Kampanyalar & Giveaways PDF Programları

novaPDF Lite 10 Kaliteli PDF Dosyaları Oluşturma (Kampanya)

novapdf-lite
blank
Yazar admin

novaPDF Lite 10 kolayca, yüksek kaliteli PDF dosyaları oluşturmanıza olanak veren bir PDF oluşturucusu. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra yazıcılarınızın arasına novaPDF adında bir yazıcı ekliyor. Seçtiğiniz bir belgeyi yazdır dediğinizde karşınıza gelen programı seçerek o belgeyi PDF biçiminde bilgisayarınıza kaydetmiş oluyorsunuz.

novaPDF Lite 10 (ömür boyu lisans)

novaPDF 10 Lite indir [65,3 MB]

KAMPANYA

Ürün web: https://www.novapdf.com/

Yayımcı: Softland

Versiyon: 10,8

Program PDF dokümanları oluşturmanıza imkân veren bir PDF seçeneğidir. Siz herhangi bir belgeyi yazdır seçeneğine tıkladığınızda ekrana gelen novaPDF uygulamasını seçerek, belgeyi PDF formatında bilgisayarınıza kaydetmiş oluyorsunuz. Bu özelliği ile çıktısı alınan her çeşit yazılımın desteklediği bir belge tipini, PDF biçimine dönüştürme imkânınız doğuyor. NovaPDF 10 kullanan bireysel kullanıcılar ve işletmeler daha verimli halde PDF belgeleri oluşturabilme ve bunları kolayca paylaşabilme gücüne sahiptirler. Sadece birkaç tıklama ile şirket raporları, sözleşmeler, iş akışları, anlaşmalar, pazarlama planları, elektronik tablolar, formlar, ürün listesi, fiyat listesi, grafikler, e-postalar yani tüm belgeleri PDF formatına dönüştürülebilir. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Windows 2000/XP/2003 Server / Vista, Windows 7, Windows 8: program bu işletim sistemlerinin 32/64-bit sürümleri ile uyumludur. Yükleme için boş disk alanı yaklaşık 20 MB gerektirir. Üçüncü parti araçları PDF dosyası (Adobe Acrobat veya Ghostscript gibi) oluşturmak için yüklü olması gerekmez.

novaPDF Lite 10 Özellikleri

Evrensel Basım

novaPDF Lite 10 programını kullanarak yazıcı arabirimi aracılığıyla belgelerin yani DOC, XLS, PPT, PUB, DOCX, XLSX, PPTX, PUBX, HTML, TXT, herhangi bir türünü PDF’ye dönüştürebilirsiniz. Varsayılan yazıcı olarak yüklü ise o zaman sadece PDF oluşturduğunuz için herhangi bir Windows belgesi için “Yazdır” butonuna tıklayabilirsiniz. Belge anında PDF olarak kayıt edilir.

PDF Güvenlik

PDF belgeleriniz için, baskı veya kopyalama / yapıştırma, içeriği görüntüleme gibi özellikleri şifre girerek başkalarının erişimine kapatarak PDF belgelerini güvence altına alabilirsiniz. Tam 40-bit ve 128-bit şifreleme desteği ile PDF belgelerinizi güvence altına alın. Ayrıca, dijital imzalar ile PDF belgesinin doğruluğunu tasdik için kullanabilirsiniz.

PDF Dijital İmzalar

Bir dijital imza ve sertifika varsa alıcı için PDF belgesinin güvenli ve bütün bir PDF belgesi olduğu anlamına gelir. Bu tür PDF dosyaları genellikle faturalar, sözleşmeler, belge izni olmadan değişiklik yapılmadığını anlamına gelir ve önemli PDF belgeleri imzalamak güvenlik için önerilir. PDF dijital imza kontrolü (örneğin Adobe Reader) açıldığında PDF okuyucu ile gösterilir.

PDF Dosyalarını Birleştirme

Varolan bir PDF dosyasına dönüştürülmüş olan belgenin içeriğini ekleyebilirsiniz.

