Araçlar (Diğer) PDF Programları

PDF Content Anti-copy Protection (Kopya Koruma) Aracı

PDF Content Anti-copy Protection ücretsiz bir PDF güvenlik programı, kopyalanan ve dönüştürülen tüm PDF belgelerinin kopyalanmasını önleyerek korur.

Bugün PDFAntiCopy.com, PDF içeriğinin kopyalanmasını ve düzenlenebilir biçime dönüştürülmesini önleyen bir PDF güvenlik programı olan PDF Anti-Copy 2.0.3 adlı yeni ücretsiz yazılım ürününü piyasaya sundu. Bu aracın kurulumundan sonra, kullanıcılar önemli PDF içeriğini görüntülenebilir, ancak hiçbir zaman kopyalayamaz ve Word, Excel ve TXT gibi düzenlenebilir biçime dönüştüremez.

PDF, görülebilen ama geçmişinde PDF kısıtlamaları sebebiyle kopyalanması kolay sanal bir baskı biçimi olduğu için, dünyadaki en popüler belge formatlarından biridir. Bununla birlikte, internet üzerinden çeşitli yazılım ürünleri ve çevrimiçi hizmetler ile birkaç saniye içinde PDF belgelerinden kısıtlamaları kaldırarak PDF dosyalarının içeriği kopyalayabilir ve düzenlenebilir biçime dönüştürebilir.

PDF Content Anti-copy Protection    PDF Anti-copy

Normal PDF koruması yardımcı programları yalnızca PDF dosyalarına kısıtlamalar ekler farklı olarak, PDF Content Anti-copy ise orijinal içerik biçimini değiştirmeden PDF belgelerini güvence altına almak için hassas PDF sayfalarındaki tüm sözcükleri ve grafikleri yeniden işler. İşlenmiş PDF dosyaları PDF Okuyucular tarafından açılabilir ve görüntülenebilir.

PDF Content Anti-copy Protection Özellikleri:

-% 100 BEDAVA
– PDF İçeriğine Anti-kopya
– MS Word, Excel ve TXT gibi düzenlenebilir biçimler haline dönüştürülmesini önleyin.
– Seçmeli Sayfa Koruma
– Özgün PDF formatını ve kalitesini koruyun
– Çok dilli: İngilizce, Çince, Almanca, Fransızca

Anasayfa: https://PDFAntiCopy.com

Dosya boyutu: 18 MB (19 MB – ZIP)

Sürüm: 2.0.3

OS: Win XP (SP3) / 2003 / Vista / 7/ 8 ve 10 (64/32 bit)

PROGRAM İNDİR

Yorum Yap