Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

Modiac DVD Ripper (Kampanya / Giveaway) 3 Gün

Yazar admin

 Kampanya bitti /Giveaway is over…

www.modiac.com Sponsorluğunda Tüm ziyaretçilerimize 3 Gün sürecek hediye kampanyası ile $39.95 değerinde Modiac DVD ripper lisansı hediye ediyoruz… Lisans bilgilerine konu devamından ulaşabilirsiniz.

Modiac DVD Ripper, DVD video içeriğini riplemenize ve popüler dosya formatlarını dönüştürmeniz için mevcut en güçlü ve basit bir araçtır.  örneğin, DVD leri MP4, MKV, WMV,  AVI,vs. formatlarına çevirebilirsiniz, , iPhone, iPod, iPad, PS3, Xbox ve daha pek çok cep telefonları ve kişisel medya oynatıcıları da dahil olmak üzere birçok popüler konsol ve cihazlara uygun biçimde  dönüştürmenizi sağlar , Modiac DVD Ripper kontrol etmek kolay ve basittir. Özel motoru ile  diğer DVD Ripper yazılımlarından çok daha hızlı  dönüşüm yapar. Ayrıca Modiac DVD Ripper, gerektiğinde profesyonel işlemler için tasarlanmış üst düzey çıkış seçenekleri sunar…

Herhangi bir DVD Ripleme ve dönüştürme
Modiac DVD Ripper ile tüm disklerin şifre ve  korumasını kaldırın ayrıca  PC ya da eğlence için başka bir multimedya cihazına  transfer edin veya yedekleyin.

DVD leri Bütün popüler video ve ses dosya formatlarına  çevirin
Modiac DVD Ripper ile  AVI, FLV, WMV, MKV, MPEG4, vb ile Ayrıca, MP3, MP4, M4A, WMA, WAV, AC3, DTS gibi ses dosyalarını elde edebilir hemen hemen bütün popüler formatları dönüştürebilirsiniz.

Hemen hemen tüm multimedya cihaz desteği sunar
DPG / iPod / iPhone / iPad / PSP / Zune / NDS / Xbox 360 / PS3, cep telefonları, Apple TV, PVP ve PDA tarafından desteklenen diğer özel formatlar ile uyumludur.

———————————————————————————————————————————-

Modiac DVD Ripper:  İndir / Download

Modiac DVD Ripper Lisans:  İndir / Download

———————————————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. İsterseniz bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

11 Yorumlar