Ses / Müzik Düzenleme Ücretsiz Program İndir

Nexus Radyo v5.7 (Ücretsiz)

blank
Yazar admin

Nexus Radio, ses adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, ücretsiz hepsi-bir arada bir çözümdür. İnternet üzerinden 30.000’den ziyade radyo istasyonunu ücretsiz dinleyebilir ve 15 milyondan fazla şarkıyı indirebilirsiniz.

Nexus Radio ile şarkıları doğrudan bilgisayarınıza indirebilir ve bu indirdiğiniz şarkıları kolayca iPod / iPhone ve benzeri MP3 cihazına  kolayca aktarabilirsiniz. Nexus Radio’ya ayrıca çok özellikli bir medya oynatıcı eklenmiştir. Bu program ile cep telefonunuz için melodi yapabilir, tek tuş ile dinlediğiniz şarkıları kaydedebilir, şarkılarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz ve kendinize bir profil oluşturarak blog sayfaları, gruplar kurabilir, haberler yayınlayabilirsiniz.

Nexus Radyo

Sesleri doğrudan Nexus Radyo’da çalıştırın ve dâhili müzik düzenleyicisi ile farklı zil tonları oluşturun. Ses dosyalarını Nexus Radio ID3 etiket düzenleyicisini kullanarak ayarlayın. Kullanıcılar web sayfası üzerinden özel bir profil oluşturabilir ve sunulan diğer ücretsiz özelliklerden rahatlıkla faydalanabilirler.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak