Format Dönüştürücüler / Converter Kampanyalar & Giveaways

MacX DVD Ripper Pro Mac ve Windows (Kampanya) 11 Saat

 

MacX DVD Ripper Pro for Mac

MacX DVD Ripper Pro Mac ile DVD’lerinizi istediğiniz formatlara çevirip yedekleyebilirsiniz. MacX DVD Ripper Pro, ev yapımı veya korumalı DVD’leri MP4, H.264, MOV, FLV, MPEG, AVI, QT biçimlerine dönüştürür. DVD yedekleme özelliği bir DVD’yi bir USB diske veya sabit diske kalite kaybı olmadan kopyalamanıza izin verir. Bu sayede DVD’niz için yedekler oluşturabilir, onları çizik ve hasarlara karşı koruyabilir ve videolarınızı Apple cihazlarınıza uygun hale dönüştürerek yükleyebilirsiniz. 

 

Genel

MacX DVD Ripper Pro Mac ile videolarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

MacX DVD Ripper Pro, sabit diskinize veya USB diske DVD filmlerinizi yedeklemenizi sağlayan güçlü özelliklere sahip bir DVD kopyalama programdır. DVD içeriklerinizi hızlıca kopyalayarak iPhone 6, iPod, iPad 3, iPad Mini, Android cihazlar, WP8 vb. gibi diğer taşınabilir cihazlarınıza orijinal kalitede videolarınızı yüklemenizi sağlar. Orijinal kalitesini koruyarak ve farklı video formatlarındaki DVD filmlerinizi kolayca kopyalayıp sabit diske yedekleyebilirisiniz. FLV, AVI, MP4, WMV, MOV, MPEG gibi video formatlarını hızlı ve kayıpsız kopyalayın. iPhone 6 /5 /4S/4/3GS, iPod, iPad 4/iPad Mini, PSP, Apple TV, Android, WP8, Yeni Nexus 7, Zune, Zen, Samsung Galaxy S5 mini/S5, Galaxy Note 4/Edge, WP8, Surface Pro3, Google New Nexus 7, Fujitsu, Aquos, Xperia Z1/ Z2/ Z3 vb. gibi tüm akıllı cihazlarınıza sevdiğiniz DVD filmlerinizi yükleyin. Ayrıca kopya korumalı DVD’lerden endişelenmenize gerek yok.

Bu DVD kopyalama yazılımı kopya korumasına sahip korunan DVD filmlere tam erişim sağlar. Sony ARccOS şifreleme, RCE Bölge koruma, Disney X-proje DRM, CSS şifreleme vb. gibi diğer şifreleme yöntemlerini kolayca kaldırabilir.

Kampanya Hakkında  

Buradan kampanya sayfasına ulaşıp aşağıdaki işlemleri yaparak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

1. Yukarıdaki kampanya butonumuza tıklayın.

2. Açılan sayfada “GET IT FOR FREE” yazan yere tıklayın.

3. Bir sonraki sayfada karşımıza üç link gelecek biz en alttaki “MacX DVD Ripper Pro – Paid upgrades v5.5.0” yazan linki tıklıyoruz.

4. E-posta ve kullanıcı bilgilerini giriyoruz.

5. Eğer üyeliğiniz yoksa “SINGUP” butonundan kolaylıkla üye olabilirsiniz.

Program Detayları 

Version: v5.5.0 Mac

Mac OS X Tiger, Leopard, Snow Leopard, Lion, Mountain Lion

Fiyatı: $39.95

Ürün Resimleri  MacX DVD Ripper Pro Mac

11 Yorumlar

Yorum Yap