Ücretsiz Program İndir Yedekleme Programları

Cobian Backup Yedekleme Programı İndir (Ücretsiz)

Yazar admin

Cobian Backup, tüm önemli dosyalarınızı yedeklemenizi sağlayan, tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bir veri yedekleme programıdır. Önemli verilerinizi Cobian Backup’ı kullanarak bir usb sürücüsüne veya bir ağ üzerinden farklı bir bilgisayara / bölüme güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Cobian Backup’un Yedekleme Özellikleri

 • Şifreleme: Yedekleme yaparken konum olarak bir ağ üzerinden sürücü seçtiğinizde, Cobian Backup, verilerinizin güvenliği için otomatik olarak tüm verilerinizi şifreler. Verilerinizin güvende olduğundan emin olabilmek için AES 256, AES 192 veya AES 128 şifrelemeyi tercih edebilirsiniz.
 • Parola Koruması: Yazılımı kullanarak, yedeklenen dosyalarınızı bir şifreyle güvenli hale getirebilirsiniz. Tekrar yüklediğiniz dosyaların kilidini açmak için, belirlediğin şifrenizi kullanmanız gerekir.
 • Sıkıştırma: Disk alanından tasarruf edebilmeniz için, yedeklenen dosyalarınızı sıkıştırabilirsiniz. Cobian Backup, zip ve 7zip formatında sıkıştırma imkânı sunar.
 • Bölme: Yedek verilerinizi daha rahat depolamak veya transfer etmek için yedek dosyalarınızı bölebilirsiniz. Cobian Backup’ı kullanarak, yedeklenen dosyaları seçtiğiniz boyutlara göre bölebilirsiniz.
 • Planlama: İstediğiniz ve belirlediğiniz zamanlarda yedekleme yapmak için herhangi bir zaman ve tarih seçebilirsiniz.
 • Filtreler: Filtreler seçeneğini kullanarak belirli türdeki dosyaların yedeklenmesini engelleyebilirsiniz.
 • Durdur – Başlat:   Yedekleme yaparken, herhangi bir farklı işlem yapmak isterseniz yedeklemeyi durdurup, daha sonra tekrar aynı şekilde yedeklemeyi başlatarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Tüm Geçmiş Kayıt Altında: Program geçmişindeki tüm yedeklemelerin eksiksiz bir kaydını tutar. Karşılaşacağınız herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde giderilebilmeniz için her yedekleme işlemini otomatik olarak kaydeder.

6 Adımda Cobian Backup ile Verilerinizi Yedekleyin

 1. Yedeklemek istediğiniz herhangi bir veriyi seçebilir veya dosyanın adını yazarak onu bulabilirsiniz.
 2. Yedeklenecek dosyaları veya klasörleri seçin ve ayrıca yedeklerinizi hangi alana kaydedeceğinizi belirtin.
 3. Bir yedekleme oluştururken dosyaları sıkıştırmak, bölmek, şifrelemek veya parola koruması yapmak gibi birçok seçenekten istediğinizi seçebilir veya seçmeden devam edebilirsiniz.
 4. İhtiyacınıza göre yedekleme filtreleri oluşturabilirsiniz.
 5. Yapacağınız yedeklemeyi bir başka tarih için ayarlayabilir, istediğiniz bir zamanda yedekleme yapabilirsiniz.
 6. Tüm ayarlamalarınız tamamsa, artık dosyalarınızı güvenli bir şekilde yedeklemeye başlayın.

Cobian Backup

Ücretsiz ve Güvenli Bir Yedekleme İçin Cobian Backup Deneyebilirsiniz

Ücretsiz oluşu ve pratik bir veri yedekleme sunması Cobian Backup’un, beğenilen yedekleme yazılımları arasında yer almasını sağlamıştır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yazılım rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Herhangi bir sorun yaşatmadan 128 MB RAM’dan daha az herhangi bir Windows sürümüne sorunsuz bir şekilde kurulabilir. Kaynak tüketimi çok az olduğu için sisteme ek hiçbir yük getirmez. Arka planda çalışır ve size herhangi bir rahatsızlık vermez. Tüm bilgisayar kullanıcılarının önemli verilerini ücretsiz ve güvenli bir şekilde yedekleyebilmesine imkan tanıyan önemli bir programdır.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows XP, 2003, Vista, 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Güncel Versiyon: 11

Fiyatı: Ücretsiz / Free!

Web Sayfa: http://www.cobiansoft.com/cobianbackup.htm

İndirme Linki: 

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak