Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways

MacX DVD Ripper Pro Mac (HEDİYE) Lisans Anahtarı

Yazar admin

MacX DVD Ripper Pro Mac ile DVD’ lerinizi istediğiniz formatlara en hızlı bir şekilde çevirip yedekleyebilirsiniz. MacX DVD Ripper Pro, ev yapımı veya korumalı DVD’ leri MP4, H.264, MOV, FLV, MPEG, AVI, QT biçimlerine dönüştürür. DVD yedekleme özelliği bir DVD’ yi bir USB diske veya sabit diske kalite kaybı olmadan kopyalamanıza izin verir. Bu sayede DVD’ niz için yedekler oluşturabilir, onları çizik ve hasarlara karşı koruyabilir ve videolarınızı Apple cihazlarınıza uygun hale dönüştürerek yükleyebilirsiniz.

MacX DVD Ripper Pro Mac Kampanyası ile ilgili gerekli detay aşağıdaki bağlantıdadır. Sayfaya gidin ve DVD Ripper Pro’ yu ücretsiz olarak edinin.

KAMPANYA

En geniş özelliklere sahip DVD kopyalama yazılımı, kopya korumasına sahip DVD filmlere tam erişim sağlar. Sony ARccOS şifreleme, RCE Bölge koruma, Disney X-proje DRM, CSS şifreleme vb. gibi diğer şifreleme yöntemlerini kolayca kaldırabilir.

MacX DVD Ripper Pro Mac ile videolarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

MacX DVD Ripper Pro, sabit diskinize veya USB diske DVD filmlerinizi yedeklemenizi sağlayan güçlü özelliklere sahip bir DVD kopyalama programdır. DVD içeriklerinizi hızlıca kopyalayarak iPhone 6, iPod, iPad 3, iPad Mini, Android cihazlar, WP8 vb. gibi diğer taşınabilir cihazlarınıza orijinal kalitede videolarınızı yüklemenizi sağlar. Orijinal kalitesini koruyarak ve farklı video formatlarındaki DVD filmlerinizi kolayca kopyalayıp sabit diske yedekleyebilirisiniz. FLV, AVI, MP4, WMV, MOV, MPEG gibi video formatlarını hızlı ve kayıpsız kopyalayın. iPhone 6/5/4S/4/3GS, iPod, iPad 4/ iPad Mini, PSP, Apple TV, Android, WP8, Yeni Nexus 7, Zune, Zen, Samsung Galaxy S5 mini/S5, Galaxy Note 4/Edge, WP8, Surface Pro3, Google New Nexus 7, Fujitsu, Aquos, Xperia Z1/ Z2/ Z3 vb. gibi tüm akıllı cihazlarınıza sevdiğiniz DVD filmlerinizi yükleyin. Ayrıca kopya korumalı DVD’ lerden endişelenmenize gerek yok.

MacX DVD Ripper Pro Mac Özellikleri:

 • DVD’ leri dijitaleştirin.
 • Yedek DVD Koleksiyonları
 • DVD’ yi Mobil’ e Dönüştür
 • Kopya Korumalarını atla
 • DVD Özelleştirme
 • No.1 Hızlı ve Yüksek Kalite

Ürün sayfası: https://www.macxdvd.com/mac-dvd-ripper-pro/

Ürün Özellikleri: https://www.macxdvd.com/media-kit/macx-dvd-ripper-pro.pdf

Yüksek hız, en geniş DVD Desteğib ve en zengin Çıkışlar

MacX DVD Ripper Pro, dünyanın en hızlı DVD ripleme aracı. Çeşitli medya dosyalarını cihazlarınızda oynatmak için tüm biçimleri destekler.

En hızlı müthiş hızı – Sadece 5 dakika tam bir DVD ripleme için yeterli

toplu dönüştürme, hiper iş parçacığı, çok çekirdekli işlemci ve eşsiz Intel QSV teknoloji

En geniş DVD desteği – Tüm çetrefilli DVD’ leri destekleyen ilk ve tek araç

Bu, tarihindeki en büyük güncelleme; MacX DVD Ripper Pro, pazardaki diğer program ile karşılaştırıldığında, 2 önemli avantajı vardır:

 1. Son zamanlardaki DVD filmleri, ev yapımı DVD’ ler, 99-başlık DVD, TV dizi DVD’ leri, egzersiz DVD’ leri, piyasadaki ve diğer hasarlı veya çalınamaz DVD’ leri çalıştırır.
 2. Bir başka önemli özelliği, 5 dakika içinde tam DVD ripleme imkânı sağlar. Intel QSV donanım hızlandırma teknoloji ile dünyanın en iyi DVD ripleme yazılımlarındandır.

