Kampanyalar & Giveaways Yedekleme Programları

Paragon Backup & Recovery 16 Compact (Kampanya)

Yazar admin

Paragon Backup & Recovery 16 Compact, hızlı bir şekilde dosya ve klasörleri, işletim sistemi veya seçtiğiniz herhangi bir alanı ve hatta tüm sabit diskinizi yedekleyen bir yedekleme ve kurtarma çözümüdür.  

Paragon Backup & Recovery ile kişisel ayarlarınız ve dosyalarınız dahil olmak üzere bütün diskinizin yedeğini hızlı ve küçültülmüş tek bir dosya olarak yedeklemenizi sağlar.

Genel Verilerinizi yedekleyerek koruma altına alın…

Paragon Backup System basit, otomatik ve güvenilir yedekleme çözümüyle bilgisayarınızı tam anlamıyla koruyun. System Backup basitlik üzerine kuruludur ve en az kullanıcı müdahalesiyle çalışabilmektedir.

Verilerinizi korumak için hepsi bir arada çözüm: Sadece dosyalarınızı yedeklemek ya da karmaşık otomatik yedekleme rutinleri oluşturmak sizin elinizde, Belgeleriniz, medya dosyalarınız ve e-postalarınız kolayca yedeklenir. Kolay kullanılan arayüzü ile son derece kullanıcı dostu olan bu uygulama PC’nizin veri güvenliği için vazgeçemeyeceğiniz, güçlü özellikler sunar.

Paragon Backup and Recovery, Windows masaüstü ve dizüstü PC’leri için basit ve güçlü bir yedekleme ve kurtarma çözümüdür. Dosyalarınızı ve klasörlerinizi, işletim sisteminizi ve hatta tüm sabit diskinizi hızla yedekler. Compact sürüm, herhangi bir felakette sisteminizi ve değerli verilerinizi geri yükleyebilmenize izin verir. Son sabit disk standartları desteklenmektedir.

Disk imajını diğer sabit disklere, ağ bilgisayarlarına,cd/dvd’lere aktarılabiliyor. windows oturumu açıkken de yedek alabilirsiniz. Recovery cd/ dvd’si oluşturarak sisteminiz çökse bile yedek aldığınız dosyaları koruduğunuz harddisk bölümünden yada harici diskten sisteminizi yedeklediğiniz günkü gibi kurabilirsiniz.

Our Backup & Recovery Windows ® ortamları, hem fiziksel hem de sanal bir felaketten kurtarma ve sistem göçmesi çözümüdür. Drive Backup 9 özelliği tüketicinin bir halef olarak konumlandırılan bu sadelik ve minimal kullanıcı katılımına dayalı zengin işlevsellik ve mükemmel esneklik ve yepyeni System Backup ™ ile karakterize iki yedek yaklaşımlar, zamanla kanıtlanmış Drive Backup ™, sunuyor.

Kampanya Hakkında Buradan programa ömür boyu ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Program Detayları Sürüm V16 
İndirme boyutu 122 MB (32-bit), 213 MB (64-bit)
Windows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit) Fiyatı: $29.95

Resimler 

Paragon Backup,Paragon Backup & Recovery

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

5 Yorumlar

  • Merhaba Tarık, sayfamızdaki bazı kampanyalar kısa sürelidir. Süresi dolduğunda bağlantısı ya kaldırılır yada üzeri çizilir. Güncel kampanyalarımızı takip etmek için ana sayfamıza gidin.

  • Merhaba. Programın download linkini bulamadım ama “kampanya hakkında” sekmesinde kalın punto ile yazılmış “Buradan programa ömür boyu ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.” üzerine geldiğimde de bağlantı yok. Başka bir yerden mi indirme yapılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.