Kampanyalar & Giveaways PDF Programları

PDFZilla – PDF Dönüştürme Programı İndir Full

PdfZilla
Yazar admin

PDFZilla hızlı ve düzgün bir şekilde PDF dosyalarını Microsoft Office dosyalarına çeviren bir masaüstü PDF dönüştürücü yazılımıdır. PDF dosyalarını HTML, TXT, WORD, RTF, JPEG, GIF, PNG, TIF, SWF dosya türlerine dönüştürebilir. PDF belgelerinizi Microsoft Word, zengin metin biçimi, düz metin dosyası, HTML, Shochwave Flash SWF ya da görsel formatlara dönüştürebilirsiniz.

PDFZilla, PDF dosyalarını düzenlenebilir MS Word Dokümanlara, MS Excel Tablolar, Zengin Metin Dokümanları, Düz Metin dosyaları, Resimler, HTML, Shockwave Flash SWF dosyalara hızlı ve düzgün bir şekilde dönüştürmektedir. PDZilla PDF dosyaları döndürme, kesme ve ekleme yapmanızı da sağlar.

GenelBunun yanı sıra, program PNG, TIF, BMP ve JPG gibi dosyaları PDF dosyalara dönüştürür. Kullanıcı resimlerden PDF dosyalar oluşturabilmektedir.

PDFZilla 3.9 ile PDF dosyalarını MS Word(*.DOC), MS Excel(*.XLS), Plain Text(*.txt), Rich Text(*.RTF), JPEG(*.JPG), GIF(*.GIF), PNG(*.PNG), TIFF(*.TIF), Bitmap(*.BMP), Flash(*.SWF), Webpage(*.HTML) dosya formatlarına çevirebilir. JPEG(*.JPG), GIF(*.GIF), PNG(*.PNG), TIFF(*.TIF), Bitmap(*.BMP), Photoshop(*.PSD), Icon(*.ico), PPM(*.PPM), TGA(*.tga) gibi imaj dosyalarından PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca Yeni PDFZilla’nın PDF dosyalarını kesme, birleştirme ve döndürme yetenekleride bulunuyor.

pdf converter

Firmanın diğer bir PDF yazılımı olan Batch WORD to PDF Converter uygulamasına metne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya HakkındaKampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. (Aktif değil) (Kurulumu kampanya süresi bitmeden yapmanız gerekiyor.)

Kampanya sayfasında bir sosyal paylaşım yaparak, programın full lisans anahtarı ve indirme linkine ulaşacaksınız. Süre kısıtlı…

Program DetaylarıWindows Me/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Server 2008/ 7/ 8 and 10

  • v3.9
  • 42.0 MB
  • PDFZilla.com
  • Bu program piyasada 49.95 USD fiyatla satılıyor.
Resimler

indir-PDFZilla

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 3]

Yorum bırak

7 Yorumlar