En zengin Çıkışlar – Tüm popüler video ve ses formatlarının yanı sıra her cihazın DVD’ lerini dönüştürür.

 • Desteklenen ses formatları: MP3, AAC, AC3
 • MP4, H.264, MOV, M4V, QT, AVI, MPEG, FLV, MKV, M4V MTS, M2TS, ISO:Desteklenen video formatları, görüntü, vb
 • Desteklenen cihazlar: iPhone (iPhone X / 8 dahil) ve iPad, iPod, Apple TV tüm modeller; Samsung, HTC, Huawei, Google Mobile, Micosoft, Sony ve diğer şirketlerden Android akıllı telefonlar ve tabletler.

Bunun yanı sıra, aynı zamanda 350′ den fazla video ve ses formatı yanı sıra Anroid Tunes, QuickTime, iPhone, iPad gibi cihazların her türlü son kopya koruma DVD rip destekleyen vb Biz söylemek, MacX DVD Ripper cesaret piyasadaki en güçlü ve en hızlı DVD kopyalama aracı.

DVD’ leri Kopyalayın ve Dönüştürün

Yedeklemek veya başka bir nedenle de olsa kopyaladığınız DVD videolarınızı istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. MacX DVD Ripper Pro, AVI DVD’ ler de dâhil birçok biçimleri dönüştürebilir. MP4, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, PSP, Android, yeni Nexus gibi taşınabilir cihazlar için idealdir. FLV, WMV, MPEG, MOV, 7, Zune, Zen ve daha fazlası için destek sunar.

Yeni Kopya Korumalar için Güncelleme Desteği

Kopya korumaların herhangi bir yeni türü için sürekli güncelleme desteği sunar. CSS şifreleme, Sony ARccOS şifreleme, RCE Bölge koruma, hatta yeni çıkan Disney X-proje DRM gibi büyük kopya korumalı DVD filmleri kolayca kopyalayabilir. Size kopya korumalı DVD filmleri kopyalamanız için mükemmel bir çözüm sağlar.

iPhone, iPod, iPad, PSP ve Diğer Akıllı Cep Telefonları için DVD Kopyalama

Eğer her yerde ve her zaman oynatmak istiyorsanız en sevdiğiniz DVD filmleri o zaman onları cebinize kopyalayın. Bu DVD kopyalama yazılımı taşınabilir cihazlar için DVD kopyalama yeteneğine sahiptir: iPhone 5, iPad 3/Mini, iPod 5, Apple TV, Android cihazlar, Galaxy Tab, HTC, Samsung, yeni Nexus 7, Xoom, PSP ve diğer popüler cep telefonları ve tabletleri destekler.

Sabit veya USB Diske DVD Kopyala

Kopyalama özelliği yedekleme işlemi sırasında video kalitesini düzenlemenize izin verir. Büyük boyutlu sabit disklere veya USB disklere DVD kopyalamak çok kolaydır. Kayıpsız video kalitesi ve 5.1 kanal Dolby AC3/DTS ses ile MPEG-2 dosyasını DVD tam başlık / ana içeriği ile kopyalamanıza imkan tanır.

Kolayca Kes, Birleştir, Düzenle, Altyazı Ekle

Bu DVD aracı ile tüm düzenleme işlevlerine erişebilirsiniz. DVD filmleri kesebilir ve birleştirebilirsiniz. Kırpma işlevini kullanarak videonun süresini ayarlayabilir, daha büyük bir sahneden özel klip oluşturabilirsiniz.

Esnek Parametre Ayarları

MacX DVD Ripper Pro Mac, parametre ayarları üzerinde iyi bir kontrol seviyesi sunuyor. Video codec seçimi, kişiselleştirilmiş videolar yapmak için video / ses bit hızı, kare oranı, en boy oranı, çözünürlük vb. gibi birçok ayarda bulunabilirsiniz. Özelleştirilmiş birçok seçenek sunulmaktadır.

Kolay Kullanım

Anlaşılır bir arayüz sayesinde, mevcut tüm seçenekleri uygulamanızı, zahmetsiz erişim ve kolay kullanım sağlar. Sadece birkaç tıklama ile kopyalama işlemini, deneyimsiz veya deneyimli kullanıcılar için çok kolaydır. 

