giveaways Mac

Leawo iTransfer Veri Aktarma Programı Kampanya [Mac-PC]

Yazar admin

Leawo iTransfer Veri Aktarma Programı, iPad, iPod ve iPhone gibi iOS ve Mac işletim sistemini kullanan cihazlarınızın iTunes ve PC’ler arasındaki dosya aktarımını inanılmaz derecede kolaylaştıran güçlü bir veri transferi programıdır. Yazılım, güçlü bir iPad / iPod / iPhone veri aktarma özellikleri taşır.

Leawo iTransfer, iPod, iPhone, iPad, iTunes ile bilgisayar arasında multimedya içerikleri kopyalamak için kullanışlı ve güvenlidir. IOS cihazlar, iTunes ve bilgisayarınız arasında müzik, film, TV şovları, zil sesleri, fotoğraflar, E-Kitaplar, uygulamalar, Kamera, vb. gibi birçok içeriği kolayca transfer edebilirsiniz.

iOS cihazlarını, PC ve iTunes arasında en hızlı veri aktarımını sağlayarak iTunes’un yapamadığını yapar. Leawo iTransfer güçlü ve kullanımı kolay özellikleri sayesinde iPod, iPad ve iPhone cihazlarınızdaki tüm içerikleri kolayca transfer edebilmenizi sağlar. iOS cihazlarındaki uygulamalar, müzikler, filmler, TV şovları, zil sesleri, e-kitaplar, fotoğraflar ve Kamera görüntü dosyalarını, iTunes ve PC’ler arasında aktarmak için kullanılabilirsiniz. Leawo iTransfer, kullanıcıların iTunes’un senkronizasyonundan kurtulmalarına yardımcı olur ve iPhone, iPad ve iPod’un veri aktarımlarının yapılmasını kolaylaştırır.

〉 iOS Cihazlarınızdan, iTunes ve PC arasında Dosya Aktarımı / Kopyalama Yapın

Θ Dosyaları iPod, iPhone ve iPad Arasında Aktarma

iPod, iPhone ve iPad veri aktarımı olarak hizmet sunan iTransfer, dosyaları paylaşmak için Apple ürünlerindeki tüm dosyaları yedekleyebilir ve tüm taşınabilir oynatıcılar arasında aktarım yapabilir. Tüm veriler dâhildir.

Θ iTunes ve PC’den iPod, iPhone ve iPad’e Verileri Geçirin

Bu çok yönlü yazılım sayesinde, iTunes senkronizasyonunun yardımı olmaksızın, iTunes ve PC’deki dosyaların tümünü veya bir kısmını iPod, iPhone ve iPad’e senkronize ederek aktarabilirsiniz. Aktarımdan sonra tüm videolar ve müzikler tüm Apple cihazlarında serbestçe oynatılabilir.

Θ Cihazlarınızdaki Tüm Dosyalarını PC’ye ve iTunes’a Yedekleyin

Yanlışlıkla cihazlarınızdaki veri silinmesine karşı, Leawo iTransfer size iPod’daki şarkıları bilgisayara veya iTunes’a; iPhone’daki verilerinizi bilgisayara veya iTunes’a; iPad’deki önemli içerikleri de bilgisayara veya iTunes’a yedekleme işlevi sunar. Böylece, daha fazla kullanım ve koruma için iOS cihazlarından dosyaları bilgisayarınıza yedekleyebilir veya kapsamlı kullanımlar için onları iTunes’a kaydedebilirsiniz.

®Leawo iTransfer’in Güçlü Özellikleri

 • İOS cihazlarınızdaki tüm dosyaları, iTunes ve PC’ler arasında kolayca aktarın.
 • Dosyaları iTunes senkronizasyonu olmadan aktarın.
 • Saniyeler içinde iPhone, iPad ve iPod’u yedekleyin.
 • iPhone, iPad ve iPod’u flash disklere dönüştürün.
 • Retina Ekranlı iPhone 5’ler, iPhone 5c, iPad Air ve iPad mini gibi iOS 7 cihazları ve iDevices’i tamamen destekler.
 • Büyük dosyaları hızlı ve kararlı bir şekilde aktarın.
 • Uygulamalar, müzik, filmler, TV şovları, zil sesleri, e-kitaplar, fotoğraflar ve Fotoğraf Makinesi Rulosu dosyaları da dâhil olmak üzere çeşitli içerikleri anında aktarabilirsiniz.

→ Desteklenen İşletim Sistemleri

 • » Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • » Mac (32-64-bit) 10.7 Lion, 10.8 Mountain Lion, 10.9 Mavericks, & 10.10
 • » 40.5 MB
 • » 2.0.0.4
 • » Ömür boyu lisans

Kampanya kısa süreli olup, deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Bir sosyal paylaşım yaparak program lisansını elde edebilirsiniz.

« Leawo İTransfer tam sürümünü indir »

yok

‹ Kampanya PC ve Mac sürümleri için geçerlidir. Leawo itransfer kayıt kodu yine aynı sayfadadır. ›

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

5 Yorumlar