Kampanyalar & Giveaways Mac Sistem Temizleme

MacKeeper v3.13.12 (Mac için Optimizasyon) 6 Aylık Lisans Kampanyası

Yazar admin

MacKeeper nedir? Mac sistemler için geliştirilmiş güvenli bir macOS optimizasyon yazılımıdır. Program yükleme durumlarını kolaylaştırmak için bir paket yükleyici ile birlikte sunuluyor.

Bilgisayarınızda bir antivirüs yüklüyse, güvenlik paketine bağlı olarak, MacKeeper yüklenmesinin sisteminizde birden fazla uyarı tetikleyeceği aşikârdır. Bu yüzden de antivirüs yazılımınız, uygulamayı yükleyemeden kaldırabilir ve MacKeeper bileşenlerini karantinaya alabilir veya doğrudan silebilir. Tüm bunların önüne geçmek için manuel olarak çeşitli aktivitelere izin verebilirsiniz.

MacKeeper v3 Mac sisteminizin temiz ve hızlı kalması için tasarlanmıştır

Bul ve Düzelt özelliğini seçerseniz, taramayı direk başlatır ve yapılacak değişiklikleri sizlere sunar. Ayrıca, Geek on Demand seçeneği, online çevrimiçi destek hizmetine başvurmanızı sağlar. Program sistem durumunuzu değerlendirecek ve herhangi bir optimizasyon işlemi gerekli ise sizi bilgilendirecektir.

Bu yardımcı program içeriğinde güvenlik odaklı araçlar barındırır; bu sayede web de gezinirken güvende olur ve her türlü dolandırıcılık durumundan kendinizi korursunuz. Her bir işlev için ayrı bir panel kullanılır. Bundan dolayı, aracı başlatmadan önce mevcut tüm bilgileri kontrol edin.

Yinelenen dosyaları bulun, kaldırın veya Mac’inizden tamamen atın

Buna ek olarak, kullanmadığınız büyük dosyaları bulmak için sabit disk taramasını destekler. “Yerleşik Yinelenen Bulma Aracı”, gereksiz dosyaları bulur ve kaldırır.

Smart Uninstaller, kullanımayan önemsiz dosyaların geride hiçbir iz bırakamdan, widget’ları, tercih bölmelerini ve eklentilerini kaldırmak için geliştirilmiştir.

MacKeeper, bilgisayarınızda yüklü bulunan programların yeni sürümleri var mı? Kontrol edebilir ve uygulamaların hangi uygulamayı çalıştıracağına karar verebilir.

Dosyaları şifreleme, yedekleme, veri kurtarma veya parçalama

MacKeeper, kolay bir şekilde dosyaları yönetmek, kurtarmak, şifrelemek veya parçalamak gibi her çeşit görevi uygulamak için gelişmiş araçları da içermektedir.

MacKeeper,mackeeper dan kurtulma,sürekli mackeeper sayfası açılıyor

Üstelik, harici depolama aygıtlarındaki tüm önemli veriyi yedeklemenizi sağlar ve yetkisiz yapılan kurtarma işlemini engellemek için dosyaları veya tüm klasörleri parçalar. Bununla birlikte, silinen veriler için birçok dosya kurtarma seçenekleri ile birlikte gelir. MacKeeper nasıl silinir? Kaldırma (uninstall) işleminde sorun çıkarsa Appcleaner uygulamasıyla da kaldırabilrsiniz.

Mac optimizasyon paketi en çok konuşulanlar arasında

Önemsiz veya çiftleri olan dosyaları kaldırma, belgeleri şifreleme veya parçalama, ön bellek temizleme, uygulamalarınızı güncelliği için bildirmler gibi çeşitli bakım işlevlşerini yerine getirir.

Bazı bileşenlerinin, çoklu güvenlik yazılımları tarafından kötü amaçlı olarak işaretlendiğinden, antivirüs yazılımınızı kısa süreliğine devre dışı bırakmak durumunda kalabilirsiniz. Yada manuel olarak yapacağınız bir ayarla, kötücül olarak görmesinin önüne geçebilirsiniz.

MacKeeper Özellikleri:

  • Uygulama kaldırıcı
  • Güçlü veri şifreleme
  • Dosya bulucusu
  • Veri kurtarma seçenekleri
  • Dosya parçalama aracı
  • Yinelenen (çift) dosya bulucu
  • Yerleşik İnternet güvenliği ve casusluğa karşı koruma
  • Disk analizörü

Fiyat: $ 10.46
Dosya Boyut: 288 KB
Sistem: Mac OS X 10.6 veya üstü (yalnızca Intel)
Geliştirme: Kromtech İttifak Corp

MacKeeper indir

Mackeeper Etkinleştirme Kodu

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 2 Average: 4.5]

Yorum bırak

3 Yorumlar

  • Programı denemek gerek, daha öncede kullanmıştım güzeldi.

  • Beklediğim bir program emeği geçenlere teşekkürler.