PDF Link Desteği

“Http://” ile başlayan herhangi bir metin, “www”, “mailto:” seçerseniz, orijinal belgede “ftp://” veya “file :/ /” tıklanabilir aktif PDF bağlantılarını dönüştürülebilirsiniz. Bağlantılı dosyayı kırık linkleri önlemek için, dönüştürme sırasında doğrulayabilirsiniz.

Font Gömme

novaPDF Lite, TrueType, OpenType ve Type1 yazı tiplerini destekler ve taşınabilirliği sağlamak için yazı tiplerini (veya sadece font altkümeleri) gömmeye izin verir. Ayrıca istediğiniz fontları otomatik gömmek için seçebilirsiniz.

E-posta ile PDF gönder

Otomatik oluşturulan PDF dosyalarını e-posta ile gönderebilirsiniz. novaPDF Lite varsayılan e-posta istemcisini kullanarak onları gönderebilir veya SMTP detaylarını ve PDF dosyalarını e-posta istemcisi ile müdahale olmadan doğrudan gönderilir. Ayrıca, (TO gibi, CC veya BCC) birden fazla e-posta adresleri ekleyebilir ve ekli PDF dosyası ZİP olarak gönderilebilir.

PDF Dosyalarını Otomatik kaydetme

Bir PDF dosyası oluştururken PDF dosyasını kaydetmek için önceden tanımlanmış otomatik kaydetme ayarlarını her zaman tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde PDF dosyaları herhangi bir ek etkileşimi olmadan oluşturulur ve kaydedilir.

Yükleme / Gönderme Profilleri

Baskı profilleri kolayca bir bilgisayardan diğerine transfer edilebilir. Böylece, farklı kurulumlar içine ihraç veya ithal edilebilir.

Microsoft  Office için eklentiler

Tek tık ile dönüştürme sağlayan Microsoft Office uygulamaları (Word, Excel, PowerPoint) için eklentiler ile birlikte geliyor. Eklentiler önemli bir avantajı gizli köprüler ve yer imleri için kolay dönüşüm sağlaması.

PDF Yer İmleri

Yazdırılacak belgede başlıkları algılar ve oluşturulan PDF dosyalarında yer imleri ekleyebilmenizi sağlar. Belge başlıkları (yazı tipi, boyut, stil, renk) ve oluşturulan yer imleri için metin özelliklerini tanımlamak zorunludur.

PDF Filigranı

Bir resim veya metin ile bütün bir PDF (ya da tek tek sayfalara) ekleme olabilir. Döndürme, opaklık, renk değişimi veya diğer etkiler oluşturulabilir.

PDF / A Uygunluk

RGB renk için PDF/A-1b şartnameye sahiptir, böylece uzun süreli PDF olarak belgelerin arşivlenmesi için kullanılabilecek uygun PDF dosyaları oluşturur. PDF / A, uzun süreli PDF Referans sürüm 1.4 kullanan elektronik formatta belge arşivleme için kullanılan bir PDF dosya biçimidir.

Özel Profiller

Sayfa boyutu için kendi ayarları ile ileride kullanılmak üzere baskı profiller tanımlama, çözünürlük, yazı tipleri, sıkıştırma, güvenlik, imzalar, yer imleri, filigran, farklı baskı profiller arasında geçiş yapabilirsiniz.

PDF dosyasının boyutunu azaltmak için sıkıştırabilirsiniz.

Boyutu azaltın

Görüntüleri veya çık

Uluslararası Karakter Desteği

Kullanıcılar hemen her Latin, Kiril veya Asya karakter kümesi kullanarak PDF dosyaları oluşturabilir. Uluslararası karakter setlerini destekler.

Belge Bilgileri

Başlık, konu, yazar, PDF için anahtar ayarlama imkânı.

Çoklu dil desteği

Yükleme sırasında arayüzü için bir dil seçin ya da menüden daha sonra değiştirebilirsiniz.

Paylaşılan Ağ PDF Printer

novaPDF Lite Server bir ağ ortamında (yazıcı sunucusu) bir bilgisayar üzerinde yüklü ise her bilgisayara yüklemek zorunda kalmadan, bu ağdaki diğer bilgisayarlar tarafından kullanılabilir.

download-novapdf

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

2 Yorumlar