fbpx
Hard Disk Hediye & Çekilişler Veri Kurtarma

MiniTool Power Data Recovery Boot Disk ( Hediye / Giveaway ) 3 Gün

MiniTool Power Data Recovery Boot Disk, işletim sisteminin, sabit diskin çökmesi ve önyükleme sorunları yüzünden erişemediğiniz önemli verilerinizi kurtarmanızı sağlayan bir veri kurtarma yazılımıdır. Önemli verilerinizi kurtarmak için boot disk, CD / DVD veya USB flash sürücüyle açılmayan bilgisayarınıza erişim sağlayabilir ve değerli verilerinizi kurtarabilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda CD / DVD sürücüsü yok ise, USB flash sürücü ile de veri kurtarabilirsiniz.

Kampanyamız sona ermiştir. 

Tüm lisanslar gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. bölümlerinide kontrol etmeyi unutmayınız.

http://partitionwizard.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://partitionwizard.com/ sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize, çekiliş ve kura olmadan 69$ değerinde MiniTool Power Data Recovery Boot Disk lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanyamız bittiğinde e-mail adreslerinize gönderilecektir.

Power Data Recovery Boot Disk, sisteminiz veya diskiniz çöktüğünde çalıştırılır ve tüm veri kurtarma işlemlerini yerine getirme yeteneğine sahiptir. Şu anda, Power Data Recovery Boot Disk dört veri kurtarma modülünü destekler. Bunlar: Undelete Kurtarma , Hasarlı Partition Recovery , Kayıp Partition Kurtarma ve Dijital Medya Kurtarma.

Power Data Recovery Boot Disk oluşturması çok kolaydır. Bootable Medya Builder yazılımı sayesinde ekrandaki adımları izleyerek kolaylıkla ön yükleme diskinizi  oluşturabilirsiniz. Bu diskiniz ister CD, ister DVD, isterseniz de USB flash diskiniz olabilir.

MiniTool Boot Disk, işletim sisteminiz hasar gördüğünde veri kurtarmayı kolaylaştırmak için önyükleme disketi oluşturmanızı sağlar. Bilgisayarı başlatmanın yanı sıra boot disk ile Power Data Recovery de çalıştırabilirsiniz.

Kampanya Hakkında

Konu altına yorum yazan tüm takipçilerimiz hediye lisans kazanacaktır. Çekiliş ve kura yoktur. Kampanyamız 3 Gün sürecektir ve bu süre içerisinde yorum yazan herkes lisans kazanacaktır. Birden fazla yorum yazan kişiler elenecek ve lisans haklarını kaybedeceklerdir. Kampanyamız sona erdikten sonra hediye lisanslar mail adreslerinize gönderilecektir.

Program Detayları

Desteklenen Dosya Sistemleri :
FAT12, FAT16, FAT32, VFAT, NTFS, NTFS5 ve ISO9660, Joliet, UDF dosya sistemi.

Sistem Gereksinimleri:
SCSI 486 veya Pentium-sınıfı işlemci

IDE sabit disk

64MB RAM (128 MB önerilir)

Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003,

boş alan 100 MB.

İkinci sabit disk kurtarma için tavsiye edilir.

Resimler

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

46 Yorumlar