Yüksek Hız ​​ile DVD’ lere Hükmedin

NVIDIA CUDA grafik hızlandırma teknolojisi ile her işleminiz çok hızlı gerçekleşir. Çok çekirdekli işlemci programı ve Hyper Threading teknolojisi ile kopyalama ve dönüştürme hızı sizi şaşırtabilir.

Yüksek Çıktı Kalitesi

Genelllikle, video kalitesi ve dosya boyutunu dengelemek zordur. Ama bu DVD kopyalama yazılımı aralarındaki mükemmel dengeyi sağlar. Her çıkış biçimi için varsayılan ayar size çıkış kalitesini en üst düzeye çıkarmak için yardımcı olacaktır. “Yüksek Kaliteli Motor” ve “Deinterlacing” de istediğiniz dosya boyutu ile mükemmel çıktı kalitesi sağlamak için tasarlanmıştır.

Anlık Görüntü Alabilir ve DVD’ den Sesler Çıkarabilirsiniz

DVD filmin arka plan müziğini ayıklamak ve yüksek kalitesi ile MP3 ses formatında kopyalamak çok kolaydır. Filmlerden sevdiğiniz müzikleri kolayca kopyalayın. Ayrıca DVD filmlerde favori sahnenin bir kopyasını alarak duvar kâğıtları oluşturabilirsiniz.

Version: son Mac

Mac OS X Tiger, Leopard, Snow Leopard, Lion, Mountain Lion

Fiyatı: $59.95 (Ücretsiz)

macx-dvd-ripper-pro

Eski Yarışma-2

MacX DVD Ripper Pro Mac v5.6 (10 HEDİYE) Lisans Anahtarı

MacX DVD Ripper Pro Mac (Kampanya) SONA ERDİ

Digiarty sponsorluğunda kullanıcılarımıza çekiliş yoluyla $59.95 değerinde olan MacX DVD Ripper Pro Mac lisansı hediye ediyoruz. Hediye lisansınıza, tanıtım yazımızın alt kısmında bulunan bölüme yorumlarınızı yazarak sahip olabilirsiniz.

Çekilişi Kazananlar:

1-) Artur
2-) ReLaKx
3-) Meinpost
4-) İsmail Dvn
5-) ayturk
6-) halim selim
7-) tregs_beales
😎 hakanurer
9-) Şaban
10-) MJ Nunag

Eski Yarışma-1

MacX DVD Ripper Pro Win & Mac (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway ended.

www.macxdvd.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.macxdvd.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $39.95 değerinde MacX DVD Ripper Pro Win & Mac lisansı hediye ediyoruz. Hediye lisansınıza, tanıtım yazımızın alt kısmındaki link’ ten ulaşabilirsiniz. You can get your license at the end of the article.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

21 Yorumlar

 • blank tregs_beales dedi ki:

  Thanks I am a winner!

 • blank Fiona dedi ki:

  Thanks for this review and give away. I like this video ripper. I want to use.

 • blank İsmail Dvn dedi ki:

  Admin merhaba ! senden bir ricam var ; Zoom Player Max 13.5 kampanyasını yapar mısın ? şimdiden teşekkürler…

 • blank Meinpost dedi ki:

  Kampanya icin tesekkürler.

 • blank halim selim dedi ki:

  Teşekkürler.Profesyonelindir.com

 • blank Artur dedi ki:

  Thank you fo giveaway

 • blank Şaban dedi ki:

  Çok güzel bir program bütün DVD lerinizi istediğiniz gibi kopyalayabilirsiniz

 • blank AŞKIN ŞEN dedi ki:

  Kampanyaya dahil olmak istiyorum. Düzenleyenlere teşekkür ederim.

 • blank MJ Nunag dedi ki:

  Hope to win.

 • blank ajit singh dedi ki:

  i am very very thankful to you for this

 • blank ayturk dedi ki:

  Güzel program.

 • blank marcelo luiz zampieri dedi ki:

  ótimo ripador de dvd’s, gostaria de ganhar uma licença,obrigado pela dadiva

 • blank geoff dedi ki:

  thanks. I am glad.

 • blank ReLaKx dedi ki:

  güzelmiş.

 • blank harun dedi ki:

  teşekkürler devamını bekleriz

 • blank babak younespour dedi ki:

  hi
  great giveaway
  count me in
  thanks

 • blank mmm dedi ki:

  Teşekürler güzel olmalı..

 • blank betoncu dedi ki:

  Teşekkürler..

 • blank hakanurer dedi ki:

  teşekkürler