Kampanyalar & Giveaways Video Oynatıcı

Nero MediaHome 2020 Kampanya (PC için) İndir

Nero MediaHome 2018
Yazar admin

Nero MediaHome 2020, tüm multimedya içeriklerinizi kontrol etmenizi ve istediğiniz şekilde düzenlemenizi sağlar. Tatil fotoğraflarınızı, favori filmlerinizi veya dinlemek istediğiniz şarkılarınızı arayarak zaman kaybetmeye artık bir son verin.

Nero MediaHome size dijital hayatınızı istediğiniz şekilde kontrol etme imkân verir. Müziklerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Nero MediaHome ile istediğiniz şekilde dosyalar halinde arşivleyebilir, organize edebilir, düzenleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Nero MediaHome 2020 ile Düzenli Bir Arşiv Oluşturun

Nero MediaHome ile multimedya dosyalarınızı kolayca bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Fotoğrafları ve filmleri, kablosuz iOS veya Android mobil cihazlardan, USB kablosu ile harici sabit sürücülerden ve USB cihazlarınızdan bilgisayarınıza yükleyin. Müzik dosyalarını içe aktarın veya müzik CD’lerinden sevdiğiniz şarkıları kopyalayın.

Nero MediaHome 2018,Nero MediaHome

Gracenote teknolojisi sayesinde kopyaladığınız Mp3′ lerin orijinal albüm kapaklarını dahi ekleyebilirsiniz. İçeriklerinizi tarih, fotoğrafda ki yüzler, yerler, sık kullanılanlar, kişisel etiketler gibi düzenleyerek kategorilendirip arşivleyebilir ve bu arşivden artık tüm medyalarınızı daha hızlı bulabilirsiniz. Ayrıca Windows Media Player ve iTunes medya kitaplıklarına doğrudan bağlanabilirsiniz.

Nero Media Home ile Fotoğraf ve Videları Düzenleyin

Otomatik düzenleme araçları ve çeşitli efektleri kullanarak fotoğraflarınızı en iyi hale getirebilirsiniz. Fotoğraflar ve videolardan slâyt gösterileri ve tüm değerli anılarınızdan albümler oluşturun. Filmlerinizi ve slâyt gösterilerinizi DVD’lere veya Blu-ray disk’lere yazdırarak onları istediğiniz yerde oynatın ve en sevdiğiniz şarkılardan çalma listeleri oluşturun.

Tüm Medyanızı Kablosuz Aktarıp Oynatın

Nero MediaHome 2020′ un kablosuz aktarım özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı, slâyt gösterilerinizi, videolarınızı ve müziklerinizi akıllı TV’nizde oynatabilirsiniz. iOS ve Android cihazınıza Nero Streaming Player uygulamasını yükleyerek bilgisayarınızdaki Nero medya klasörünüzü uzaktan kumanda edebilir ve her şeyi salonunuzdaki TV’de kablosuz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Her İçeriği Oynatın

Nero MediaHome 2020 ile her medya içeriğini kolayca oynatabilirsiniz. Geliştirilmiş ve ücretsiz olarak sunulmuş olan Nero MediaHome WiFi Sync uygulaması ile tüm içeriklerinizi iOS ve Android cihazlarınız ve bilgisayarınızdaki medya merkezi arasında kablosuz olarak transfer edebilir ve oynatabilirsiniz.

Kampanya Şartları

 • Hediye lisans 1 bilgisayarda ömür boyu kullanılabilir.
 • Ücretsiz güncelleme veriyor.
 • Ücretsiz teknik destek mevcut değil.
 • Bu kampanya sona ermeden önce lisans anahtarınızı kullanarak programı aktif etmelisiniz.

nero-logo

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 7, 8 / 8.1 ve 10 (32 – 64 Bit)
 • Geliştirme: Nero
 • Güncel Sürüm: (2020)
 • İndirme Boyutu: 319 MB

Kampanya sayfası

FİNİSH

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar

 • İlgili sayfaya gidip “Download Nero MediaHome 2020 Now” butonuna tıklayın. Açılan sayfada e-posta, ülke ve işletim sistemi gibi bilgileri girip, “Give It To Me Now” butonuna basın ve buradaki indirme bağlantısını ve lisans anahtarını kullanın.

 • Aktifleştirme kodu hata veriyor, tanımlamıyor maalesef!

 • Efendim, aynı sayfa üzerindeki size verilen lisans anahtarını girmeniz gerekiyor.

 • ücretli versiyonu kurulmuyor.free kısıtlı özelliklere sahip versiyonu kuruluyor.zaten 341 tl’lik programı ücretsiz vermezler.