Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways PDF Programları

PDF to Word Converter (50 Hediye Lisans)

Firmaya ulaşamıyoruz. Firmada bir problem olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple kampanyamız bir süreliğine durdurulmuştur. Kampanyamız firmaya ulaştığımızda devam edecektir.

 

www.istonsoft.com sponsorluğunda sizlere her biri $24.95 değerinde 50 adet iStonsoft PDF to Word Converter lisansı hediye ediyoruz. Çekiliş veya kura yoktur. Tüm ziyaretçilerimiz sayfamızın alt kısmında belirtiğimiz işlemleri yaparak lisans kazanabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 01 Mayıs 2013 Saat: 15.00

iStonsoft PDF to Word Converter, orijinal dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik olmadan PDF dosyalarınızı Word belgelerine dönüştürmenize yardımcı olmak için en uygun çözümü sağlar. PDF belgelerinizi Word formatına dönüştürmek için kesinlikle en basit ve etkili bir yöntemdir. Eğer isterseniz kişisel tercihiniz veya iş gereği PDF belgelerini DOCX biçiminde Word belgelerine dönüştürebilirsiniz. En hızlı biçimde belgeniz Word formatına dönüştürülür. Böylece belgenizin içeriğinde istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.  

 

 

iStonsoft PDF to Word Converter ile şunları yapabilirsiniz:

– Tek bir tıklama ile salt okunur PDF dosyalarını tam olarak biçimlendirilmiş düzenlenebilir Microsoft Word belgelerine dönüştürün.

– Kolayca PDF dosyalarını dönüştürerek özgürce ve dezavantaj yaşamadan içeriğini yeniden düzenleyin.

– Adobe Acrobat veya Adobe Reader olmadan işlemlerinizi kolayca yapın.

– Toplu ve kısmi dönüşüm. Dönüştürmek için sayfa aralıkları belirtin ve gerisini ona bırakın.

 

Hızlı ve Hassas Dönüşüm

Geliştirilmiş PDF to Word Converter ile herhangi bir PDF belgesini düzgün ve doğru bir şekilde  Word belgelerine dönüştürün. Program işlemi hızlıca ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.  

 

Toplu dönüştürmeyi veya kısmi dönüşümü destekler

Toplu dönüştürme: Programa birden fazla PDF belgesini bir anda Word belgelerine çevirebilir.

Kısmi dönüşüm: Dönüşüm için sayfaları veya sayfa aralığını belirtin ve böylece uygun belgeyi rahatça dönüştürün.

 

 

Rahat Çalışma

PDF to Word Converter herhangi bir gereksiz eylem veya ön işlemler yapmanızı engeller. Örneğin, mekanik olarak, orijinal dosyanın kodlarını bulur ve çıkışı aynı şekilde olmasını sağlar. Sorunsuzca mükemmel şekilde işlemini tamamlar. Süper performansı ve hızlı işlemi sayesinde dönüştürme görevlerini verimli ve zahmetsizce yapar.

 

Önizleme fonksiyonu

Her belge önizleme panelinde görüntülenebilir. Özgürce, sayfa çevirme düğmelerini kullanarak veya kaynak PDF dosyalarına elle de sayfa numaralarını yazabilirsiniz.

 

 

Yüksek Kaliteli Dönüştürme

Dönüşüm için çeşitli seçenekleri kaliteli bir dönüşüm sonucunu elde etmesini sağlar. Süper belge dönüştürmek için benzersiz bir kodlamaya sahiptir. Düzgün metin işlevsellik yazı tipi ve stili, belge düzeni, apt görüntü konumlandırma ve çok daha fazlası ile yardımcı olur.

 

Tek başına tek bir program

Adobe Acrobat, hatta Adobe Reader programlarının yüklü olması gerekmez. Tek başına bağımsız çalışabilir.

 

Sistem Gereksinimleri 

Sistem Gereksinimleri
Desteklenen İşletim Sistemi Windows 2000 / XP / 2003 / Vista ve Windows 7, Windows 8 
Donanım 500 MHz işlemci, 512 MB Bellek, 50 MB sabit disk alanı

——————————————————————————————————————————————–

Lisans kazanmak için yapılması gerekenler;

1- http://www.facebook.com/istonsoft  facebook sayfasını beğenin.

2- Kampanya haberimizi sosyal medyada (facebook, twitter, google+, kendi siteniz, blogunuz vb. ) paylaşıp linkini yoruma ekleyen ilk 50 kişi lisans kazanacaktır.

3- İlk iki maddeyi de yerine getrmeniz gerekmektedir.

Kampanya 2 hafta sürecektir. Lisanslarınız kampanya sonunda e-mail adreslerinize özel hazırlanacak ve gönderilecektir.

——————————————————————————————————————————————–

 

Download the free trial version

———————————————————————————————————————————————–

Yasal Program‘a Sizde Destek Olun…                     

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Forum‘a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

64 Yorumlar