Hediye ve Çekilişler Şifreleme Programları

Password Depot 7 (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-ciprian 2-4you007 3-ramiz 4-k19s 5-Gordon 6-afk01 7-ibadeath89 8-kose 9-A. Hulusi Sevilmiş 10-kavas74

Kazananları tebrik ederiz. Tüm lisanslar gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam, vb. bölümlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

www.acebit.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.acebit.com sponsorluğunda sizlere her biri 70,98 TL değerinde 10 adet Password Depot 7 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi:21 Ekim 2013 Saat: 15.00

Password Depot 7, Aynı zamanda Password Depot tüm şifrelerinizi düzenlemek için size yardımcı olan güçlü ve son derece kullanıcı dostu bir şifre yöneticisidir. Şifrelerinizi organize edebilir ve onlara kolayca ulaşabilirsiniz. Girdiğiniz forum, site, banka veya herhangi bir online işlem yapacağınız sitede size şifreleriniz kolayca girmenizi ve işlemlerinizi sorunsuz şekilde yapmanızı sağlar. Şifre unuttum derdine son verin. Artık her şifreniz elinizin altında olacak ve onlara kolayca erişip işlemlerinizi rahatça yapabileceksiniz. Yazılım, parolalarınızı için çok güçlü bir güvenlik sağlar. Güvenle tüm şifrelerinizi saklayabilir ve onları güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Ancak, Password Depot sadece güvenliğinizi garanti etmez. Ayrıca rahat kullanımı, yüksek konforu, diğer cihazlar ile etkileşim içinde tüm işlemlerinizi çok rahat yapabilmenizi de garanti eder. Aşırı fonksiyonellik ve çok yönlülük standarttır. 

Password Depot, kullanıcı adlarını ve şifrelerini saklamak isteyen kullanıcılarına güvenli bir ortam sunan bir şifre yönetici programıdır. Grup özelliği ile farklı kullanıcı hesaplarınızı organize edebilip ve hızlı bir şekilde bulabilir. Ayrıca program kullanıcı adı, şifre veya URL kopyalamak isterseniz anında yardımcı olabiliyor. Hızlı bir şekilde şifre değiştirebilir, yazdırabilir ya da silebilir. 

Maksimum güvenlik ve kullanım kolaylığı 

AES-256 bit şifreleme.

Keylogger korunması.

Dâhili bellekte Şifrenize dair hiçbir iz bırakmaz.

Pano Korunması.

Kuvvetli saldırılara karşı tam koruma.

Sözlük saldırılarına karşı koruma.

Sadece Bir Şifre Ezberleyin

Sadece Password Depot’u açmak için kullandığınız parolayı ezberlemeniz yeter.  Şimdi size sadece tek bir şifre hatırlamak yetecek ve diğer tüm şifreleriniz ve bilgileriniz güvende ve hep elinizin altında olacak.

Maksimum Güvenlik

Şifreleriniz AES (Rijndael 256) şifreleme ile mümkün olan en iyi ölçüde dış erişimden korunur. Kimse şifrelerinize erişmeye cesaret edemez… Password Depot kötü amaçlı yazılım ve yetkisiz erişimin her türlüsüne karşı şifre ve verilerinizi korur.

Şifreleriniz Hep Sizinle

Bu ağda veya bir FTP sunucusunda, aynı zamanda bir USB cihazında, cep telefonu veya farklı bir cihaz fark etmez her taşınabilir cihazınızdan online olarak şifrelerinizi kaydedebilir veya yönetebilirsiniz.

Güvenlik Uzmanlarından Çok Sayıda Ödül

Computerbild, CHIP veya PC Professionell gibi birçok dergi ve siteden ödül kazanmış bir yazılımdır. Password Depot güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Tüm Gizli Veriler Tek Bir Yerde

Ayrı şifreleriniz, yazılım lisansları, önemli belgeler veya farklı bilgi ve şifreler hepsi tek bir yerde elinizin altında.

Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
Windows 2000, 98, NT4
Windows Server 2012, 2008, 2000

Fiyatı: $35.78

Download the free trial version

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

83 Yorumlar