Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

O&O AutoBackup 6 Pro (Kampanya)

O&O Auto Backup
blank
Yazar admin

O&O AutoBackup,OO AutoBackupO&O AutoBackup: Herkese kolay veri yedekleme imkânı sunuyor.

O&O AutoBackup ile bilgisayarınızdan taşınabilir USB disk içine dosyalarınızı ve klasörlerinizi yedekleyebilirsiniz. Ayrıca yedeklediğiniz dosyalar arasında otomatik senkronizasyon yapabilmektedir. FireWire bağlantı noktası ile harici USB cihazları veya diskleri destekler.

 

OO AutoBackup Otomatik Dosya Senkronizasyonu

AutoBackup, harici disk bilgisayara her bağlandığında dosya veya klasörlerde değişiklik olup olmadığını kontrol eder. Herhangi bir değişiklikte dosyalarınızı senkronize ederek günceller. Bu programla daha kolay bir şekilde dosyalarınızı ve klasörlerinizi otomatik olarak yedekleyin ve senkronize edin.

O&O AutoBackup 6 Pro ile dosyalarınızı otomatik olarak yedekleyecek ve kolay bir şekilde senkronize edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı en kaliteli ve en hızlı bir biçimde harici bir hard diske veya USB’ ye yedekleyin! O&O AutoBackup orijinal dosyaları kopyalar ve dosyayı kopyaladıktan sonra yaptığınız tüm değişiklikleri kayıt altına alır. Yedekleme işlemi %100 otomatiktir. Harici bir hard disk veya USB gibi taşınabilir bir aygıt fişi bilgisayara bağlı olduğunda direk yedekleme işlemine geçebilir. Dosyalar teker teker ve düzenli bir şekilde kopyalanır ve hedef disk sürücüsüne gönderilir.

O&O AutoBackup 6 Ürün Özellikleri

 • Sorunsuz yedekleme, değişiklikleri anında kaydetme ve gerçek zamanlı dosya senkronizasyonu
 • Gelişmiş program ayarları, daha hızlı ve daha kolay bir kullanıcı deneyimi için yeni bir ara yüz
 • Yedeklemeyi daha rahat yapabilmeniz için günlük veya haftalık olarak planlayın.
 • Bu program Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 ve Windows Vista’ yı destekler.

O&O AutoBackup 6′ daki otomatik yedekleme ve senkronizasyon işlevleri, şimdiye kadar yedekleme yazılımlarını çok karmaşık bulan kullanıcılar için oldukça basittir. Yani tam bir kullanıcı dostudur. Dijital kameradan fotoğraf ve video aktarırken anında yedekleme imkânı verir. Kullanıcı ara yüzü çok basit ve fazla bilgi gerektirmez. Böylece kullanıcılar yalnızca birkaç tıklama ile kayıp ya da silinmiş verileri güvenilir bir şekilde geri kazanabilecekler. Otomatik dosya senkronizasyonu ile yedeklemelerinizin her zaman güncel kalması için bilgisayara her harici sürücü bağlandığında, taşınabilir aygıtta zaten bulunan dosyalarda herhangi bir değişiklik olup olmadığını denetler ve varsa senkronize eder. Program manuel olarak çalışmaz. Direk otomatik olarak başlar. Kullanıcı, net ve basit bir diyalog penceresi kullanarak yedeklemek istediği dosyaları, klasörleri veya tüm bölümleri seçebilir. Tüm bilgisayarınızı ister özel isterse bir şirkette bağlı, kapsamlı olarak yedeklemek istiyorsanız bu program tam size göre…

O&O AutoBackup 6’ yı hemen indirin.

Buradan promosyon sayfasına ulaşıp, gerekli adımları takip ederek programa sahip olabilirsiniz.

 • 1 PC bir ömür boyu lisans
 • Güncelleme ve teknik destek yok
 • Promosyon bitmeden lisans anahtarınızı almanız ve etkinleştirmeniz gerekmekte
 • O&O tarafından geliştirildi.
 • Versiyonu: v6.0
 • İndirme boyutu: 10.32 MB
 • Windows hepsi
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

 • Kaspersky için bir çekiliş veya kampanya yapabilirseniz güzel olurdu 🙂