Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler

Onde Screen Capture for Mac (20 Hediye Lisans)

W3capture  Mac  kullanıcıları için w3capture web sayfalarını görüntülerini PDF veya (PNG, JPG, BMP ve SVG) Resim dosyalarına dönüştürmeyi sağlar.

Çekilişimiz sona ermiştir. Tüm yorumlar lisans kazanmıştır. Lisanslarınız firma tarafından, mail adreslerinize gönderilecektir.

Kazananları tebrik ederiz.

www.ondesoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.ondesoft.com Sponsorluğunda sizlere 29.95 USD değerinde 20 adet Ondesoft Screen Capture for Mac lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 10 Eylül 2012 Saat: 15.00

Onde Screen Capture for Mac, Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışan en profesyonel ve güçlü bir ekran yakalama programıdır. Bilgisayarınızın ekranının herhangi bir bölümünü, bölgesini veya tam ekran olarak kolayca resmini çekebilirsiniz. Herhangi bir web sayfası veya uygulama pencereleri, çalıştırdığınız programları, oyunları, videoları vb. gibi tüm ekrandaki faaliyetlerinizin görüntüsünü kaydedebilirsiniz.  

Çeşitli yakalama seçenekleri sağlayarak ekran alıntısını ihtiyacınızı tam olarak karşılar.

Görüntünün belirli bölümlerini vurgulayabilir veya tümü bir arada düzenleme araçlarını kullanarak resminizi kişiselleştirebilirsizin.

Arayüzü ve özelleştirilebilir seçenekleri ile kullanımı kolaydır. Hem grafik tasarımcıları hem de deneyimsiz blogcular için bire birdir.

Güçlü Ekran Yakalama Aracı

Mükemmel bir araçtır. Grafik tasarımcılar, blogcular ve hatta aile üyeleri için ideal bir masaüstü çekim aracıdır. Her şeyi paylaşmak için.

Kolay kullanımlı arayüzü ile rahat bir kullanım sunar. Hareketli yarı saydam pencere ile ihtiyacınız olan ekran yakalamada her zaman doğru ekran alıntısı yapmanızı sağlar.

Ekran görüntülerini düzenleme hiç bu kadar basit olamazdı.

Aldığınız ekran görüntülerini kullanmak çok kalaydır. İster masaüstüne doğrudan görüntüleri kaydedersiniz, isterseniz de mac panoya kopyalarsınız.

Ondesoft Screen Capture for Mac ile Kendi Kareni Yakala

Basit bir tıklama ile tüm masaüstü veya sadece belirli bir alanın görüntüsünü yakalayın.

Bir resim yakalamak için Dikdörtgen ve Oval Seçim Çerçevesi araçlarını kullanabilirsiniz.

İstediğiniz görüntüdeki bir resmi şekil oluşturarak sadece o resmin ekran görüntüsünü alabilirsiniz

Kısayolları ayarlayarak hızlı bir şekilde görüntüleri yakalayabilirsiniz.

Eğer ekran görüntüsü almak için belli bir zaman beklemek istiyorsanız,  Zamanlı Ekran Fonksiyonunu ayarlayın. Böylece o zaman geldiğinde ekran görüntüsü kendiliğinden alnısın.

Eğer tam olarak daha büyük ve belirgin görüntü ihtiyacınız olduğu zaman Ekran Büyüteç penceresini kullanın.

Görüntülerinizi Kişiselleştirin

Ayar Araçları, Metin Araçları, Fırça Araçları, Şekil Araçları ve Ok Araçları ile profesyonel bir resim düzenleme programlarından beklediğiniz tüm özelliklere sahipsiniz.

Sadece pahalı bir resim düzenleme programında olduğu gibi yazı tipi boyutunu, fırça boyutu ve renkleri ayarlayın.

Ondesoft Screen Capture PNG, BMP, TIFF, PPM, XBM, XPM, ICO, JPEG, JPG ve TIF gibi geniş bir resim formatları yelpazesi içinde yakalanan görüntüyü kaydeder.

Ondesoft Screen Capture Size Basit ve Güçlü Özellikler Getiriyor

Kolay ve anlaşılabilir arayüzü ile ekran yakalamak her zamankinden daha çok kolaydır. Profesyonel ve özelleştirilmiş ekran görüntüleri oluşturabilir, penceresinin üstündeki tüm önemli araçları ve seçenekleri görüntülerde kullanabilirsiniz.

Daha sonra hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyacınız olan resmi bulmanız için her ekran görüntüsü otomatik olarak resim olarak kaydedilir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

17 Yorumlar